Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zadar, hotel Donat - Recenze

Autor strepe 
Zadar, hotel Donat - Recenze
19. 07. 2007 15:25
Hotel Donat, Zadar

Hotel leží přímo na pláži v hotelovém komplexu. Leží zcela mimo Zadar.

Personál byl u baru nepříjemný, hlavně ženy. Personál, který měl na starosti restauraci - profesionální, hlavní šéf - ochotný, vstřícný.

Zrenovovaný hotel. Má vlastní bazén z kterého je vidět na moře, na pláž. Nemá dětský bazén. Lehátek a slunečníků nedostatek!!!! Restaurace je mimo hotel, v sousedním hotelu Zadar.

Pokoje jsou zrenovované. Součástí je Sat TV, klimatizace individuálně ovladatelná, ale asi nefunkční, protože ani při teplotě 30 °C nešlo pokoj vychladit, v noci bylo v pokoji teplo a dusno (a měli jsme zavřené ok¨na :-) ). Koupelna zrekonstruovaná, standardní.

Pláž je oblázková místy byla ale i kamenitá - hlavně ve vodě, tj. nebyla zcela vhodná pro malé děti.

V červnu nebyla žádná nabídka vodních aktivit. V okolí hotelového komplexu jsou pouze cca 3 kavárny, zmrzliny, 1 obchod a to je vše. Další je až v historickém centru cca 6 km vzdáleném.

Hotel nabízí (alespoň v katalogu českých cestovek) otevřený drink bar od 9,00 hodin - 23,00 hodin. Bohužel v červnu byl otevřen od 10,00 - 22,00 hodin na sekundu přesně. Takže když jste si šli ve 21:59:59 nalít pivo, vodu,... tak jste odešli s roztočením pitím, protože paní barmanka šla k jističi a shodila ho. Takže to vypadalo jako když to dává ze svého.... ( ale Vy jste si to již pěkně doma zaplatili!).
Jinak jídlo v restauraci bylo OK. kdo má rád hodně sladkostí (dortíků) ten by si asi tady nepochutnal :-( Jinak byly 2 - 3 ryby k obědu / večeři, 2 - 3 druhu masa k obědu / večeři, těstoviny, dušená zelenina, vegetariánské jídlo, čerstvá zelenina, ovoce pouze jablka, pomeranče, banány. Když byly broskve, přinesli POUZE 1 mïsku na celý velký hotel!

Hotel je vhodný pro velmi nenáročnou klientelu, kteří vyhledávají pouze sluníčko a moře. ¨Kdo má rád večerní procházku po promenádě, večer si posedět v nějaké kavárničce, tak má smůlu. To tady nenajde. My jsme to brali jako rodinnou dovolenou, kdy jsme si chtěli odpočinout, ale sem se už nevrátíme. Jsou jiná místa v Chorvatsku, kam by jsme se rádi vrátili (Tučepi, Bol).
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
20. 07. 2007 22:44
ahoj docela mě tvůj příspěvek vyděsil,jedeme poprvé do CHorvatska s malejma dětma 2 a 4 roky a vybraly jsme si v cestovce tenhle hotel. Jedeme sice až 7.září a dost jsem se těšila a ted mam po náladě
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
24. 07. 2007 14:48
Ahojky,
tak to mne mrzi, jestli jsem Te nepotesila, ale nezapomen, ze je to muj osobni dojem.
Chtela jsem jen napsat, jak jsem se tam citila já (byli tam s nami i znami a pocit mel ten samy), protoze kdyz jsem se rozhodovala kam jet, tak k tomuto hotelu nebyla zadna recence ani fota.
Detsky bazen u hotelu neni, ale jestli Vam nevadi velky, tak je to v pohode.
Pro 4 lety dite pristup do vody jakztak, ale kdyz pak popojdete bliz k hotelu Fun Animation, tak tam je docela plaz dobra (ale vic lidi....) nebo daleko lepsi byla normalni verejna - mestska, ale nez se tam dokodrcate.... My jsme meli s sebou 5 leteho syna a nesli jsme tam, protoze nez by tam dosel (to by bylo same "uz jmse tam,..." :-)

Me asi nejvic vadilo, ze jsem vecer nemela kam se jit projit...

Kdyby jsi chtela nejake podrobnejsi info, rada zodpovim....
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
24. 07. 2007 18:18
já mám v plánu chodit s dětma do dětského bazénu v tom vedlejším hotelu pokud nás tam ovšem pustí a k moři popojedem autem do Ninu na písečnou pláž. Napiš mi prosím jestli je to takhle reálné. Díky
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
25. 07. 2007 12:30
ono netreba zabudat, ze v Chorvatsku je sezona jul-august a nie polroka, takze podla toho sa spravaju hotely a podla toho su prisposobene aj dalsie skutocnosti, a myslim ze aj preto je tam odlisna cena jun a sezona o par tisic

-na slovensku je rozdiel cca 6500 sk !!!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil juro (31. 07. 2007 12:33).
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
25. 07. 2007 22:43
ještě bych se chtěla zeptat no teda spíš manžel jaké mají v hotelu pivo
Bazén, pivo
26. 07. 2007 15:27
Ahojky,

do jiného hotelu Vás nepustí, obzvláště ne do Fun Animation, kde mají dokonce vstup na kartu! Údajně Vás tam pustí za vstup 16 Kn / osoba / den ....
Pak je hned vedle jeste 1 hotel (jmeno si nevybavuji), ale vstup opet na kartu!
Tezko mezi ostatni hosty zapadnete, protoze kazdy host ma na ruce pasek podle toho do jakeho hotelu patri.
Jinak jmse se byli taky jednou vykoupat v Zatoni - krasně tepla voda, pisek. Jen je treba zaparkovat primo ve vesnici (plati se za vjezd, za pruchod jmse neplatili NIC!), kdyby jste se chteli koupat v komplexu v Zatoni.
Pivo toci v hotelu PAN. Mohlo byt i lepsi, ale i horsi. Nemcum chutnalo :-)
Ještě jeden dotaz jak je tedy asi daleko ta městská pláž? A nevíš zda je písčitá, nebo kamenitá a jak je to tam s přístupem do vody?

To už je snad vše, odjíždíme 31.8. tak snad to tam přežijeme i na tom baru s těma protivnejma barmankama.

Díky.
Jé tak ty první dotazy mi nějak k Tobě nedorazily. Ptala jsem se jak to tam vypadá:

- je nějaká svačinka pro děti mezi snídaní a obědem a obědem a večeří aby to ty děti vydrželi?

Jedem s dětmi 3,5 a 5,5 a jsou docela jedlíci.

- jaký je vstup do vody jsou potřeba botky do vody?

- je tam vůbec nějaké hřiště pro děti?

- nejde si nějak bloknout lehátka u bazénu, když děti ráno brzy vstávají, že by jsme tam skočili a hodili na lehátka ručník?smiling smiley Díky za rady.
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
27. 08. 2007 14:37
svacinka nie je ziadna, iba ak ovocie s ranajok alebo obeda

pre vstup do vody je treba boty do vody, aj na piesocnatej vedla hotela su premiesane kamienky s pieskom a dno je kamenite

ihrisko pre deti, preliezky, su cca 4km v parku v Zadare, atrakcie trampoliny kolotoce atd v okoli

bazen je otvoreny od 8 do 20, kazdy vecer upratuju lehatka, rano ak prides a obsadis tak mas

v Zatone je mozno pekne, ale to kvantum ludi co tam je, je neskutocne, auto vstup 50kn osoba 15kn, deti zdarma alebo aj dospely, zalezi na securitakovi

myslim, ze obsluha za barom bola ok, zalezi na spravani jednotlivcov, aj ked mna osobne by nebavilo nonstop vkladat a vyberat pohare do/z umyvacky, to je 80% ich pracovnej naplne

inak klientela v hoteli SK,HU,IT,DE neviem ci som tam vobec videl/pocul Cecha
Díky moc za rady. Určitě to využijem. Tak už se tolik nebojím.Botky do vody už máme. Pořád mám strach o ty naše jedlíky, myslím děti, jestli jim to jídlo bude stačit, ale máme rodinný pokoj s kuchyňkou tak kdyžtak něco ještě ukuchtím.

Doufám, že aspoň napít se budou moci kdy budou chtít.
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
27. 08. 2007 23:28
ahoj jedeme do tohoto hotelu 8.září máme taky rodinný pokoj nevíte náhodou jestli má balkon? Děti už se nemužou dočkat jen doufám že nám vyjde počasí zatím to moc dobře nevypadá.
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
28. 08. 2007 01:00
Já bych o ty jedlíky až tak strach neměla... Moje děti toho taky občas "sežerou jak malej cirkus", ale u moře byl vždy spíš problém je dostat v prostřed dne od vody kvůli obědu,než že by se chtěly vracet na jídlo dokonce ještě dvakrát navíc... Vždyť to by se celá dovolená skládala jen z cest do jídelny a z ní...
Ahoj, nevím, jestli má rodinný pokoj balkon, ale dívala jsem se na fotky hotelu a zdálo se mi, že všechny pokoje mají balkon tak snad budeme mít štěstí.
Počasí má být prý v září v Chorvatsku nádhérné - hodně slunce, málo lidí, teploty kolem 30st., tak musíme věřit a doufat.
Tak přeji pěknou dovolenou.
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
28. 08. 2007 09:40
Je škoda že jedeme až po vás děti jsou skoro stejně staré a určitě by se spolu vyřádily.Máme zájezd od firo a v jejich katalogu jsou jen některé pokoje s balkonem
To je pravda, tak nám to vyjde třeba příští rok yawning smiley, hlavně aby se nám tam líbilo, co nám - dětem a aby vyšlo to počasí. Máme to taky od firo, rodinný pokoj jsou dvě místnosti vedle sebe, tak doufám,že aspoň jedna bude mít ten balkon. Boty do vody máme, s jídlej jsem se uklidnila, mám sbalené nějaké sůši, uheráček tak to bude v pohodě, mám i kávičku pro nás s manželem pěkně českou - tureckousmiling bouncing smiley.
Tak přeji pěknou dovču a budem si navzájem držet palečky.
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
28. 08. 2007 23:08
rodinne izby maju balkony

jedla je habadej

napoje su k dispozicii v all bare od 10 do 22.hod a pri jedle, ale su ladove takze pozor na hrdla

doporucujem vziat susienky resp. keksy a pod. ako mozny doplnok stravovania

pocasie vyzera ok, ale iba pre juh,ale dufam ze budete mat vsetko super
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
29. 08. 2007 09:28
ješte jsem se chtěla zeptat jestli náhodou nevíte kolik je poplatek za trezor a jak to vypadá s kurzem v hotelové směnárně Dík
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
29. 08. 2007 12:51
kurz v hotelovej zmenarni je nevyhodny,teda aspon podla ostatnych turistov,mimo komplex je lepsi

neviem kolko je poplatok, nevyuzivam, ale niektore cestovky ich maju zdarma
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
01. 09. 2007 23:10
Protože muj manžel je šílenej fanoušek fotbalu a zrovna v době naší dovolené jsou ty zápasy kvalifikace tak se mám zeptat jestli se na telce na pokoji daj naladit český programy nebo nějaký sportovní kanály třeba eurosport. Díky za odpověd.Jinak s ním nevydržím!!!!!!angry smiley
Re: Zadar, hotel Donat - Recenze
02. 09. 2007 14:36
iba eurosport a dsf a na niektorych chorvatskych, je to o nahode, ja som napr. len tak poobede zapol telku a na eurosporte davali zaznam pripravneho zapasu Slovensko-Francuzsko
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 139
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.