Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

TUČEPI

Autor Vendula 
avatar Re: TUČEPI
11. 12. 2016 12:55
To bude výměník na teplou vodu pro Neptun. Může tam být taky tepelné čerpadlo



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (11. 12. 2016 13:03).
avatar Re: TUČEPI
11. 12. 2016 16:48
Možná. Začalo to foukat až třetí den dovolené. Předtím byl klid. Musely být zavřené dveře, bylo to značně nepříjemné. Já to tipoval na něco s klimatizací nebo např. odsávání vzduchu z kuchyně, prádelny. Příští rok tam jedeme, tak to zkusím vysondovat k čemu to slouží.
avatar Re: TUČEPI
11. 12. 2016 19:01
Nevím, ta žlutá trubka nevypadá jako zábradlí... že by plyn? smoking smiley
avatar Re: TUČEPI
11. 12. 2016 20:42
Vzhledem k tomu, ze budova je pod úrovní terénu a je tam vytvoren jakysi bazén, bych hádal na něco s vodou. A dal, vedou odtud zaizolovaný trubky, takže se chce zabránit tepelným ztratam. Takže tepla voda, nebo přehřátá pára
Re: TUČEPI
04. 02. 2017 10:47
Z hotelu Neptun (či depandance Maslinik) k té stavbě vozí na takových malých vozících velké kupy ložního prádla (bílé látkové pytle). Navíc je tam neustále stejný hluk. Zajímalo mě, zda to není slyšet až do hotelu či těch blízkých depandance. Nikdy jsem se ale personálu nezeptal, protože jsem to nepovažoval za důležité. Projdu se tam jen občas. Odhadoval bych to na prádelnu (včetně sušení), ale ani po letech to nevím jistě, protože ta stavba vypadá tak nějak "divně".
avatar Re: TUČEPI
28. 10. 2017 10:44
Už jsem to tady někde letos psal, ale tady to asi taky patří.
Ptal jsem se letos průvodkyně, nevěděla. Tak se šla zeptat na recepci hotelu a tam ji řekli, že je to centrální "budova" pro klimatizaci hotelu.
avatar Re: TUČEPI
01. 08. 2018 23:57
V Tučepoch som bola 5x ubytovaná a preto som si nikdy nevšimla či je tam nejaké parkovisko (okrem prístavu, ktoré bolo vždy plné), kde je možné zaparkovať napríklad podvečer na cca 3-4 hodinky? Tento rok ideme do Živogošče Blato a chcela by som si jeden večer urobiť výlet, do môjho "zamilovaného" miesta. Viem, ešte o mieste pri zjazde na cca urovni toho autoservisu doprava.. len viem, že tam stávali iba autobusy .. tak, ak viete poradiť prosím, budem rada.. Niekde len tak voľne stáť to nechcem nechať ... Dakujem

Umag 2002, Tučepi 2005,2006,2007,2009,2010, Baška Voda 2012, Vodice-Srima 2013, 2016, Primošten 2014, 2021, Pakoštane 2017, Živogošće Blato 2018, Petrčane 2019, Biograd na Moru 2022, Zagreb 05,12/2022, poznavačka Istria /Buzet, Hum, Pazin, Rovinj, Motovun, Grožnjan/ 2023,
avatar
FAT
Re: TUČEPI
02. 08. 2018 08:46
Cestujte autobusom,alebo taxikom. Finančne to vychádza podobne, ani auto nejde na vodu. Dovezú Vás do centra a môžete si dať aj niečo ostrejšie.
avatar Re: TUČEPI
02. 08. 2018 14:00
No uvidime ci daco vymyslime a ci budu mat ostatny chut ist.. taxikom sme sa zvykli vracat z Makarskej... peso z Tuciep a navecer uz domov taxanom...

Umag 2002, Tučepi 2005,2006,2007,2009,2010, Baška Voda 2012, Vodice-Srima 2013, 2016, Primošten 2014, 2021, Pakoštane 2017, Živogošće Blato 2018, Petrčane 2019, Biograd na Moru 2022, Zagreb 05,12/2022, poznavačka Istria /Buzet, Hum, Pazin, Rovinj, Motovun, Grožnjan/ 2023,
avatar Re: TUČEPI
20. 12. 2019 15:07
Víte, že jsem byl letos v Tučepech po dvou letech dost překvapen tím, že pláž mezi hotelem Tamaris a Blue Jadran byla "srovnaná", velké kameny rozdrceny.
Asi vše provedeno k zvětšení prostoru k "ležení".
A měl jsem dojem, že i pláž před hotelem Neptun byla nějaká rozšířená oproti roku 2017.Asi tam navezli oblázky.
avatar Re: TUČEPI
12. 09. 2020 21:09
Ano, pláž je navezená (velmi moderní na více místech) s neomletými kameny z lomu, dost ostré, velmi vhodné boty do vody. Ale má to "výhodu" (pro někoho), že se pláž rozšířila z těch původních "3 metrů" odhadem na 10. Horší je, že ztratila moje sympatie. Lehátka tam půjčují za padesát, což je poměrně dost.
Jinak jsme byli večer na procházce.....Alga je víc než poloprázdná, v hlavní budově svítilo jen 13 pokojů, jídelna před osmou večer prázdná.....bar u bazenu zrušen, otevřen bar ve vstupní hale....a mrtvo, mrtvo
Afrodita, to je hotel vedle, tam byla tma všude a brána k moři zavřená....chybí jim "bratři Němci", němčinu neuslyšíš V Neptunu Češi, a uřvaní Poláci, chovají jak dobytek, řvou a řvou (tedy zatím jen u bazénu).
V Neptunu obsazeno tak na 60 %, běží tedy jen jedna jídelna ale život se tady zdá normální.Číšníci roušky, rekreanti jak kdo, nikdo roušky nevyžaduje. Uklizečky kmitají s dezinfekcí, ta je na "každém rohu"
Jídlo si ukazuješ co chceš s každým člověkem to proběhne číšník od začátku do konce, dá ti na talíř to, na co si ukážeš. .Na večeři trochu fronty, dost lidí najednou, ale oběd v pohodě. Výběr normální
Dnes bude asi dost teplá noc...nechtěli jsme pouštět klimu, ale jedna z těch dvou co máme na pokoji, běží, bez ní by se asi nedalo
avatar Re: TUČEPI
13. 09. 2020 12:56
Dnes ráno voda v moři , půl metru v hloubce, 5 metrů od břehu 26, v bazénu 28.
V 10 ale připlavala nějaká pěna s "humusem". Z lodi to tady nejspíš nebylo, žádné nejsou vidět. Asi se "protrhla" kanalizace.
avatar Re: TUČEPI
14. 09. 2020 17:54
Dnes v 16.00 voda v moři v hloubce jednoho lokte stále 26,vlny, v bazénu opět 28 , kupodivu bez vln.

Dnes jsem byl na kontrole "obsazenosti" hotelu Bluesun Alga. Pouze opticky. U bazénuu, kde vloni v 11 hodin člověk nesehnal volné lehátko jak tam bylo "narváno", tak letos ve stejnou dobu u bazenu čtyři lidi (slovy čtyři) a jeden klučina ve vodě.
Známý co byl též na výzvědách, tak přišel s tím, že v celém hotelu je pouze 80 lidí. Mají prý z toho těžkou hlavu.
mm
Re: TUČEPI
14. 09. 2020 18:20
Přesně jak píšeš v Igrane je hotel zavřený a vše ubytovávají vedle v Živogostě - stejný majitel - aktuálně 56 hostů a to je průšvih
avatar Re: TUČEPI
19. 09. 2020 12:15
Voda v moři 25, voda v bazénu 24,5. Polojasno.Bezvětří. Stále paráda.
Kdo váhá, ať neváhá.
avatar Re: TUČEPI
19. 09. 2020 20:33
Mirus napsal (jinde): Tak týden máme za sebou a ještě jeden před sebou.
Nejlepší dovolená za 15 let.
První větu mohu jen podepsat. A druhá taky není daleko od pravdy.
Má to ale "drobné" nedostatky.Výdej jídla číšníky. Každému musí člověk říkat: malo...malo....neb to co mu nandají na talíř by ani nesnědl.
No ale s tím už jsem se vyrovnal.
Mile jsem překvapen teplotou vody v moři. Dnes ráno 25, odpoledne o stupeň více.To jsem ještě v září snad nezažil.Snad to ještě pár dní vydrží.
Pláže víc než poloprázdné.
Dnes se střídaly "turnusy" Tolik Poláků jsem taky ještě nezažil. Mnozí z nic jsou neukáznění, bezohlední a hlavně hluční ........(dosaď si nadávku).
U bazénu to vynikne obzvláště.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.