Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Na Jadran letos s řízky

Autor vali 
Anonymní uživatel
Re: Na Jadran letos s řízky
01. 06. 2009 19:56
Je 19.55 hod a konstatuji, že jste pěkní provokatéři. O tomto se bavte ráno nebo přes den a ne večer, kdy formuji své tělo do plavek.thumbs up smiley Jak budu vypadat u moře v plavkách ? To je samej řízeček, obložená houstička, salámeček. Hrůza pomyslet. Nechtěl jsem ale jdu se potrestat bůčkem. Plavky neplavky.smileys with beer Jo a to pivo si dám také. Mám ještě 16 dní, 10 hodin a nějaké ty minuty čas.
Anonymní uživatel
Re: Na Jadran letos s řízky
01. 06. 2009 20:14
No, a budeš takoej pěkněej, kulaťoučkej jako já...
Re: Na Jadran letos s řízky
02. 06. 2009 14:33
Můžu mezi těch 10 kg potravin počítat i syrové maso, nebo to je stále zakázané? Nevíte někdo? Jedná se mi o maso pro psa. Nekrmíme granulema ale čerstvým masem tak jen pro mé info. Díky
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
02. 06. 2009 15:14
Maso, mléko, masné a mléčné výrobky v množství 10 kg na cestující osobu; Sušené mléko pro kojence a potraviny pro zvláštní potřeby stravování v množství 10 kg na osobu; ryby (čerstvé, sušené, uzené, vařené) v množství 20 kg na osobu; potrava pro "domácí mazlíčky" v množství 10 kg na cestující zvíře
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
02. 06. 2009 15:16
My jsme vezli zamražené prsní kuřecí řízky. Myslím, že to nemusíš řešit. V HR začíná být panika, kolik letos vůbec přijede hostů, tak si myslím, že nebudou lidem otravovat cestování. Vždyť i tak jim tam vezeš dost peněz, které potřebují.
Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 08:02
Díky, samo sebou tam nepovezu 10 kg masaspinning smiley sticking its tongue out Podle informací co jsem tu našla není problém v HR koupit kvalitní masíčko. Jedeme poprvé a někdo mě strašil, že tam třebas vůbec neseženu hovězí či kuřecí části. Prý to není jak u nás. To taky nečekám ale kuřata (nejen prsíčka) snad taky baští ne?eye rolling smiley
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:07
Jasně, koupíš tam všechno jako u nás a ještě mnoho masa, které u nás vidíš jen vzácně - všechny části telecího, mlaďounké jehněčí atd. Když jedeme v září na 3 týdny, všechno maso i potraviny kupujeme až v HR. Nám se líbí Getro.
Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:13
Jedeme do Biograd na moru. Už jsem četla, že jsi o tomto obchoďáku psalayawning smiley Nevíš jestli je někde poblíž Biogradu?
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:17
tijadc napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jedeme do Biograd na moru. Už jsem četla, že jsi o
> tomto obchoďáku psalayawning smiley Nevíš jestli je někde
> poblíž Biogradu?


Nejblíže je v Zadaru na sjezdu z dálnice (Zadar 2) - to máte téměř při cestě, ale podívej se na stránky, je tam i mapka: [www.getro.hr]
a co je dobré, mají otevřeno i v neděli.
Nebo můžete tam sjet z dálnice, nakoupit si a do Biogradu dojet po magistrále, je to opravdu jen kousek. smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (03. 06. 2009 09:20).
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:20
Zde máš jejich stránky.Ve žlutém řádku třetí zleva-Predajni centri:


[www.getro.hr]
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:23
Rosmarine zase první.....thumbs up
Je vidět,že jsi po dovči v plném
pracovním elánu....thumbs up smiley
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:28
Neboj, všechno zvládám yawning smiley, a taky chci pomoct, protože ze své zkušenosti vím, že nejvíc informací člověk hledá v tom lepším případě pár dnů, v tom horším pár hodin před odjezdem.
A docela nás letos zaskočilo uzavření obchodů v neděli - plánovali jsme koupi pršutu a ouvej, nenašli jsme otevřené potraviny. Úplně jsem na ten zákaz zapomněla, takže jsme se vrátili bez. No, užijeme si ho ještě v září. yawning smiley

Jo a myslím, že novinka letošního roku: prodejci sýra jsou už na parkovištích u dálnice a mají ho stále stejně dobrý, navíc jsme letos poprvé ochutnali i ten bílý kozí - vynikající.thumbs up
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 09:49
Rosmarine chci se tě zeptat. V neděli jsou všechny obchody zavřené(vím o jejich novém zákoně) ? Vidím že Getro je otevřené,oni mají vyjímku ? Jsou ještě jiné markety či řetězce otevřené ? Díky za odpověď. Jinak vítej zpět z dovolené.Kuře.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 10:16
Co jsme viděli po cestě k dálnici, bylo zavřeno ve všech obchodech. Otevřené byly bary, pekárny a občerstvení u autobusového nádraží.
Jak je to s velkými obchody (mimo Getra) nevím, ale Rero mi psala, že by snad i Metro v Záhřebu mělo být otevřené. Nevím taky, zda to nebylo jen do 31. 5. - možná je to teď od 1. 6. jinak.
Nejlépe bude, když se k tomu vyjádří Ti, co tam jsou teď.
Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 12:25
Rosmarine napsala:
Úplně jsem zapomněla, takže jsme se vrátili bez.

Já myslel, že i tam jste jeli bez !!! thumbs up smileysmileys with beer
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 18:06
No, vidím, že to budu mít dlouho na talířku thumbs up smiley
Co mě, chudáka, asi tak čeká v září .... yawning smiley
Re: Na Jadran letos s řízky
03. 06. 2009 19:20
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co jsme viděli po cestě k dálnici, bylo zavřeno ve
> všech obchodech. Otevřené byly bary, pekárny a
> občerstvení u autobusového nádraží.
> Jak je to s velkými obchody (mimo Getra) nevím,
> ale Rero mi psala, že by snad i Metro v Záhřebu
> mělo být otevřené. Nevím taky, zda to nebylo jen
> do 31. 5. - možná je to teď od 1. 6. jinak.
> Nejlépe bude, když se k tomu vyjádří Ti, co tam
> jsou teď.

od 1.6.09 je už všechno otevřeno tak jak bylo loni až do října.
Re: Na Jadran letos s řízky
04. 06. 2009 18:32
jo a vypadá to že i v neděli celý den. Našli chybu v zákoně a mohou se schovat za "pořádání trhů" . Jinak jak už bylo řečeno v lednu , začíná to likvidovat malé obchody a propouštějí se lidi. Obrovské ztráty měli třeba v Dubrovníku, kde z výletních lodí je spousta turistů i před 1.6. bylo všechno zavřené. [www.vecernji.hr] .
Re: Na Jadran letos s řízky
04. 06. 2009 19:47
V nedeli jen do 14 hodin....napr. www.tower-center-rijeka.com......je tam 2100 parkovacich mist...a zdarma....prime spojeni s obchvatem Rijeky-dalnici Zahreb-Rijeka-Split...že jim delam reklamu...
Anonymní uživatel
Re: Na Jadran letos s řízky
07. 06. 2009 17:56
Tak nám ty řízky nějqak ustrnuly.. Že by se víc zavařovalo? smiling bouncing smiley
Anonymní uživatel
Re: Na Jadran letos s řízky
07. 06. 2009 22:04
Ať je to tak nebo jinak, vždy když najedu na forum první stránka je ....Jadran a řízky. Tedy ale co nemusím - omylem jsem koupil naložené maso. Syn nakázal ! Ze supermarketu. Jedna krásná krkovice apod ní takové tři flaksy doslova bůčku. Normálně se ten bůček dá jíst. Mám ho moc rád. Ale toto néééééééééééé. Bylo to naložené v paprice a nějakém koření takže ani to nebylo poznat co to je. Až když jsem to rozdělal. Humus. bylo to i s kůží a sem tam prasečí chlup. Toto vypadalo na chřipku ! Není nad to, když si skutečně maso připravím sám. Já se neokradu a nenapálím. angry smiley

Tu červenou si zasloužil ten, výrobek vytvořil. Ten kdo ho koupil je za blbce a ještě mně červenit ????thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Šatava (08. 06. 2009 09:43).
Re: Na Jadran letos s řízky
08. 06. 2009 08:05
No to je právě ten důvod, proč zavařovat doma (jen pro upřesnění - ještě jsme se k tomu nikdy nedostali). Vzhledem k časové a energetické náročnosti musí zákonitě kvůli hypersupermarketové ceně jít dolů právě poslední parametr - a to je kvalita a cena vstupních surovin.
avatar Re: Na Jadran letos s řízky
09. 06. 2009 09:18
Jj, zavařování je v plném proudu. thumbs up

Ale jen tak pro zpestření - naše nejoblíběnější marináda na maso:
kelímek bílého jogurtu
šťáva z jedné limetky (když není, tak lze i 3 lžíce pomerančového nebo ananasového džusu)
česnek
Vegeta pikant papriková
mletý nebo drcený kmín
mletý pepř
olivový olej
Všeho dle množství masa a chuti strávníků. Jogurt dodá maso úžasnou šťavnatost, stačí nechat rozležet 3 - 5 hodin.
Anonymní uživatel
Re: Na Jadran letos s řízky
10. 06. 2009 05:18
No... smažený sýr je vlastně taky řízek a jáho rád ukusuju studený. Ovšem- studený smažený syrečky, to jsem vyzkoušel včera.DOPORUČUJI!
Anonymní uživatel
Re: Na Jadran letos s řízky
14. 06. 2009 18:28
Přátelé, řízek z uzené krkovičky. Dnes vyzkoušeno-.thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.