Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac - apartmány Gajeta

Autor Jarik 
Gradac - apartmány Gajeta
18. 09. 2007 17:30
Nerad obtěžuji, ale chtěl bych se zeptat, zda někdo z vás nebyl v Gradacu v apartmánech Gajeta? Pokud ano, tak by mě zajímalo, jak to tam vypadá a tak. Díky.
Ahoj,my jsme byli letos v Gradacu a strašně se nám tam líbilo.Bydleli jsme ale v soukromé kuče a byl to děs !Tak jsme vyhledali u Firo tour ap Gajeta,doufám,že fotky jsou odpovídající a že nelžou a že se se tam příští rok dostaneme.Zdena Hradec Králové
Do Gradacu jezdím již 5 let.Pokud máte zájem mohu zaslat tipy na ubytování i s kontakty.
Re: Gradac - apartmány Gajeta
01. 11. 2007 21:07
Jasně martinirosso. Zájem mám obrovský, budu rád. Já jsem zatím jezdil na Brač a do Bašky Vody a blízkého okolí. Díky.
Re: Gradac - apartmány Gajeta
01. 11. 2007 21:11
Jo, zdemi, já jsem si to také našel od Firo-touru a vypadá to dobře. Já se však držím přísloví důvěřuj, ale prověřuj a proto jsem to tady založil. Doufám, že se někdo ozve, kdo tam už byl. Já byl v roce 2006 od Firo-touru v Brele a bezvadný. Co slíbili to také splnili. Všechny informace ohledně ubytování byly také pravdivé. Proto jim důvěřuji, že i ty Gajeta budou dobré.
Re: Gradac - apartmány Gajeta
01. 11. 2007 21:14
Ještě bych měl prosbu. V Gradacu je od CK Vítkovicetours penzion Neptun. Nevíte někdo o něm něco. Díky
Je dokončený letos,šel jse okolo,leží kousek od pensionu Posejdon.Mrkl jsem na stránky CK Vítkovice Tour a uváděné ceny pro sezónu 2008 se mi zdají trochu vysoké 9.990,_ tuším bez dopravy.jinak já jezdím na opačnou stranu Gradacu,mezi hotel Laguna a Labineca.Jsou tam širší pláže a možnost zapůjčení šlapadel,skůtrů atd.Prostě jsem si to tam oblíbil.Ty kontakty pošlu,nemám to v noťasu tak to musím vytáhnout z jiného PC.Měj se a v létě možná v Gradacu ahoj.Martin.smoking smiley
avatar Re: Gradac - apartmány Gajeta
02. 11. 2007 11:51
Ahoj ve spolek. Taky bych tě rád oslovil a požádal, jestli máš nějaké kontakty na ubytování v Gradacu jestli mi můžeš něco poskytnout.
Re: Gradac - apartmány Gajeta
02. 11. 2007 16:49
martinirosso, já jsem také koukal na stránky Vítkovic a není to tak hrozné. Jezdím na 14 dní s odjezdem v posledním srpnovém týdnu a jejich cena je 19.900,-- Kč pro čtyři lidi (2 dospělí a 2 děti do 12 let) za ubytování s polopenzí, pobytovou taxu a cestovním pojištěním. V *** penzionu to zase není až tak moc. Zajímalo by mě, jestli je tam u toho penzionu parkoviště nebo ne?
tak jsem konečně našel troch času.Jak jsem sliboval tady je kontakt na apartmán kde jsem byl letos ubytován.Byl jsem spokojen.Milý domácí ,hezké prostředí,pořádek což u některých domů nelze říci.Prostě útulné ubytování za přijatelné ceny.Apartmani - Neda i Tihomir Maršič Gradac,Biokovska 27,email-davor1304@gmail.com.mob.+385098 757 270 rozumí česky celkem slušně.Ceník je níže uvedený.Pokud máte zájem o foto mohu zaslat na email.Mějte se .Martin/(nick martini rosso)zlobil mě pošt.účet tak jsem použil jiný.smiling smiley


5.,6.,9. měsíc
7. a 8. měsíc

pokoj č. 1
osoba/noc
11,0 EUR
13,0 EUR
pokoj č. 2 osoba/noc 10,0 EUR 12,0 EUR
pokoj č. 3 osoba/noc 9,0 EUR 11,0 EUR

studio 1, 2 a apartmán 3, 5
osoba/noc
12,0 EUR
15,0 EUR
studio 4, 6 osoba/noc 12,5 EUR 17,0 EUR
studio 7 osoba/noc 11,5 EUR 16,0 EUR




Děti do 4 let bez nároku na lůžko – zdarma

Pobytová taxa je již zahrnuta v ceně


5.,6.,9. měsíc
7. a 8. měsíc


studio 1, 2 a apartmán 3, 5
osoba/noc
12,0 EUR
15,0 EUR
studio 4, 6 osoba/noc 12,5 EUR 17,0 EUR
studio 7 osoba/noc 11,5 EUR 16,0 EUR




Děti do 4 let bez nároku na lůžko – zdarma

Pobytová taxa je již zahrnuta v ceně
zdemi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj,my jsme byli letos v Gradacu a strašně se nám
> tam líbilo.Bydleli jsme ale v soukromé kuče a byl
> to děs !Tak jsme vyhledali u Firo tour ap
> Gajeta,doufám,že fotky jsou odpovídající a že
> nelžou a že se se tam příští rok dostaneme.Zdena
> Hradec Králové


Kde si byl ubytován?? V které části Gradacu??
avatar Re: Gradac - apartmány Gajeta
06. 11. 2007 11:21
Nedávejte sem prosím inzerci. Předpokládám, že je to v dobrém úmyslu, ale bohužel obvykle vyvolá vlnu inzerce. Příště podobný příspěvek budu muset smazat.

Michal
avatar
XXX
Re: Gradac - apartmány Gajeta
06. 11. 2007 11:30
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:01).
Re: Gradac - apartmány Gajeta
06. 11. 2007 13:28
Bohužel, tam se taky automaticky mažou webové adresy s odkazem na ubytování. thumbs down Asi se to nedá nastavit každé extra, ale radši takhle, než zaneřáděné fórum od reklamy.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Omlouvám se ,ale určitě nejsem dohazovač.XXXgrinning smiley.Kdo má zájem o další kontakty napište na email martinirosso999@seznam.cz . Já jsem získal taky informace a kontakty z tohoto fora a nevím proč bych je nepředal dál.Ale respektuji pravidla a zvyklosti.Mějte se pěkně.Martin.smiling smiley
avatar Re: smiling smileyRe: Gradac - apartmány Gajeta
06. 11. 2007 17:38
To, že se mažou www adresy i ve zprávách mě mrzí. Během podzimních víkendů se pokusím vymyslet nějaké řešení. Zásahy přímo do kódu se mi nechce dělat, protože při každém upgrade se změny ztrácí.

Michal
Re: smiling smileyRe: Gradac - apartmány Gajeta
06. 11. 2007 19:55
admin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To, že se mažou www adresy i ve zprávách mě mrzí.
> Během podzimních víkendů se pokusím vymyslet
> nějaké řešení. Zásahy přímo do kódu se mi nechce
> dělat, protože při každém upgrade se změny
> ztrácí.

Michale, klidně to nech, jak to je. To první překvapení už pominulo a dá se to obejít změnou základních znaků v url adrese.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Mám zájem o tip na apartmány v Gradaci děkuji Jarda
Zdravím napiš svůj email pošlu ti odkazy.Měj se.
Naďa
Re: Gradac - apartmány Gajeta
28. 01. 2008 22:14
Pro kolik osob by ubytování mělo být? Mám v Gradacu příbuzné a známé, tak si myslím, že je u nich z čeho vybírat. Apartmány jsou rozmístěné po celém městečku - buď přímo u pláže nebo nejdále cca 350 m. Naďa
Dobrý den, máte nějaký kontak na ubytování v Gradaci.
Děkuji za info
Ahoj "Naďo",
nemůžeš se mi ozvat na mail, ať tady z tohot neděláme reklamu. Měla bych zájem o nějaké info o Gradaci. Díky
Naďa
Re: Gradac - apartmány Gajeta
05. 02. 2008 17:56
Lucy, ozvu se, ale napiš mi sem prosím mailovou adresu.Zavináč napiš slovně,tzn. XXXXXXXXZAVINÁČXXXXX.CZ
dÍK Naďa
Iva
Re: Gradac - apartmány Gajeta
06. 02. 2008 10:50
Dobrý den,

sháním dovolenou na srpen 2008do Gradacu pro 3 osoby na 12 nocí - ubytování v soukromí, nemáte prosím nějaký kontakt?
Děkuji za odpověď.
Iva
Re: Gradac - apartmány Gajeta
06. 02. 2008 10:54
Pokud byste někdo věděl o ubytování v Gradacu - 3 osoby, napište prosím na můj mail
ivanahakrova@seznam.cz

Děkuju.
avatar Re: Gradac - apartmány Gajeta
06. 02. 2008 10:56
Ivo,takhle si zaděláváš na spamycool smiley
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Gradac - vila Damir, Josko, Teo? Jak to tam vypadá, máme malé dítě, není daleko
pláž ...? A co CK BonTon jeli jste někdo s ní? Děkuji za odpověď.
Ahoj,měl bych zájem o tip na ubytování v Gradacu.

Chceme jet už ve středu,máme dvě děti 13a10let.

Díky Ilona
Re: Gradac - apartmány Gajeta
07. 07. 2008 23:31
Ahoj, do Gradacu jezdim pravidelne. Nebal bych se to tam i prolezt a poptat se je tam toho obravdu bezpocet, hodne domu je na Biokovske ulici. Pohled k mori deli kopec s kostelem, vlevo od kosteliku je centar a hodne velka moznost ubytka primo nad kavarnickama. je tam i malinky pristav. vpravo od kosteliku je take hodne kavaren, ale take dva hotely Laguna a Labineca a je tam o neco vetsi klid, cim dal tim vesti, je tam nuda plaz a super bar uprostred niceho. Kdo hleda ubytko ne primo u vody, tak nad hlavni cestou jsou take aparmany. Jinak smerovka na centar vas zavede do pristavu a po leve strane za pekarnou je infocentrum, kde vas nasmeruji na konkretni majitele domu. Nicmene je tam spise klidneji. Par lidi jez tam bylo treba s adolescenty volili pro priste neco blize k Makarske, mozna kvuli ruchu smiling smiley))
Jinak cesta tam je v pohode. Obchudky, bankomaty, pizza, pivo Karlovacko, Tuborg, Ozujsko, Starobrno, Budvar, Plzen.
Stastnou cestu.
Zdravím, tvůj nick mě zcela zmátl.každopádně pokud máš zájem napiš na email pošlu ti kontakty.Měj se .M.S.thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 226
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.