Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pelješas - ubytování

Autor AlTo 
No tak jsme se vytlachávali no a co, nic se neděje, neber se zas tak vážně, každej ví o co jde, je to chytrý tah na upoutávku - aspon pro mě, jinak pro každého jiný úhel pohledu, nic ve zlym
avatar Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 09:43
To Hopkyrk - muzu te naprosto ubezpecit ze rozhodne zadnej purytan nejsem, nevim podle ceho tak soudis. Me jenom stve ze se nekdo navazi do lidi (p. Matic) ktere vubec nezna. A jestli ti pripada veta -serióznosti pana majitele bych měla pochyb- ze je ladena s humorem a nadhledem, tak me teda ne.
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 09:55
Ostatním pánům, kdyby bylo na stránkách 10 fotek s muži se stojícím......kdoví jestli bych nereagovala jako vy smiling bouncing smiley. Toto už je ale hodně mimo téma...
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:00
petulacka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ostatním pánům, kdyby bylo na stránkách 10 fotek s
> muži se stojícím......kdoví jestli bych
> nereagovala jako vy smiling bouncing smiley. Toto už je ale hodně
> mimo téma...

nedalo mě opět zareagovat...podle čeho soudíš, že jsou ty dámy vzrušené eye popping smiley
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:05
hpetr - to bylo psáno s nadheledem, ale asi jsi to nepochopil..prostě není dvné že na fotce chybí muži?
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:10
to je překlepů omlouvám se, jinak k tomuto tématu končímsmiling smiley
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:16
to petulacka - myslím že není, protože na fotkách jsou podle mě tak nanejvíš dvě dámy (možná matka s dcerou, nebo manželka s milenkou moody smiley) a ten co je fotil je asi jediný pán co na pláži v tu chvíli byl. Možná by nám to lépe objasnili pánové lukas vlk, který tam byl nebo MirekH co kontakt na www uvedl jestli tam vůbec FKK je (jeden z nich by možná mohl být majitelem stránky a fotografií)
avatar Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:19
Na těch fotkách není divné vůbec nic. Je to jen chytrý marketingový tah. Takovéhle stránky vám dozajista uvíznou v hlavě a taky to zvedá četnost navštívení takovýchto stránek. Podle zdejší diskuze to lze jen dovozovat. Každý kdo čte toto fórum se tam určitě juknul, aby věděl o čem je řeč. Ať tam jsou hezký ženský nebo chlapi. Pochybuji, že by si někdo myslel, jak inkriminované dámy patří k vybavení apartmánu a nebo že jsou tamní pláže plné takovýchto přírodních úkazů. Je to prostě jen hezké podívání (teda jak pro koho). A jak zpívají Kabáti "Komu se to nelíbí ..." a já dodávám ať na to nečumí.
avatar Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:29
Pro informaci, majitelem stranek www.viganj.com nejsem a ani jsem je nedelal a fotky taky ne, a oficialni FKK tam asi neni, nebo o ni nevim. Mam s sebou clun, takze celkem neresim plaze, zajedu si kde se mi to libi.Jezdim tam ale hlavne kvuli dobrym povetrnostnim podminkam (staly odpoledni vitr) protoze provozuji kiteboarding. Pro ty, kteri nevi o cem je rec, pokud chteji at se kouknou na (www.mushow.cz, nebo www.harakirikiteboarding.cz - wo co go). Doufam ze to zase nekoho nenastve, co jsem ted napsal.drinking smiley
Luděk: líp bych to nenapsal, (moje 9Oletá matka má nonstop zapnutou TV NOVA, stále si stěžuje, že se na TO nedá koukat, že jsou tam samý sprostárny....)
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 10:53
Tak naposledy Smajlíc, nepochopil jsi zjevně co jsem tím já nebo Ifča myslela. Nemám naprosto nic proti lechtivým fotkám, často si s manželem pustíme péčko pro zpestření. Tyto ženy na fotkách jsou pěkné už jsem to tady psala, jen prostě téma ubytování a tyhle fotky jaksi nejdou k sobě toť vše tečka.
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 11:05
zdá se, že patříš mezi ty, kterým nic moc neříkají slova jako marketing, negativní reklama, konkurence, podnikání atd....
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 12:35
Zase se projevila stará pravda - hoď mezi mírumilovné chlapy nahou babu, porvou se.. Ale alespoň je tu nějak živo a neřešíme, s jak starým prckem či co do zavařovačky ...

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 12:48
petulacka muži jsou ve Vsetíně :-)

čti tady [zpravy.idnes.cz]
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 12:54
clodyman díky superthumbs up smiley
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 13:01
No... na tomhle tématu fakt už se toho moc vymyslet nedá... (a nebýt už tři měsíce na neschopnece a nehledat na "zábavu" jiné věci, než plánování operace, asi bych je ani nezaznamenala)...
Tady přece nejde o nějaké puritánství. Když byl tuhle bulvár plný spekulací o fotografiích Kačenky Kornové v přesně stejné "opalovací" póze, nebo později jakési missky, co už si její jméno nepamatuji, nenapadlo by mě pohoršovat se nad tím ani ve snu. Bylo to její tělo a časopis, co si to zaplatil, se přesně na zveřejňování takových opalovacích poloh zaměřuje...
Nicméně, pokud někdo takové Kačence kolem kačenky pohází pár kamenů a do rohu dá nějakou tu vodu a tváří se, že to jsou situační záběry z pláží, tak mi to docela vadí. A má to houby co společného s puritánstvím. Je to asi tak jako když v TV dáma nadšeně hlásá "Aktivia pomohla i mně, pomůže i vám". No, někdo si pak ihned bude utíkat tu Aktivii koupit, že aby mu pomohla... a někdo naopak ji nekoupí naschvál, protože prostě nemá rád, když z něj reklama dělá debila :-)
Takže asi tak. Vím co je marketing a negativní reklama. Někoho přitáhne - proč ne, je to jeho volba. Mě naopak odpudí - a to je zase moje právo. Ne?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ifča (10. 08. 2007 13:04).
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 13:05
Ifčo máš mailíka pa.
avatar Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 13:48
To je neuveritelny jak se z diskuze o ubytovani na Peljesacu stala diskuze o takovejch hovadinach...confused smiley
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 13:55
takže konec dobrý, všechno dobré, jako v pohádce smiling smileysmiling smiley pokecali jsme, řekli své názory, my chlapy se pokochali (máme to v genech nic s tím nenaděláme), vy dámy si v klidku na nás ponadávejte (děláme to taky grinning smiley) a pan Matič nechť má hodně zájemců (však se tam Petulačko zastav, a zjisti jak tam v těch končinách budeš příští týden jestli má narváno nebo jeho kuča zeje prázdnotou grinning smiley ) a Ifča nechť se brzko uzdraví ať může tak jako my plnými doušky vychutnat všechny krásy, které v Chorvatsku hledáme



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hopetr (10. 08. 2007 14:01).
avatar Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 14:03
ifco poslal jsem ti take e-mail
yawning smiley tak tedy naposledy naposledy naposledy petulačko: nesnažím se nikoho chápat, mluvím za sebe, vždyt je to vtipný a hlavně chytrý - přesně jak psal HOPETR, uvízlo to všem v hlavě, a tím to splnilo svůj účel, když se příště někde objeví VIGANJ= nahý baby!!! jupííí a co se týče ubytování - to si stejně každý vybere dle svých požadavků a financí,
yawning smiley tak tedy naposledy naposledy naposledy petulačko: nesnažím se nikoho chápat, mluvím za sebe, vždyt je to vtipný a hlavně chytrý - přesně jak psal HOPETR, uvízlo to všem v hlavě, a tím to splnilo svůj účel, když se příště někde objeví VIGANJ= nahý baby!!! jupííí a co se týče ubytování - to si stejně každý vybere dle svých požadavků a financí,
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 15:19
Tady je pro děvčata ten nahatej chlapthumbs upgrinning smileythumbs up smiley

[www.tazinka.bloguje.cz]
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 16:09
smejkali já vím, že jsi ten odkaz adresoval holkám, ale jak se z té fotky dá poznat, že je to kluk?
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 16:12
Nemá náušničky... smiling smiley

(I když v současné době už tento - v mém dětství charakteristický - rozdíl taky neplatí...)
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 16:17
vy neznáte Lukáše?? yawning smiley
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 16:39
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 17:47
Tak nevím, asi pošlu ty stránky Viganje známým do Němec a už se na tu pláž nikdo z nás nedostane a bude volno jen na tom windsurfingu!thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jaruš (10. 08. 2007 17:48).
Re: Pelješas - ubytování
10. 08. 2007 19:37
cloudyman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> smejkali já vím, že jsi ten odkaz adresoval
> holkám, ale jak se z té fotky dá poznat, že je to
> kluk?

Podívej se jak má nadzvedlej zadek, jako by mu tam dole něco překáželogrinning smileythumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 125
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.