Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Korčula

Autor Tereza 
avatar Re: Korčula
16. 04. 2008 12:12
a.n.d.y napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechci se tady mezi vás cpát, ale kdyby jste
> viděli moje kamerování, tak by jste se počůrali
> smíchem.grinning smiley Já nekoukám na to jestli mám zrovna
> Zoom nebo jestli se mi klepe ruka. Jsou to záznamy
> z dovolené, za které jsme všichni rádi, můžeme si
> tím připomenout místa která jsme navštívili a
> jakou srandu jsme zažili. Každý ať si kameruje jak
> chceyawning smiley, hlavní je, že má nějaké zdokumentované
> vzpomínkyhot smiley


Čteš mi přímo myšlenky - a navíc mi prý stále moře teče z kopce .... nebo do kopce??? spinning smiley sticking its tongue out Ale co, jak rádi se na ty moje nepovedenky v zimě díváme a vzpomínáme na léto.
avatar Re: Korčula
16. 04. 2008 16:45
...Modeno...díky...tak...Deep Purple...krásné ...nepoznal jsem to...holt od nich jsme hráli před 35 lety něco zcela jiného...nicméně španělské variace bych na Korčule nečekal...v každém případě kytarista vynikající...a co ...B.B. King, K. Cobain, C.Santana , J. Hendrix...ale zpět...to do Chorvatska nepatří...yawning smiley
avatar Re: Korčula
16. 04. 2008 17:22
...tam patří...např. toto...je to sice Split...nicméně zpívají krásně...co...?smiling smiley


Re: Korčula
22. 04. 2008 14:14
BESSY.Nevadí že to je na Splita u Diokleciánů- zvláštní a nádherný půvab to má zvláště večer,kdy to je nasvícené a nejsou tolik vidět ty dřevotřísky a ten zpěv co dodat.Ti skalní už odpočítávají a...už aby to bylo.
avatar Re: Korčula
22. 04. 2008 16:04
Bessy, nechci Ti převracet Tvůj světonázor na hudbu a umělecký jemnocit, ale ten kytarový part z mé ukázky se jmenuje St.Theressa a je to spíš záležitost "převyprávěné" italské renesance/baroka, než španělské variace a italská hudba na Korčulu patří jako ona pověstná p°°°l na hrnec . . .

Mno . . . To se ale dostáváme o5 mimo rámec vlákna, že ?drinking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 228
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.