Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

dovolenka na blind

Autor kubenko244 
dovolenka na blind
14. 05. 2008 18:16
Zdravim vas vsetkych vasnivych dovolenkarov, tento rok sme sa rozhodli ist na blind do chorvatska a spat kazdu noc niekde inde, ma s tym z vas niekto skusenosti? ako je to s kempami? ......
Re: dovolenka na blind
14. 05. 2008 18:22
To kubenko, dej si do hledání ,,blind" a máš tam odkazy.Budeš mít do noci co číst.
Re: dovolenka na blind
14. 05. 2008 18:29
nic som nenasiel :-(
Re: dovolenka na blind
14. 05. 2008 19:53
Zkus si přečíst tohle [www.ihvar.cz]
Re: dovolenka na blind
14. 05. 2008 21:34
No,nevím... ubytování na blind se sehnat určitě dá, i když třeba v sezóně to může dát chvilku hledání... Ubytování na jednu noc bude skoro určitě vyžadovat delší chvilku hledání... Měla bych obavu, že většinu programu takové dovolené bude představovat přesun z místa na místo a hledání ubytování... Snad se stanem mezi kempy (nebo ideálně s obytným autem)?
Re: dovolenka na blind
14. 05. 2008 21:55
Spát každou noc "niekde inde" se dá opravdu snad jen u kempů (ale u kempů to není na blind). V APP tě nikdo na jeden den neubytuje, to už by musel bejt jóóóó zoufalec a hóóóódně daleko od vody.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 06:01
S ubytováním určitě na blint nejsou problémy, na vlastní oči jsem vloni ve Vinodolskym viděl postaršího pána jak lovil u dvou agentur na hotelem Lišain a nabízel ubytování a byl tam skoro každý den a dokonce v době kdy přijížděli autobusy tak, že to měl zmáklý a docela slušní přehled.
V Medulinu na okraji obce od Puly je taky agentura a ta bez problému ubytovává, dokonce si pro Vás ubytovatel přijede.
Ale domníváme že pokud je člověk mladej a nenáročnej tak v kempech je dost místa a za velmi lacino. Kempaři jsou taky kšeftaři.
Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 07:52
Tak to "velmi lacino" příliš neodpovídá mým zkušenostem... Ubytování ve vlastním stanu v kempu bývá často skoro za stejné peníze jako v apartmánu, ale při požadovaném způsobu trávení dovolené je to asi nejméně náročná (přinejmenším na čas) možnost...
klaudi
Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 08:42
ubytování na blind se samozřejmě sežene, vždy na jednu noc to bude zabíračka, ale ovšem spát každou noc někde jinde je nad moje chápání.
Snadno zjistíš, že moře je slané všude stejně a přímořská letoviska jsou si víceméně podobná...confused smiley
avatar Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 09:23
Moja skúsennosť je taká, že Chorváti neradi ubytúvajú na jednu noc.
Keď som ubytovanie nakoniec zohnal, tak bolo vždy o 30% drahšie ako normálne.
Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 17:26
no chceli by sme si pobehat troska chorvatsko, a nie sme my velmi taki ze by sme vedeli byt cely tyzden na jednom mieste a lezat na jednej plazi. Skorej sme dobrodruzni smileys with beer
avatar Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 18:02
kubenko244:podle mě je lepší si vybrat vhodný výchozý bod a odtud vyrážet za různými plážemi,dobrodružstvím,poznáním...
Například mi jezdíme na Pelješac a během dovči stihneme...Dubrovnik,Trsteno,Ston,Divna,Orebič,Korčula,
Mljet atd....a když se nám nechce,válíme se na pláži ve vesniciyawning smiley
avatar Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 20:51
...michalu...dobré tipy...yawning smiley
avatar Re: dovolenka na blind
15. 05. 2008 21:00
...sice máme za ty roky ty místa už obšlápnuté,ale nikdy nás snad neomrzíyawning smiley
Re: dovolenka na blind
16. 05. 2008 16:10
asi radi chodite kazdy rok do chorvatska ze?
avatar Re: dovolenka na blind
16. 05. 2008 16:45
kubenko244 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> asi radi chodite kazdy rok do chorvatska ze?


Kdybych mohl,tak tam jsem od května do říjnahot smiley
avatar Re: dovolenka na blind
16. 05. 2008 22:00
michalu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> kubenko244 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > asi radi chodite kazdy rok do chorvatska ze?
>
>
> Kdybych mohl,tak tam jsem od května do říjnahot smiley


Michalu, Ty mi mluvíš přímo z duše.... smiling smiley
Re: dovolenka na blind
16. 05. 2008 22:03
To Rosmarine, já od října do května / nesnáším zimu / a pak bych jela ještě na dovolenou, samozřejmě zaslouženou nééé?
avatar Re: dovolenka na blind
17. 05. 2008 10:36
Jaruš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Rosmarine, já od října do května / nesnáším
> zimu / a pak bych jela ještě na dovolenou,
> samozřejmě zaslouženou nééé?


Jedu s Tebou - máš bod za super nápad thumbs up smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (17. 05. 2008 10:36).
avatar Re: dovolenka na blind
08. 06. 2008 21:26
V srpnu sezóny 07 byl docela problém sehnat ubytování v Bašce na Krku-v cestovní agentuře mi řekli cenu okolo 100 euro,ale stejně měli plno.
avatar Re: dovolenka na blind
09. 06. 2008 17:00
Jezdíme každý rok na 14 dní od poloviny června a dá se říct že v tu dobu by asi i ubytování na blind sehnat šlo-soudě podle toho-jak nám už v Omiši skáčou domácí na kapotu. (když stojíme na křižovatkách)Hned jak zastavíme vrhaj se k okýnku a už se ptají:tongue sticking out smileyrivat??
My teda jezdíme přes CA-takže jsme to nikdy nevyužili.
Loni ale v tu dobu ve Staniči vždycky ráno jedna rodina vynesla k magistrále takovýho dědu-posadili ho k cestě pod slunečník,k noze mu šoupli petku s vodou a před něj ceduli že nabízejí podnájem.Večer ho zase odstěhovali domů.No nelžu-seděl tam celou dobu co jsme byli na dovče(byli jsme v Čelina Z)Moc nechodil tak asi neměli strach že jim zdrhne a když jsme odjížděli byl děda chudák čmoudlý od sluníčka jak cikán.(a obávám se že jestli na něj zapoměli tak tam možná sedí dodnestongue sticking out smiley)
V sezoně to ale asi bude jinak.Já bych se možná bála že to co seženu nebude takové jak si přeju.
Jinak s ubytováním na jednu noc si myslím že mají problém proto-protože se jim nevyplatí přeslíkat postele a uklízet kvůli pár eur.
Anonymní návštěvník
Re: dovolenka na blind
10. 06. 2008 12:36
Napište co Vás ohledně kempů zajímá.Jinak pokud potřebujete mohu Vám zajistit rezervaci v kem pu v Omiši.Vzhledem ktomu, že je tu několik kempů za různé ceny dovolil bych si doporučit podle mě ten nejlepší.
Re: dovolenka na blind
22. 06. 2008 22:50
nazdar. čo stoji kemp v omši (stan,auto,2xosoba plus dcera 6r.) stači ked 16.7.08 pridem a ubytujem sa alebo treba objed.
zatial dik
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 208
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.