Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU

Autor pavel fiala 
HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
09. 01. 2008 20:28
Hledá levné ubytování pro 9 osob v chorvatsku blízko u moře,s posezením na terase,prosím nabídněte
Anonymní uživatel
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
09. 01. 2008 20:50
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:53).
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
09. 01. 2008 21:19
My nenabízíme, my doporučujeme a chce to uvést něco konkrétního, neboť Chorvatské pobřeží je dost dlouhé a určitě se někdo najde, kdo na tomto místě byl a napíše své postřehy.
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
10. 01. 2008 08:34
drinking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Niki (28. 02. 2008 11:40).
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
10. 01. 2008 13:20
od Splitu po Makarskou,hlavně někde u pobřeží
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
22. 01. 2008 13:40
Ahoj, zdravím všechny.smiling smiley
Loňskou dovolenou už máme za sebou a já už hledám kontakt na tento rok 2008
Minulý rok jsme na poloostrově Čiovo, oblast Mavarštica, našli krásnou plážičku s čistou tyrkysovou vodou.
Je tam sice horší přístup autem(prudký kopec),ale to nám nevadí.
Blízko této pláže byl bílý dům-apartmán.
Chtěla bych vás poprosit, lidi, kteří to tam znají a ví o kterém domě mluvím , napište mi prosím kontakt na toto ubytování.
Mohl by to být i některý dům, nad toto vilkou nebo poblíž.....
Ahoj Danny.
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
22. 01. 2008 16:53
já jsem před 12 lety sedl do žigula a jel . Kde se me libylo tam sem zastavil.thumbs up smileythumbs down
cestovatel 123
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
08. 02. 2008 10:17
prochy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak se mi zdá, že si to tady mnozí pletou s Anoncí
> a nebo s Avízem. A jako napotvoru to jsou jedinci,
> kteří toto fórum teprve nedávno objevili. Už se
> tady přestává dikutovat o chorvatsku jako takovém,
> ale mění se to v inzertní fórum ve stylu hledám,
> potřebuji atp. !!! Já když jsem toto fórum poprvé
> objevil, tak jsem byl skoro půl roku pouze
> čtenářem, tolik informací již tady na fóru bylo
> nashromážděno.
a nejsi blbej ? asi málo ne,a o čem by to mělo být ,když né o výměně zkušeností ?? pako
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
08. 02. 2008 17:03
Takže tak nějak v kostce: Tento způsob diskuse zdá se mi poněkud nešťastnýmthumbs down Pavle, projdi si v klidu celé fórum. Na něco určitě přijdeš. Já tady vždy našel odpovědi na svoje otázky. A až se potom odněkud vrátíš, napiš svoje zkušenosti do toho správného vlákna a bude se Ti zelenatthumbs up
Trochu upřesňuji Čiovo je ostrov u Trogiru-mluvíme-li o stejné lokalitě a Maravštica je pro mě neznámý pojem.Jezdím od roku 2001 do stejné lokality Slatine,tam se ubytování dá nalézt,a minipláže také.
Vašek, ak poznáš Slatine - ako tam je? Nie je to nejaká diera? Keďže je oproti Split, nie je tam špinavé more od lodí? Nemáš nejaké foto?
TO mamina Slatine je na ostrově Čiovo u Trogiru.Já to nechci vychvalovat,je to vesnice se základním vybavením s dostatkem výběru pláží i mini
pláží pro rodinu.Do Trogiru to je 7 km tam je tržiště a starobylé památky,je tam na co koukat,hospod co hrdlo ráčí,nebo lodí či autem do Splitu.Ve Slatine nejsou žádné velké podniky co já vím tak 2 nebo 3 restaurace,je to poklidnější místo.Je to na netu včetně ubytování a pláží záleží na gustu.
TO MAMINA teraz čítam že idete zo starými rodičmi,to Slatine by pro ně bylo vyhovující protože je to téměř na rovině,je tam les a možnost procházek
Vašku, nie so starými rodičmi, ale s mamou (66 rokov). Ja už mám tiež pekných 47, tak chcem hlavne kvôli nej byť niekde blízko pláže a neliezť po skalách. Ale ani nejaký ten pohyb by nezaškodil. Nie je v Slatine veľa ľudí na plážach? Čítala som, že Okrug Gornij či Dolnji sú viac natrieskané.
TO mamina.Ano tam je plno,ale toto je na druhé straně ostrova,kde jsou i malé plážičky jen tak pro rodinu a jak jsem říkal je to na rovině a pláž
v samotné vesnici je odhaduji dlouhá 500-700 m myslím,že se tam dá vybrat a vstup je přímo do vody.Pláž většinou drobné kamínky.Já se pokusím nějaké foto poslat ale až příští týden.Jsem starý jako Tvojí rodiče 67 a jezdím to autem a jen dodávám jeden rok na vojně v Nitre a zaměstnán SLOV.AIR Blava-byl.
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
05. 03. 2008 07:05
nabízím možnost zajištění ubytování 50m od moře 5km před Omišem -15km od Splitu ,cena 12 eur/osoba
To mamina.Máš-li zájem o další podrovnosti o Slatine prosím už jen na soukromý net.Vzhledem k sprostotě,hulvátsví a arogenci na někteých stránkách jež si někdodopřává končím-lituji.
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
25. 03. 2008 18:47
Byly jsme přes cestovku ve stanu u moře se 3 malými dětmi a byly tam přeplněné pláže a kemp nic pro nás.Proto teď hledáme něco klidnějšího v apartmánu,abychom si to tam mohli užít.Prosím o nějaký tip na místo a web.stránky,kde ubytování sehnat.Moc děkuji.
Rad pomužu každemu pri viberu ubitovani v Chorvatsku.Jelikož sam pochazim z teho kraje pisnite mi na email. vilko@centrum.cz
Prosim ozvite se na muj email. Davor
Mohu zajistit ubytování pro 9 osob v Dreveniku. Apartmán se nacházi 10m od moře. Výhled na ostrov Havar. Apartmány 2,3,4, kuchyň,soc zařízení. Pláž soukromá a veřejná. tel: 724796304
ponukam ubytovanie v apartmánoch v Vodice-Tribunj pri plázi,pekné moderné www....
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
03. 05. 2008 10:34
Hledám ubytování v okolí Šibeniku(střední Dalmácie) blízko moře v soukromém apartmánu s vlastním molem.Mám motorový člun a potřebuji příjezd k moři se sjezdem do moře.Budu rád za poskytnuté info,napište ozvu se.Rád bych jel v druhé půlce června cca 4 lidé. předem díky vrbik
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
12. 05. 2008 13:59
Mám kontakt na ubytovani v Chorvatsku upřesněte prosim levné a v jake oblasti si dovolenou predstavujete děkuji
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
16. 05. 2008 16:59
ahoj,mohlo by to být okolo Šibeneku. čau Vrbík
Dobry den,

bola by som velmi rada, ak by ste nam mohli pomoct v ubytovanim. Chystame sa 2 rodiny. Kazda rodinka ma 1 babo do dvoch rokov. Chceli by sme apartman, 2 spalne, zariadena kuchynka, kupelna... Blizko mora, kamienkova plaz, bez velkych kamenov a betonovych platni. Apartman by nemal byt niekde na kopci, kde je potrebne slapat pesi a uz vobec nie po schodoch. A najlepsie za rozumnu cenu. Rozmyslali sme nad oblastou sv. Filip i Jakov ( vraj je to vhodne pre rodiny) alebo Kvarner resp. Sev. Dalmacia, lebo pochadzame z vych. Slovenska. Planujeme dovolenku koncom juna (tyzden), ale neviem ako to bude s pocasim.
Ak nam mozete dat nejake typy, budem rada.
Vdaka
ozvite sa na e-mail
Apartmány blízko Šibeníku

[sweb.cz]
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
03. 07. 2008 11:51
pavel fiala napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hledá levné ubytování pro 9 osob v chorvatsku
> blízko u moře,s posezením na terase,prosím
> nabídněte


Pane Fiala pokud mate jeste zajem o ubytovani v Chorvatsku ozvete se na muj meil r.radmanovic@gmail.com
Re: HLEDÁM UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU
07. 07. 2008 19:58
[www.adria-island.org]

hladas najdes do 15.7. i so zlavov 10%
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.