Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Domek Ljuba od CK Valsa

Autor slofik 
avatar Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 14:15
Ahoj všichni.Máte někdo zkušenost z CK Valsa a konkrétně domek Ljuba v Ruskanenu.Jaké je tam koupání,jestli je to pod magistrálou nabo nad,parkování auta kde,jaká pláž,píšou že soukromá ale rád bych si to potvrdil.Děkuju
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 15:24
Dej si do hledáčku Ruskamen - Ljuba pak klikni -na ve všech jazycích-, a můžeš brouzdat......
Re: Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 20:27
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:20).
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 21:54
Díky Fido. Ona možná ta jedna věta v mé předešlé odpovědi vypadá, jako bych to odbyla. Ale já jsem se fakt zamyslela, kde ten apartman je, protože jsem byla minulé léto v tom tolik diskutovaném hotelu Ruskamen/ a moc se mi tam líbilo/. Celé jsme to tam prošmátrali v tom Ruskamenu, ale fakt si neuvědomím, kde to přesně ten apartmán Ljuba je. Akorát se mi zdálo, když jsem na tu adresu najela, a koukla se na obrázky, jakoby mi byla známá ta paní domácí, možná jsem ji zahlédla na pláži.Jinak všechny zdravím, hlavně Hopkirka, ani mu nemůžu napsat, protože jsem se stále nerozhodla, kam v létě pojedu.A přitom mám tolik hezkých nabídek, možná právě proto.Abych nakonec nejela na blind.Ale ne, to se mi taky nechce, pak v tom vedru lítat a zjišťovat.
Tak se mějte, a pište, kam jedete v létě. Mám radost i z toho, když si někdo druhý dobře vybere.
Re: Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 22:33
Slofik - obávám se, že máš zbytečnou starost. O tento dům jsem se zajímal v sezoně 2006 a už ve 12/2005 byl na celé léto obsazen. On bude asi fakt prima. Zadej si do hledání (tady na foru) Ljuba od začátku fóra, snad se ti něco objeví (už se tady o něm kdysi dávno psalo - chvála).

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 23:41
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Docela by mě zajímalo, kdo a za co dal Rero
> červenou! Zkuste se pochlapit a přiznat se. Pokud
> na to máte odvahu.

Milý Fido, kdyby jsi odpověděl jako Hopkirk, dostal jsi ode mne zelenou, takto byla červená a kdyby to bylo možné i podtržená.
A s tím přiznáním jsi to myslel jak? Jako, že by jsi mě vyzval na souboj? smiling bouncing smiley
Re: Domek Ljuba od CK Valsa
06. 01. 2008 23:58
Tak to upřesním, sice jsem byl ve vedlejším apartmánu, ale také od CK Valsa. Apartman je pod magistrálou, tak 10 metrů, auto se zaparkuje vedle, k moři je to po soukromých schodech přímo po pozemku majitele až k moři, řekl bych, že jich je tak 120, majitel bydlí přímo u moře jsou to manžele tak okolo 80 let a paní se koupe každý den v moři a oba jdou velice družný a přátelští. Ta pláž není soukromá, ale z volně přístupné cesty je na ní komplikovanější přístup a tak tam moc lidí není, ale já jsem tam byl koncem srpna, tam nevím jat to je v nějvětší sezoně. Jinak je to tam tak, že od magistrály až po moře je to jeden soukromý pozemek vedle druhého a to v dost velkém kopci (takové nudle ) a na každém pozemku je většinou jeden apartmán a k tomu patří i molo, tyto pozemky jsou tak v délce 300 až 400 metrů.
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
07. 01. 2008 06:48
Lami diky moc,jestli by byla aspon nějaká fotka z mola a koupání byl bych moc vděčný,jinak tam chci jed v polovině června,Ahoj a díky
Re: Domek Ljuba od CK Valsa
07. 01. 2008 08:00
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (21. 12. 2012 18:19).
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
07. 01. 2008 08:24
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A proč ta červená pro Rero?

Pro nic neříkající odpověď na hranici arogance. smiling bouncing smiley
PS: Potřebuješ to nějak upřesnit?
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
07. 01. 2008 16:41
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 21:32).
Re: Domek Ljuba od CK Valsa
07. 01. 2008 17:04
Chlapci, ty pěsti bych nechal v kapsách.
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
07. 01. 2008 17:06
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 21:34).
avatar Re: Domek Ljuba od CK Valsa
11. 01. 2008 13:04
Pánové a dámy já se slušně zeptal a prosil o info a koukám že vy si tu píšete kdo komu dal jakou barvu a k tématu skoro nikdo nic kromě lami.Dík
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 188
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.