Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU

Autor pavel fiala 
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
07. 07. 2008 23:18
Nic nehledejte,nic nečtěte, sedněte do auta a jeďte! Kde se Vám bude líbit,tam zastavte a v ten moment se o Vás "domácí" postarají a můžete si dokonce vybrat !!! A vo vo vo tom to je !!! A určitě budete spokojeni !!! Hezkou dovolenou !!!
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nic nehledejte,nic nečtěte, sedněte do auta a
> jeďte! Kde se Vám bude líbit,tam zastavte a v ten
> moment se o Vás "domácí" postarají a můžete si
> dokonce vybrat !!! A vo vo vo tom to je !!! A
> určitě budete spokojeni !!! Hezkou dovolenou !!!


Je zajímavé, že takové rady dávají ti, kteří si místo a termín další dovolené rezervují rok dopředu.
avatar Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
08. 07. 2008 08:27
To rejpale - tak ti poradím já jelikož jsem si dovču rezervoval v neděli asi v jednu po obědě a večer po šesté jsme vyrazili.
Nový apartman 20 m od moře.
Tak,že -" Nic nehledejte,nic nečtěte,sedněte do auta a jeďte!
Kde se vám ............atd."
Krásnou dovču.drinking smiley
vojto62 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To rejpale - tak ti poradím jelikož jsem si
> dovču rezervoval v neděli asi v jednu po obědě a
> večer po šesté jsme vyrazili.
> Nový apartman 20 m od moře.
> Tak,že -" Nic nehledejte,nic
> nečtěte,sedněte do auta a jeďte!
> Kde se vám
> ............atd."
> Krásnou dovču.drinking smiley


Tak to už moje hlava nebere ...
Sháním ubytování pro 4 lidi na Hvaru nebo Korčuli. 28.7.-5.8.2008. Díky za tipy.
more2008@centrum.cz
avatar Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
08. 07. 2008 12:46
Rejpale - já jsem reagoval jen na tvou větu o těch co si rezervovali dovolenou rok do předu a radí,třeba taky někdy mohli jet na blind a sehnali ubytování a i já si myslím,že to není žádný velký problém,vždy se při tom množství apartmánů najde něco volné a
já taky našel v den odjezdu.Tak co už ti to bere hlavička?

Pro jenna - zkus zde na fóru vpravo nahoře odkaz - ostrov Hvar,mohlo by se tam něco najít.
Hledáme ubytování za rozumnou cenu od 11.7.-18.7.2008 pro 4 dospělé osoby a 3 děti.Max do 100 m od moře...

Děkuji Janderková..

Rozumná cená je 10-13 EUR za osobu..
Hledáme ubytování pro 4 dospělé osoby + 3děti (13,10,9) v období od 11.7.-18.7.2008 za rozumnou cenu a blízko moře.
Děkuji..
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
08. 07. 2008 22:51
Rejpale, mám oči a vidím ! Zastavíme na čůr-pauzu,nebo někde u krámku ve vesničce na pobřeží a hned se najde pár domorodců, kteří se ptají, zda nehledáme apartmán. A to nemluvím o děckách s cedulkama nabízející ubytování, které sedí podél magistrály. A můžeš si vybrat, já né, já jezdím již delší dobu na jedno místo, za "mými" domácími,jejich dětmi s vnoučaty a i to má své kouzlo! A věř,či nevěř, i tam je voda slaná jak potvora !!
najdes na info@...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 187
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.