Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování-Malá Luka u Omiše

Autor Vlasta01 
Ubytování-Malá Luka u Omiše
25. 01. 2008 17:57
Letos jedeme do Malé Luky u Omiše. Máme zamluvený apartmán ve vile FIS.Máte někdo zkušenost z tohoto místa?Jaké je ubytování,jak vypadají pláže v okolí?
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
29. 01. 2008 10:07
Ahoj, v Malé Luce jsem byla jako malá na táboře, ale předloni jsme se tam stavěli, když jsme projížděli kolem a je to tam stále krásný. Plážička malá, prodloužená do obou stran. Dříve tam byla tak 20m dlouhá. Na pláži malé oblázky a sem tam písek. Dno se svažuje tak nějak normálně, ani dlouho mělčina, ale ani nijak extra hned od břehu hluboko. Když jsme tam byli my, tak voda krásně čistá, bez různého odpadu, jak jinde psali na fóru jiní. Krásné písčité dno, a i známí řikali, a ti jezdí do HR již dlouho a pokaždé jinam, že je to jedno z nejhezčích míst kde se koupali. Je to z Malé Luky blízko do Omiše, kde najdete snad vše. Nebo můžete jet na druhou stranu, směr Makarská. Vřele doporučuji. A i pro děti.
Ahoj, byli jsem v této vile vloni. Ubytování dobré, záleží však na typu apartmánu. Voda čistá, pláže jsou malé, oblázkové a špatný přístup - pozor nevhodné pro malé děti. Denně jsme dojížděli do Omiše nebo Duče, kde jsou písečné pláže.
Voda v inzerovaném bazénu byla po 3 dnech po napuštění zelená jak brčáltongue sticking out smiley, okolí vily je rovněž nevhodné pro malé děti.
Letos by ve vile už měli vařit - loni se muselo chodit krkolomnou cestičkou do Male Luky( nesměl být přílivthumbs up smiley).
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
21. 02. 2008 13:19
Ahoj,jak píše Sylva,jenom doplním...Vilu si pronajímá několik cestovek.Nejhorší apartmány jsou po obou bocích vily,díváte se buďto do lesa nebo do svahu na západě.Cestovka nebo cestovky,co mají apartmány v čele vily s klimatizací a s výhledem na moře si pravděpodobně účtují mnohem víc.Podle fotek se zdá,že přímo pod vilou je pěkná pláž.Po ubytování jsme zjistili, že kolmé skalisko mezi vilou a plážičkou má 20 m.Nalevo od vily pod strmým kopcem je miniaturní plážička pro cca 20 lidí a napravo několik ještě menších vlastně jen takové proluky mezi kameny.Dostat se na pláž ve Staniči znamená buď se přebrodit okolo bavanu,zasahujícího až do vody/hodně nad kolena a hodně to klouže/anebo šplhat stezkou v lese jako kamzík asi 500 m.Dostat se na druhou stranu po břehu do Malé Luky třeba na občerstvení nebo na jídlo je obdobné,skákání po kamenech,prudké cestičky.Naprosto nevhodné pro malé děti,pokud se vracíte potmě ze Staniči nebo Malé Luky,musíte po magistrále a to je teprv zážitek.Při příjezdu do Omiše asi v 10 hodin dopoledne ve všední den půlhodinová fronta na policajtky,které řídí provoz na přechodech na magistrále v tržnici v Omiši.Pokud si chce někdo odpočinout bez dětí,možná....
Naše osobní zkušenost s nočním klidem ve vile katastrofální.
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
13. 03. 2008 11:01
všechno super až na cestu k moři.
renata
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
27. 03. 2008 10:40
Moc se mi líbilo místo Malá Luka - vila Fis na internetu, ale když jsem si přečetla příspěvky nevím co si myslet. Máme rádi místa, kde je málo lidí, nepřeplněné pláže a procházky. Máme děti ve věku 10 a 11 let. Je tedy vhodné toto místo k rekreaci?
Re: Ubytování
21. 07. 2008 08:17
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jura (17. 09. 2008 23:12).
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
01. 08. 2008 22:25
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Vlastulas (23. 09. 2008 07:23).
j
07. 08. 2008 18:10
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jura (17. 09. 2008 23:30).
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
11. 08. 2008 08:25
j



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Vlastulas (23. 09. 2008 07:24).
Re: Ubytování-Malá Luka u Omiše
11. 08. 2008 15:15
Já jsem měla veliké obavy z letošní dovolené ve vile Fis. Známá nejsem, ubytování jsem měla zajištěno přes ck Dalmatour. Nemohu tvrdit, že všechno bylo ideální, ale nesetkala jsem se v chorvatsku ještě nikdy s tím, aby všechno bylo stoprocentní. Je sice pravda, že slibovaný nadstandartně vybavený apartmán byl úplně obyčejný a standartně zařízený ani výhled nebyl čelní a na moře, ale všechno fungovalo, delegáti byli ochotní, hlavně paní Gábina. Je tam jeden veliký problém a tím je přístup k moři. Pokud tam přijede někdo pohybově hendikepovaný, nebo rodiny s malými dětmi, jsou z toho nešťastní. Přístup k moři je možný pouze po příkré štěrkové pěšině a po ostrých kamenech. Na to by měla cestovka určitě upozornit, protože pokud tam přijede člověk o francouzských holích a navíc autobusem stává se z dovolené noční můra.
Naše osobní zkušenost s tímto místem z minulého týdne je dobrá.
Re: Ubytování
11. 08. 2008 16:53
.Jinak nechápu.grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jura (17. 09. 2008 23:32).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 303
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.