Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Koupím rakouskou dálniční známku

Autor RS 
zuzkal
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
27. 07. 2005 12:14
Lubosi,
BERU :-))


ale nevim, jestli se se nemineme - 3.9. chceme byt uz v cerne hore.
Mareg
Lidi ( a taxikáři) jsou všude stejní
04. 09. 2007 15:18
a naši čeští flagelanti ať jdou do prdele. Kaštani se s námi snaži vyjebat kde se dá a žádné mindráky z toho nemají. O Chorvatech nemluvě.
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
05. 09. 2007 13:59
no my jsme jeli na 12dni a protoze me k smrti nebavi nalepovani a odlepovani tech znamek tak jsem si koupil znamku mesicni, nebo dvoumesicni (uz si nepamatuju co je dalsi vyssi stupen), takze jeji dalsi vyuzitelnost by byla vysoka a pokud by o ni nekdo stal a prisel si ji ke me domu odlepit jeste bych mu pekne podekoval. Nemyslim si o tom nic, prijde mi to normalni.

Me ty penize nestoji za tu namahu jen odlepovat a nalepovat znamku novou za starou, ale pro nekoho to muze mit velky vyznam - ne vsichni jezdi do chorvatska jen za zabavou. Znam spoustu lidi co tam jezdi s detma ze zdravotnich duvodu (napr.lupenka) a aby to melo vyznam musi tam byt 3 tydny.
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
05. 09. 2007 20:37
já bych o známku zájem měl platnou od 14,9 do 23,9 a nic špatnýho v tom nevidím je to bazarová zaležitost auto taky nemaj všichni nový??....Jo Rakouskou



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel626 (05. 09. 2007 21:16).
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
06. 09. 2007 09:28
Já tedy známku nikomu nedávám, ale abych neměl od lepidla zadělaný okno, stačí na okno před přilepením známky máznout trošku jakýhokoliv krému a známka jde pak dolů dobře.
Ale niekto tuna predsa pisal, ze rakuska znamka ma teraz najaku ochranu, ze ked sa odlepuje zo skla, tak cast zelenej farby zostane na skle a po znovu prilepeni na ine sklo tam proti svetlu svieti zeleny napis ungultig (neplatna).
Tak to vyskusajte.
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
06. 09. 2007 13:47
Juraj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ale niekto tuna predsa pisal, ze rakuska znamka ma
> teraz najaku ochranu, ze ked sa odlepuje zo skla,
> tak cast zelenej farby zostane na skle a po znovu
> prilepeni na ine sklo tam proti svetlu svieti
> zeleny napis ungultig (neplatna).
> Tak to vyskusajte.


Přesně takhle to fungovalo už když jsem odlepoval loňskou. A ten nápis, že je neplatná, byl celkem dobře viditelný.
mm
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
06. 09. 2007 13:57
Proto se to podmazává krémen - jak píše HonzaD - pak se nepoškodí
Re: Koupím rakouskou dálniční známku
08. 09. 2007 15:00
Já před odjezdem na 11 nocí koupil ještě u nás dvě desetidenní známky po 260,-
Cesta tam celkem šla, jen ty dva úseky, kde bylo omezení na 80km/h a zúžení betony, odhaduji tak na 20km celkem. Trasa Vídeň-Gratz.
Na cestě zpět pršelo a na té skvělé dálnici stála voda hlavně v levém pruhu. Betonový zůžení stále.
Ale co mne dostalo, byla kontrola dálničních známek!!!
Ta probíhala tím stylem, že rakušáci, tak 5km před parkovištěm omezili jízdu na jeden pruh, tím pádem totální zácpa, a odklonili nás na parkoviště, kde jsme projížděli pomalu okolo policajtů, kteří pohledem z 2metrů kontrolovali platnost známky(to to jistě stihli přečíst!!!). No a po absolvování těchto 5km na dálnici, jsme po půl hodině pokračovali dále.
Tohle považuji za BUZERACI!
Takže již nejsem moralista a příště lepím známku přes indulonu a komukoli ji daruji.
Za 520,- jsem si teda dálnici v Rakousku moc neužil.
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

job , PH , ptr277
Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.