Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování na tři noci Živogošče

Autor kenad 
ubytování na tři noci Živogošče
20. 04. 2008 18:48
Zdravím všechny.V srpnu jedeme s další rodinou do Živogošče-Porat,kde máme zajištěno ubytování v apartmánu,ale jen na týden.Ta druhá rodina odjíždí po týdnu domů a my bychom se ještě rádi zdrželi na 2 až 3 noci v Živogošče.Máte někdo nějaký tip na takovéto krátkodobé ubytování v tomto místě?Nejspíš někaký hotel,nebo něco podobného,protože v soukromí mě asi nikdo na takto krátkou dobu nebude chtítgrinning smiley.Tak abych nemusel nic obědnávat dopředu,ale abych to sjednal v tom týdnu co tam budu.
krapin
Re: ubytování na tři noci Živogošče
22. 04. 2008 09:34
hotel Nimfa, min. 3 dny , jinak příplatek.Ale all inclusive, ceny od 25 eur za den na osobu.Ředitel Ante Letica.Více wwwčka.
Re: ubytování na tři noci Živogošče
22. 04. 2008 18:15
No,díky za odpověď,myslíš,že na tak krátkou dobu se dá sehnat ubytování v soukromí?Máte s tím někdo zkušenosti?Díky.smoking smiley
Re: ubytování na tři noci Živogošče
22. 04. 2008 20:14
jde o to jak jsi narocny
ja spal jednu noc pred nastupem do kempu
kemp Dole a nad nim je penzion Delfin cca 200 kn pokoj (konec července)
jinak vsude lakaji,tak urcite neco najdes sice asi ne u plaze, ale najdes
Re: ubytování na tři noci Živogošče
22. 04. 2008 20:47
Náročný nejsem,ten penzion by se mě zamlouval,jedem začátkem srpna.Jsem rád,že říkáš,že určitě něco najdu i v soukromí,ikdyž asi nebudu pro chorvaty moc atraktivní nocležník na ty tři noci.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kenad (22. 04. 2008 20:54).
Re: ubytování na tři noci Živogošče
23. 04. 2008 07:21
jj,byl to prvni pokus a hned uspesny nejak jsem to neresil potreboval jsem prespat jednu noc
meli jsme dva pokoje(5 lidi), ale nezkoumal jsem restauraci apod.
je dobre, ze je to 100m k vode
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 244
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.