Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pelješac-Blaževo

Autor js13 
Pelješac-Blaževo
12. 03. 2008 20:26
Lidičky prosím Vás nemáte někdo kontakt na Darka Sekula, nejlépe email. Já jsem ho nějak potratil. Moc děkuji.
jaromir.svoboda@centrum.cz
Re: Pelješac-Blaževo
13. 03. 2008 21:43
A ty už jsi v Blaževu byl??? Já osobně bych se tam dvakrát nehrnul,.....naše vzpomínky jsou přímo tragické....confused smiley
Re: Pelješac-Blaževo
14. 03. 2008 17:55
My jsme u něho byli vloni a byli jsme nadmíru spkojeni. Ale to jsem Ti psal již jednou vloni, když jsi na Darka kydal špínu. Já si myslím, že se Darko chová velice dobře, ale asi záleží taky na tom druhým, jak se chová. K nám se Darko choval naprosto skvěle a nejen k nám. V době kdy jsme tam byli měl v baráku Čechy, Chorvaty, Bosence a Poláky a choval se ke všem stejně.
Měj se fajn a radši mi ani nepiš.
Čau Jarda
Re: Pelješac-Blaževo
15. 03. 2008 21:03
Ano on se pan Darko chová skvěle...ale jen ke svým hostům...my jsme bydleli ve vedlejším domě ap.Šimovič....a k nám se teda choval jako ke hromadě hnoje....to víš když mu zaplatíš, proč by se k Vám nechoval hezky, ale jako hostitel v "cizí" zemi by se takhle měl chovat ke všem stejně bez rozdílu a to především, Blaževo je opravdu jen pár domů v malé zátoce...kde dává všem v okolí najevo, jaký je VELKÝ BOSS...a jak mu to tam všechno říká pane....nezlob se na mě, já bych si s tímhle "pánem" k jednomu stolu nesedl....
Dám Ti malou radu,...zkus se ubytovat také vedle, abys poznal jaký doopravdy je...a jak jeho chováním trpí i jeho sousedi
Tam kde jsme bydleli vloni, nebyl vůbec problém si lehnout kdekoliv v zátoce, aniž by po Tobě kdokoliv zhlížel a měl u toho "blbé" kecy
To že mi tady zase někdo začervená....na to kašlu, chci jen objektivně zhodnotit naší nejhorší dovolenou a tou byl tragický omyl s názvem BLAŽEVO SE SOSEDEM "PANEM" DARKEM....thumbs downgrinning smileythumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Karel z Ol. (15. 03. 2008 21:05).
vlnka
Re: Pelješac-Blaževo
15. 03. 2008 21:40
Karle, tak konkrétně napiš co Ti vadilo - jinak to nemá cenu.
Re: Pelješac-Blaževo
16. 03. 2008 12:45
Co já vím, tak v Blaževu patří všechny domy rodině Sekulo. Pochybuji, že by se k hostům své matky choval jinak. Vloni jsem si toho tedy nevšiml a domy v okolí byli všechny plné. Prostě já si myslím, že jak se kdo chová tak se chovají i ostatní k němu, že Karle z Ol.
avatar Re: Pelješac-Blaževo
16. 03. 2008 15:08
Nemůžu si odpustit otázku: Proč se ta vesnice tedy ještě jmenuje Blaževo, a ne Sekulo ?
Re: Pelješac-Blaževo
18. 03. 2008 22:07
ANO, OMLOUVÁM SE VŠEM, KTERÝM JSEM KDY SVÝM CHOVÁNÍM JAKOKLIV PROSPĚL, JSEM ZVRHLÍK, KTERÝ SI NEVIDÍ DO KRKU, NABUBŘELEC KTERÝ SI NEVIDÍ NA ŠPIČKU NOSU....
URČITĚ SI TO O MĚ MYSLÍ I TI, KTEŘÍ SEM NA TOHLE FÓRUM NECHODÍ....TŘEBA TEN PÁN, KTERÝ ZHRUBA PŘED DESTI DNY MÁVAL BEZMOCNĚ LANEM U OLOMOUCKÉHO BAUMAXU A VŠICHNI HO MĚLI NA HÁKU, JEN VŮL S MODRÝM LOGANEM ZASTAVIL A ZACOUVAL, ABY HO MOHL ODTÁHNOUT....
NEBO TEN PÁN KTERÝ MINULÝ PÁTEK ZTRATIL SVOU PENĚŽENKU S DOKLADY A MENŠÍM OBNOSEM PŘED NAŠÍM VCHODEM A UŽ TOHO DNE ODPOLEDNE JI MĚL ZASE ZPĚT....
ANO NEZLOBTE SE NA MĚ VŠICHNI, ŽE PÍŠU PŘÍSPĚVKY, KTERÉ NĚKTEŘÍ JEN NERADI ČTOU....PÍŠU TO CO SÁM VIDÍM, CO JSEM KDE PROŽIL A TO OPRAVDU TAK JAK SE VĚCI SAMOTNÉ STALY A SEBĚHLY, NEPOTŘEBUJI SI VYMÝŠLET...A VĚŘ TOMU, ŽE I MOJE DÍTĚ SI UDĚLALO NEZÁVAZNĚ NA NÁS SVŮJ ÚSUDEK O ONOM PÁNOVI....
A VĚŘ NEBO NE, DĚTI JSOU NEZKAŽENÉ, MŮŽEŠ JIM VĚŘIT, JSOU UPŘÍMNÉ A NEUMĚJÍ LHÁT...
TOĎ VŠE, CO JSEM, CHTĚL, FÓRUM NENÍ PRO NÁS FÓRISTY, ALE PRO LIDI, KTEŘÍ POTŘEBUJÍ INFORMACE A NEMAJÍ ZKUŠENOSTI...TAKŽE BUDU DÁL PSÁT, CO, JAK, KDY A KDE...A SNAD BUDOU DALŠÍ KTEŘÍ SE PŘIDAJÍ....
NECHCI UŽ O BLAŽEVU PSÁT,...NATOŽ NA NĚ VZPOMÍNAT, BYLA TO PRO NÁS.....VŠAK UŽ JSTE TO NAHOŘE ČETLI....
HEZKÝ VEČER VŠEM SLUŠNÝM A POCTIVÝM LIDEM....KARELthumbs up
Re: Pelješac-Blaževo
23. 03. 2008 06:07
Promiň, že jsem se Tě dotknul. Vidím, že Ty budš asi svatý, to se pozná dletoho chlubení a zapnutého Caps Locku. Ještě jednou promiň Svatý Karle z Ol. Jen by mě zajímalo, nejsi voják z povolání, třeba i ve výslužbě?
avatar Re: Pelješac-Blaževo
24. 03. 2008 11:47
Karel z Ol.
To, co jsi napsal se zapnutým Caps Lock (zřejmě pro zdůraznění) je docela síla . . .
Jestliže děláš tyto "dobré skutky", považuj to prosím pro příště za normální chování normálního dospělého chlapa - netřeba se s tím vytahovat hned, když máš pocit, že Ti někdo ubližuje, protože SAMOCHVÁLA SMRDÍ ! Kapišto ?eye rolling smiley
Re: Pelješac-Blaževo
25. 03. 2008 19:26
Ahoj, Modeno, právě u Tebe který sem chodíš takovou dobu dopisovat bych předpokládal, že mě pochopíš, tohle měla být reakce na někoho ..."JS13"....nevím teda jestli se známe osobně, ale nerad tady čtu hodnocení mého chování, od někoho, kdo se ani srozumitelně nepodepíše pod svůj nick....
Takže tohle je moje poslední reakce na tomhle vlákně...omluvu pane nebo paní JS13 přijímám, díky za ní....a věřte, že už zmíněný příspěvek je VELMI nadnešený, jsem obyčejný člověk, který rád pomůže, když ho o to někdo požádá...nic víc...vidím že i podle počtu reakcí k počtu čitatelů, kteří tohle vlákno shlédli snad většina lidí pochopila o co mi šlo....
Díky a snad na jiném vlákně zase budeme OK....
Jezděte si do Blaževa, když je Vám tam dobře....s kýmkoliv....my zase pojedeme tam, kde se cítíme jako doma....ale fórum je od toho, aby si lidé přečetli o tom co se kde a kdy událo...a podle toho se zařídili.....páčko Káčkothumbs up smiley
avatar Re: Pelješac-Blaževo
25. 03. 2008 19:56
Proč takhle, vždyť Modena nikoho neurážel, jen vyjádřil své pocity, vlastně vyslovil jen to, co mi také prolétalo hlavou.
A navíc, ikdybych se někde s někým nepohodla, tak přece nebudu ostatní, kterým se tam evidentně líbilo, namlouvat k bojkotu.
Prostě se to někdy stane, že si s někým nesednu, no a co, život jde dál......
avatar Re: Pelješac-Blaževo
25. 03. 2008 20:36
...když více dělá totéž...není to totéž...teda.......někdy...jo....náš kocór by si vod teď s nikým taky nesedl...

...a propo, kdo je ten Derak Sekula..._



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (25. 03. 2008 20:48).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 247
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.