Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jezdíte tzv. "na blind"?

Autor ivanas 
Jezdíte tzv. "na blind"?
06. 06. 2008 20:18
Ahoj, jezdíte někdo do Chorvatska tak říkajíc naslepo, bez domluveného ubytování? Loni jsme tak jeli, věděli jsme přesně na jaké místo chceme a hledali si ubytování v soukromí (né v kempech) dopoledne hned po příjezdu a musím říct, že to vůbec problém nebyl. Ale byla jsem u moře poprvé, nevím, jestli je to běžné nebo jsme prostě měli štěstí. Je to sice risk, ale je takto na poslední chvíli nalezené ubytování levnější? Napište svoje názory a zkušenosti. Díky
avatar Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
06. 06. 2008 21:21
o stranu dalej-Dovolenka na blind-19 príspevkov.(a ani to nebolelo)yawning smiley
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
08. 06. 2008 17:30
ahoj ivanas,
pokud mi nevyjde ubytovani, tak bych letos chtel jet taky na blind a mam strach, ze to bude plny. kolik tak stoji ceny na blind?ne kemp!diky
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
09. 06. 2008 08:30
Je to omletý snad 1000x, ale přidám se, jelikož jsem letos změnil názor. V podstatě každoročně jsem si hledal bydlení na netu a následně vše dohadoval mailem. Letos se mi inzerenti buď neozvali nebo měli plno. Vždy jsem preferoval pohodlí zařízeného bydlení, znamená to přijet, hodit tašky na zem, osprchovat se a buď se natáhnout nebo mazat rovnou k vodě. Druhou stránkou věci je, že ubytovatel často udal např. vzdálenost k moři 80m a ve finále byl dům přes 200m od vody na šíleným krpálu. Rozhodl jsem se že letos odstavím auto, v klidu si projdu baráky u vody a když se mi nějaký zalíbí, prostě to zkusím. Pravdou je že v sezoně bych si možná netroufl, ale jedu 18.6. a tak si věřím.
Ahoj všem,

nejezdíme, máme rádi jistotu. Zde si zaplatíme ubytování a přijedeme do pěkného karavanu ke známému, s lednicí a mrazničkou, plně zařízeného. Jdeme na chvíli do pelechu, protože jezdíme na noc nebo k sousedům na kafe a pak k moři. Je to kousek, na vodu vidíme. Vaříme si sami, také bez problémů, dáme vodu na vařič, vhodíme těstoviny, 1 hlídá, abychom nevyhořeli, ostatní se vyplavčí a jde se k jídlu. Moře čisté a teplé, kemp pěkný, sociálky takové, jaké má málokdo doma - myslím v dobrém, opravdu čisté a moderní.
Každému mohu doporučit, i dát adresu.Prostředí léčivé, doporučované i doktory.
hezky si užijte dovču
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 07:33
Jak slohová práce žáka ZŠ.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 09:07
jo pěkná propagace, už jen jméno CK eye rolling smiley Pro všechny co chtějí jet na blind doporučuji (prosím) v pravo nahoře HLEDATsad smiley Děkuji H.S.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 10:29
Sehnat ubytování na blind se dá určitě i v plné sezóně. Musíte však počítat s tím, že bude dál od vody nebo bude cena vyšší. Taky je rozdíl jest-li hledáte ubytování pro 2 nebo 8 lidí. Čím větší skupina, tím samozřejmě hůř..... Nás spíš odrazuje fakt (vyzkoušeli jsme 2x), že po probdělé noci strávené za volantem už nezbývá moc sil na obcházení apartmánů a po dvou třech neúspěšných pokusech pak člověk "skočí" po všem co se mu nabídne.....
Anonymní návštěvník
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 12:22
Hodně klientů jezdí na blind.Záleží na tom do kterého místa a v jakém období.
Dneska existuje i možnost objednání apartmánu či pozice v kempu a víte přesně podle přiložených fotografíí do čeho jedete a na víc je to za stejnou cenu,jeko na blind a někdy do konce i levněji.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 15:25
Anonymní návštěvník
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 15:58
Zajímavý příspěvek akorát jsem nepochopil co chcete smajlíkem říct.Věřím že písmenka by byly srozumitelnější.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 16:55
Že by skrytá komerce ?
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
10. 06. 2008 17:44
jezdím každý rok na blindsmileys with beer a je to super -člověk zůstane tam kde se mu nejvíce líbí , jelikož fotky z cestovek jsou někdy dosti zavádějící...ale jedno je fakt že jezdím kolem 20.6. a je to celkem v pohodě
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
11. 06. 2008 10:28
To omišani: někdy slov netřeba.yawning smiley Kudu odpověděl. dík
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
26. 06. 2008 09:20
Tak přátelé, radikálně měním názor - na blind už nikdy, alespoň ne na sever. Včera jsem přijel z Bašky kde jsme 19.6. hledali ve třicetistupňovém vedru ubytování 3,5hod!! Večer se o tom rozepíšu v Českolipští... , bylo to naprosto šílený!!
avatar Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
26. 06. 2008 10:41
Ahoj Aldo, vítej doma a večer u PC thumbs up. yawning smiley
Rád bych od Vás nějaké doporučení na ubytování v Chorvatsku..Chystám se tam ještě tento měsíc a nechci jet na blind jako minulý rok..tel. na mě je 777570581(stačí SMS) zavolám zpět.Díky.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
09. 07. 2008 12:54
Byli jsme loni prvně a ubytování není problém najít.Byli jsme přímo v Makarské,je to "mraveniště" a apartmánů jak naseto.Stačí zastavit třeba na pumpě a "domácí" se přetahují s nabídkama bydlení.V neděli jedem zase.Je fakt,že pro dva lidi to asi není problém.Ve větší skupině bych to asi objednala předem.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
06. 08. 2008 14:16
Jeden muj kamoš z ČR jel tento tyden na blind, 6 osob na Makarsku Rivieru... Okolo obeda my volal že už od rana shani ubytovani a stale nic, všechno obsazene... Obvolal jsem všechnych znamych co mam dole, take všechny mely obsazeno... Doporučil jsem mu at v každem meste kde bude jde do "Turist-biro" a zepta se tam, ale rekl že mu take nemohly pomoct...
Tak jsem mu doporučil at se vykašle na Makarsku a jde do Pisku anebo Duće, tam je to trošku lehči najit...
O 19,29h jsem dostal SMS, že my dekuje že si konečne našly ale v Brela....
Takže nemusi byt to tak snadne jak se tady piše... Je to nejvic o štesti a samozrejme lokalite...
A Ti "akvizitery" pri silnici co Vam mavaju s tabulamy "apartmany" maji apartmany dal od 500m od more, často pri anebo nad hlavnou silnici, a na poradnom kopci a proto to nemožou prodat jinym zpusobem....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Damir (06. 08. 2008 14:17).
avatar Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
06. 08. 2008 17:43
Já byl letos poprvé v HR na blind a nemůžun si stěžovat.
Během asi 20 minut jsem bydlel Pisak.
A dokonce za lepší cenu než ti co to obědnávali půl roku předem přes internet.
Okolo nas tam bylo ještě par lidi taky na blind a nikdo nemel problem.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
11. 08. 2008 10:34
Zdravím, v nedeľu 27.07. sme odchádzali do HR s predbežným cieľom Podgora. Prišli sme do Podgory okolo 11:00 omrkli pár volných apartmánov, ale ked sme asi po hodinke našli ten posledný tak bolo hneď rozhodnuté. Bol síce trochu drahší ako som pôvodne predpokladal, ale bolo to v hlavnej sezóne. Jediné čo ma zarazilo že vôbec nechceli zjednávať, horko ťažko nám spustil z 85 na 80 E/deň. Boli sme dva páry.
Ale stálo to zato, dve spálne, dve kúpelne, velká obývačka, kompletne zariadená kuchyna, práčka, umývačka riadu, samozrejme klima, balkón s výhladom na more a všetko čisté.
Inak aj predtým som bol vždy v HR na blind. V sezóne je to trochu tažšie ale vždy sa dá nájsť. Takže na budúci rok zase na blind.
Re: Jezdíte tzv. "na blind"?
02. 02. 2009 16:07
Jezdíme pokaždé naslepo , s 3 děckama a nebyl problém nikdy,akorát 2008 srpen
jsem špatně načasoval cestu a o půl šesté ráno jsme močili nohy v moři a všichni
domácí chrápali a turisti se vraceli z baru. Tak jsme jezdili do 8.30 než někdo vylezl
z pelechu.Pravda je že čím jižněji , tím lépe, levněji ,rychleji, krásněji . Doporučuju
Omiš a jižněji. Kdyby měl někdo problém v okolí CRIKVENICE ,tak ve SMOKVICI
máme "TETU" Olinku , která mluví česky - její děda byl z Brna a dá se jí zavolat česky.
Ubytovává s pochopitelných důvodů čechy. Cena byla 45 euro za apartmán pro 5.
Schválně zkuste : 00385915745348 - to není reklama,ona není cestovka , to je v případě nouze.

Teta Olinka ve Smokvici

Teta Olinka 2
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.