Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pisak

Autor pavel56 
Pisak
01. 09. 2008 19:38
15.8.2008 jsem se vrátil z Pisaku. Byl jsem tam poprvé a nádhera. Ubytování v ap. Slamič, perfektní, čisté, servis domácího neměl chybu. Parkování ve stínu. Moře křišťál, pivo studený a dobrý. Domácí perfektní. Žádná probléma. Soukromý přístup na pláž - 81 schodů, v pohodě. Jen ty cigára byly znát. Pisak celkově opravdu klidná a pohodová dovolená, vše tam je, do Omiše co by šutrem dohodil. Opravdu pěkná dovča. Pisak a AP Slamič můžu vřele a s klidným srdcem doporučit. Jak mně domácí řekl, má ještě volné termíny září a už je možný se domlouvat na r. 2009. Ceny pěkné. Jestli má někdo zájem tak se ozvěte pošlu mailíkem včetně foto.. Ahojte
Re: Pisak
02. 09. 2008 18:15
Zdar Pavle, pošli mi prosím ty termíny, fotky a ceny. Danke - lefkadan@seznam.cz
Re: Pisak
02. 09. 2008 20:49
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (24. 02. 2013 23:00).
Re: Pisak
11. 09. 2008 08:39
Ahoj Pavle,můžete mi prosím na email zaslat ceny ubytování, a fota, moc mě Váš příspěvek zaujal, příští rok bych jela. Ještě k ubytování - jsou to apartmány? Jajka s.jaj@seznam.cz
Re: Pisak
14. 09. 2008 19:09
Doufám, že jsem na nikoho nezapoměl.Pokud ano tak se ozvěte. Ahojte pavel
avatar Re: Pisak
24. 02. 2009 15:34
*



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fandawww (24. 02. 2009 15:37).
Re: Pisak
15. 07. 2009 13:32
Prosím, sháním ubytování v Pisaku pro dva dospělé a jednoho prcka necelý rok od 29.8.až 6.9 co nejblíže k pláži (vzhledem k nutnosti několikrát za den absolvovat cestu do a z app). Nabídky prosím na SZ nebo mail zahajskej@seznam.cz Předem dík.
avatar Re: Pisak
30. 07. 2009 17:02
Tak teda jsem zpět z Pisaku.
Byl jsem tam 14 dní a musím uznat poloprázdno.
Putvrule od poloviny až dozadu prázdno.
Čemu sem se dost divil, bylo tam dost místních Chorvatů,což minulé roky v takové míře nebývalo.
Asi je dostihla krize a ti co jezdily na dovolenou letecky hold zůstali doma, jen jeli níže na pobřeží.
Západná ulice taky tak poloprázdná od poloviny až dozadu.
Bylo plno jen ve středu Pisaku okolo obchodu a dole u vody.
Kdybych to věděl, mohl jsem i ušetřit za ubytování,zamlouval jsem ubytování v unoru a kdo to mohl tušit.
Rozhodně kdo jede na blind žádné obavy, sežene ubytování bez problému a může usmlouvat i dobrou cenu.
Já platil 55 EURO za apartmán se dvěma balkony + garáž.
PS:kupodivu ceny mírně podražily oproti minulým letům,místo aby klesaly.
V Chorvatsku je to ale vždycky tak nějak proti přírodě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milan Hubner (30. 07. 2009 17:06).
Re: Pisak
26. 10. 2009 11:51
Chtěla jsem se zepta zda byl někdo ubytován v Pisaku v apartmánu Kapovič, Anka či Ivica. Ráda bych zeptala na nějaké podrobnosti.
Re: Pisak
03. 11. 2009 22:15
Před několika lety tam byli párkrát ubytováni naši přátelé, kteří se nevešli do "našeho" baráku.
Nynější situaci neznám. Dříve byli v apartmánu Anka celé léto staří manželé a pronajímali jen horní patro.
Ivica, majitel apartmánu Ivica, je jejich synovec a ty baráky jsou spojeny společnou zdí. Ivica to měl daleko, bydlel až ve Varaždinu. Byla s ním fajn domluva a ceny měl velmi slušné, vždycky jsme se domluvili. K místu mohu říci tolik, že je to první řada domů od moře. Schody k vodě jsou velmi strmé, dá to zabrat, ale zvládnout se to v pohodě dá. Výhled úžasný, posezení parádní, terasa velká. V apartmánu nahoře dost místa, jen se musí obcházet dům, pokud je dole někdo jiný. Ideální dům pro dvě rodiny. Dole dvě pláže. Jedna z nich je určitě jedna z nejhezčích v Pisaku a okolí. Vůbec se mi tato lokalita v Pisaku líbí nejvíc. První pláž ( naproti velkému kameni v moři ) je dopoledne klidná, ale odpoledne se zvedají vlnky a kolem kamene to táhne proudem silně k přístavu. Takže bacha na dítka na lehátku. Pokud se u kamene potopíte, najdete tam díru, která se dá mezi rybkami proplavat. pokud člověku nevadí stísněný prostor. Mně tedy vadí.
Na pana Vávru tu proběhly slušné reference, takže já bych se toho nebál. Pokud chcete klid, doporučuji.
Ahoj.
Re: Pisak
13. 11. 2009 10:46
Díky za osvětlení, už jsem si taky uvědomila kde leží - šly jsem tudy loni na procházku. Jen jsem chtěla něco vědět o vybavení , ale už je to pasé - mám objednaný Kapovič. Ještě jednou dík, nikdy nevím zda to nezvolím v následujících letech.
Re: Pisak
10. 03. 2010 13:13
dobrý den,mohu vás poprosit o mapku Pisaku-Put vrulje i s aparmánysmiling smiley.Děkuji
Re: Pisak
21. 04. 2010 20:39
Přidávám se ke Gabuše - prosím též.
Re: Pisak
24. 04. 2010 18:57
Prosím též o mapku Pisáku.
Díky Anad.Kr@seznam.cz
avatar Re: Pisak
24. 04. 2010 20:32
Nějak mi to nejde vložit - je to od Hulči - znalce Pisaku. .Zdraví R.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rero (24. 04. 2010 20:50).
Re: Pisak
10. 06. 2010 14:59
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda byl někdo ubytován v Pisaku v apartmánu DEREK ?
Re: Pisak
10. 06. 2010 22:19
Síce som tam nebol,ale budem-od 17.7.
Re: Pisak
11. 06. 2010 10:42
ptr277 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Síce som tam nebol,ale budem-od 17.7.

Tak az prijedes tak napis jak tam bylothumbs up
Re: Pisak
11. 06. 2010 20:39
Masser napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ptr277 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Síce som tam nebol,ale budem-od 17.7.
>
> Tak az prijedes tak napis jak tam bylothumbs up
Dohodnuté
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

job
Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.