Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování s malým dítětem

Autor Kinguše 
Levné ubytování s malým dítětem
23. 07. 2007 09:23
Ahoj všem,jistě budu pokáraná grinning smiley,že dotaz posílám do více vláken a ještě si dovolím utvořit vlastní,ale zatím se mi bohužel ještě nikdo neozval,tak to zkouším řešit vlastním vláknem. Někdy během srpna (bohužel ještě nevíme termín) se chystáme vyrazit s manželem a ročním dítětem někam do Chorvatska. Ráda bych nějaký tip,kde by nám to vyhovovalo i s prckem.Rádi bychom někam max po Makarskou,aby ležel apartmán co nejblíže k moři,aby měl 2 oddělené ložnice (pojedou ještě známí),ideální,pokud by měl nějaký prostor pro hraní s dítětem (zahrádku,jo a možnost grilování),pláž,aby byla s malými oblázky a aspoň trochu pozvolným vstupem do moře.Letovisko by mělo být trochu klidnější,ale ne zas úplná díra.Rádi bychom,aby se večer dalo jít někam na promenádu,v hospodách,aby měli KARLOVAČKO (letos jsme byli už v Sabunike u Privlaky a představte si,že ho nikde neměli...to bylo zklamání smileys with beer ). A cenově by měl ten 4-lůžkový apartmán být max 50,-eur/den.No snad někdo poradíte a dáte vhodný tip.Nějak nevím,zda si troufnout jet s malým dítětem na blint a na netu mě nic zatím nazaujalo.Dík všem za tipy: gabinakralova@atlas.cz
Ahoj ma nekdo dobry tip na ubytovani v soukromi v chorvatsko omiš-duče?
Re: Levné ubytování s malým dítětem
24. 07. 2007 11:47
2006 Omiš - Důče vila Zvone majitel Zvonimír Vojnovič 5 m od vody - písek
v září 6 eu osoba noc - dojednal jsem ubytování přímo u něj je ochotnej - auto na zahradě[www....]
místo doporučuji pro malé děti ideální
mal
Re: Levné ubytování s malým dítětem
29. 08. 2007 12:54
Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na ten penzion



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mal (29. 08. 2007 12:58).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.