Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Do Splitu vlakem i s autem

Autor millan 
Pro Panďak.Dávám Ti zcela zapravdu,já si vedu slušnou evidenci nikoliv že jsem hnidopich,ale kvůli rozúčtování takže LBC-Split 1098 km FabiaTDI
takže nafta cesta včetně poplatků 4097.-Kč,myšleno tam i zpět.O průměrné rychlosti se nebudu rozšiřovat ,ale je nad 80.tom jen na dokreslení,že nejedu krokem.S benzínem Escord 1600 asi o 1000.-Kč více.Nepočítám v to výlety a jiné courání !Dodávám-Chorvatsko až dolů po dálnici.
Re: Do Splitu vlakem i s autem
28. 04. 2008 20:34
to Vašek:
2200 km - 5,2 l/km - nafta 32 Kč = spotřeba 115 litrů x 32 Kč = 3 660 Kč
zbyde 437 Kč - dálniční AT = zbyde cca 150 Kč
V tomto případě jedeš v HR někde maňama ale tam nad 80 km/hod. neuděláš
Kde je chyba?
Vašku ty si z nás děláš srandu a ta patří do jiného vlákna. smiling smiley
To Rohal.Omlouvám se vypadla mi položka 146 Kn t.j.560.- Kč mýtné tj.celkem 4657.- Kč.Nechci dál obtěžovat,ale klidně doložím včetně svědectví o prům.spotřebě a rychlosti z palub.počítače.
avatar Re: Do Splitu vlakem i s autem
29. 04. 2008 07:30
Vloni na poplatcích cca 2000 Kč - 2x rakouská známka, 2 tunely v Rakousku (2x12EUR), dálnice do Trogiru, zpátky po staré. Jinak by se to vyšplhalo o dalších cca 600 Kč. Plus benzín - 2000km - cca 130 litrů - asi 4000 Kč. Celkem kolem 6.000 Kč.
Re: Do Splitu vlakem i s autem
29. 04. 2008 07:51
To Vašek, Rohal, Kudu
proč si nezaložíte vlákno - KOLIK NÁM TO SEŹERE ??
Re: Do Splitu vlakem i s autem
29. 04. 2008 15:49
to Ivak:
Díky za příspěvek. V neděli jsem kupoval lístky - původně jsme chtěli 2 lůžka (2 dospělí + 3 leté dítě), ale museli bychom se rozdělit do mužského a ženského oddílu (jak píšete). Takže nakonec jsem koupil rezervaci na 2 lehátka - prý je to 4-5 místné kupé. Doufám, že budeme mít také štěstí na spolucestující. Ideální by bylo prázdné kupé, což se asi nestane. Jedeme sice ve středu (koncem června), ale i tak to bude asi dost plné. Ještě mám trochu strach z autobusového spoje na nádraží ve Splitu (směr Omiš). Kdybychom jeli jen dospělí, tak to vůbec neřeším, ale s 3letým dítětem je to jiné.
bis69.
Re: Do Splitu vlakem i s autem
29. 04. 2008 17:18
To tocy:

pokud si najdu cas na vlozeni fotek,tak nejake z cesty minuly rok mam. Jinak pri ceste ve stredu nepocitam,ze bude narvano a ze to budete mit v pohode. Jediny problem vidim v tom,ze pokud bude volne nejake kupe,tak to ten "stevard" neotevre,aby pak nemel praci s uklizenim. To kupe je samozrejme 6ti mistne,pouze je preznackovane na 4mistne a prodaj do nej pouze 4 mistenky,takze ve vysledku,kdyz mate 2 mistenky pro dospele do 4mistneho kupe,tak v nejhorsim pripade tam soupnou dalsi 2 lidi,takze bude mit kazdy lehatko a to i vase dite. No,ted me napadlo,ze by mohl byt problem,kdyby ty 2 lide meli take deti do 6ti let,tak kdyby meli jedno,tak je to v pohode,kdyz 2 tak taky (oba se vejdou na jedno lehatko). Kdyz budou mit 3 a vice (skolku) tak to bude horsi :-)

Co se tyka,autobusu,tak pokud jste se uz tak rozhodli,tak nemejte strach. Autobusy jezdi HNED od nadrazi a smer Omis to jezdi snad kazdou pul hodinu. Nas jelo 6 a tak jsme brali sebou jeste 5ti mistne auto a tak jsme trosku porusili predpisy :-) Jenom to chce nervy,pokud bude chorvat neprijemny a bude chtit platit za dite (myslim,ze 3 roky jsou taky v busu zdarma,ale da se to najit na jejich strankach). Otazkou jsou zavazadla,pokud je bude pozadovat dat do kufru,tak se za ne bude asi muset platit.

Pokusim se podivat po tech fotkach.
Re: Do Splitu vlakem i s autem
30. 04. 2008 05:52
---



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ivak (05. 08. 2008 09:10).
Vlaková a autobusová stanica v Splite susedia , takže presun " napešo" je niekoľko minútový.
Autobus nie je problém - viď. www.prometmakarska.hr
Opravujem www.promet-makarska.hr
avatar Re: Do Splitu vlakem i s autem
30. 04. 2008 17:16
Dobrý den,měl byt takoví dotaz.
Kolik prosím bude celková cena za
2 dospelí
1 dítě 15 let
1 dítě 10 let
auto
4 nějake levnější lehátka
odjezd asi ve středu nebo čtvrtek
Děkuji a nekamenujte mne,vím že bych si to mohl zjistit na mezinárodní pokladně.
Ale jen se ptám skušených cestovatelů.
Re: Do Splitu vlakem i s autem
30. 04. 2008 17:33
---



Upraveno 4krát. Naposledy upravil ivak (05. 08. 2008 09:09).
Re: Do Splitu vlakem i s autem
10. 05. 2008 13:03
---



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivak (05. 08. 2008 09:11).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 167
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.