Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování až od 14 hodin ?

Autor Eva S. 
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 08:16
Vždycky, když vidím příspěvek od Míry 11, spěchám se rychle juknout, co zase myslitel zplodil!! Holt - i negativní reklama je reklama!!!thumbs up smiley
Tímhle posledním píspěvkem jsi mě ale Míro velmi mile překvapil!! hot smiley Co to??? Jsi snad nemocen??
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 10:22
Heduš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vždycky, když vidím příspěvek od Míry 11, spěchám
> se rychle juknout, co zase myslitel zplodil!! Holt
> - i negativní reklama je reklama!!!thumbs up smiley
> Tímhle posledním píspěvkem jsi mě ale Míro velmi
> mile překvapil!! hot smiley Co to??? Jsi snad nemocen??

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dík za optání - nemocen nejsem,ale kdybych se pitomě zeptal co mám dělat než mě ubytujou to bys byla spokojenější že
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 10:47
thumbs up smiley hi ale ty se pitomě neptáš, ty jen většinou pitomě pindáš!! / povšimni si slůvka většinou/thumbs up
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 11:19
Heduš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> thumbs up smiley hi ale ty se pitomě neptáš, ty jen většinou
> pitomě pindáš!! / povšimni si slůvka většinou/thumbs up

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

hm když myslíš , ale neboj se o svojí pozici - tvého formátu nikdy nedosáhnu
/ povšimni si slůvka nikdy /thumbs up
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 11:23
To Hedus: Ne, neprovokuj ho, nebo z toho zas bude flame na 5 stranek thumbs up smileysmiling bouncing smiley

--
TomKa
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 12:14
Na pindání máme chat,zrovna tam někdo je...grinning smiley
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 12:32
brad napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na pindání máme chat,zrovna tam někdo je...grinning smiley


thumbs up smiley žeby Míra??
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 12:58
To by mě teda zajímalo komu vadí že já bych šel čekat do hospody, že mě tam naflákal červený bodygrinning smileythumbs up smileyhot smiley
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 13:02
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To by mě teda zajímalo komu vadí že já bych šel
> čekat do hospody, že mě tam naflákal červený
> bodygrinning smileythumbs up smileyhot smiley

Ono to asi ani tak nevadí, jako že to spíše někdo nemůže rozchodit thumbs up smiley...do hospody...no fůj...smiling bouncing smiley
avatar Re: Ubytování až od 14 hodin ?
19. 07. 2007 15:51
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To by mě teda zajímalo komu vadí že já bych šel
> čekat do hospody, že mě tam naflákal červený
> bodygrinning smileythumbs up smileyhot smiley


Asi nějakej vyléčenej al koholík.
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
20. 07. 2007 00:01
Heduš tady se nezavděčíš, už ti taky někdo máznul červenou.
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
20. 07. 2007 11:00
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Heduš tady se nezavděčíš, už ti taky někdo máznul
> červenou.

thumbs up smileygrinning smileysmiling bouncing smiley no jejda, jukni na příspěvký výše!!!thumbs up Ale čéče nijak mi to žíly nerve..hot smiley
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
20. 07. 2007 17:07
Jestli to nebude nějakej fotbalovej rozhodčí a sází jednu za druhougrinning smileythumbs up smileyhot smiley

Aby nás nakonec nevyloučilthumbs up smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (20. 07. 2007 17:08).
avatar Re: Ubytování až od 14 hodin ?
20. 07. 2007 21:38
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jestli to nebude nějakej fotbalovej rozhodčí a
> sází jednu za druhougrinning smileythumbs up smileyhot smiley
>
> Aby nás nakonec nevyloučilthumbs up smileyhot smiley

Anebo nějakej komanč co má rád rudou. Už se těším jak se bude na mém příspěvku ukájet.
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
12. 01. 2008 19:55
Taky jsme byli na místě rychleji,než se plánovalo t.j. asi před desátou hodinou a ač byl apartmán volný,tak pan domácí asi půl hodiny šmrdlal okna hadrem a pak se zadním vchodem vytratil.Nechal nás tvrdnout před domem do 14.30 a pak nás milostivě ubytoval.angry smiley
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
13. 01. 2008 20:34
Já se jim někdy nedivím. My měli předloni domluvený apartmán do večera, protože další měli přijet až na noc. Jenže milí češi dorazili ráno kolem deváté ( prý si řekli že vyrazí dřív a tak vyrazili dří o 12 hodin ), domácí tam nebydlel a my byli v apartmánu. Usídlili se na terase, chodili na záchod, chodili do kuchyně pro vodu a já je nechtěl pustit dál, protože nepustím cizí lidi do cizího baráku. Nakonec dorazil odpoledne vystresovaný domácí z toho co tam už chtějí. My mu dali čao a jeli raději už domů.
Takže taky nic moc.
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
13. 01. 2008 21:09
Asi mám kliku, nikdy jsem zatím s časem ubytování neměl problém. Je to možná tím, že jezdím v týdnu a tak asi maji díru předemnou i zamnou. Když se jede na sobotu, tak je jasný, že se člověk musí vystěhovat dopoledne a nový se nastěhují po úklidu až odpoledne.

Já jsem jednou dokonce přijel o den dřív večer, zkusil jsem to a ubytovali mne.
Chtěli jsme se stavit na Plitvicích a tam někde taky přespat. Pršelo, tak jsme jeli až k moři a měli jsme kliku, že nás ubytovali o den dřív.
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
13. 01. 2008 21:55
Vloni vysel na vice jazycich "domovni rad", kde opravdu pise , ze nastup hostu je od 14,00. Pro domaci je to ideal, kdy mohou v klidu uklidit apartman po predchozich hostech. Mnohdy se odjizdejicim nechce opustit apartman do 10,00 a vetsinou jsou to hoste, kteri prijedou velmi brzy a divi se, ze apartmany jeste nejsou nachystane, ale pri jejich odjezde to prodluzuji jak se da a zapominaji svuj prijezd.
Pravidla , kdy se maji apartmany opustit jsou vsude i v hotelech a neni to nic noveho. U nas skoro vsechny ubytujeme do 12,00, nekdy i drive pokud se stihnou uklidit. Nejlepe si je naplanovat prijezdy do te doby, ale nemuze se to nekdy nacasovat jak bychom chteli. Vsichni jsou po ceste unaveni a nekdy hodne nervozni, ale je lepsi radeji hodinku pockat a mit uklizeno.
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
14. 01. 2008 20:54
Já mám v tomhle zatím také dobré zkušenosti, nikdy jsme vlastně nečekali do 14.00 . Vloni jsem se také díky Evikovi 2 domluvil s domácí přes mail, kdy přesně přijedeme a ona nám vyšla ve všem vstříc. Ta samá zkušenost i na Pelješaci v Perně. Vždycky platíme poslední noc až do desáté do rána, ale většinou už večer odjíždíme. Paní domácí v Rogoznici i v Perně nám vždycky nabízela, že máme zůstat až do dalšího dne do večera, že nám poskytnou své zázemí, stačí prý jen ráno sbalit věci do auta a uvolnit apartmán, nám to ale možná přišlo trošku nezdvořilé, je v tomhle dál obtěžovat. Zkrátka jezdíme zásadně na noc a ráno už býváme doma v Olomouci.
Jsem zvyklej si většinou dvě hoďky před cestou zdáchnout a pak jedu až domů, takže napohodu, aby jsme byli všichni v pohodě a spokojený, přijedeme dřív, domácí pro nás udělá maximum a my zase odjedeme o pár hodin napřed, aby měla čas vše nachystat pro další hosty...Jde především o domluvu mezi domácí a hostem...a vo tom to jethumbs up smiley
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
15. 01. 2008 15:24
Děláme to přesně, jak tady píše Karel.Dokonce domací mi než vyjedu posílaj SMS že bude vše ok a klíč od apartmánu bude ve dveřich ,kdyby jsme přijeli dřiv.
Při odjezdu se večer zbalíme, něco pospíme a kolem 02,00 ráno vypadnem.
Než se všichni rozkoukají, tak jsme z HR venku, nemáme na cestě žádný problém a to se vracíme v sobotu.thumbs up
Anonymní uživatel
Re: Ubytování až od 14 hodin ?
15. 01. 2008 17:30
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 15:49).
Zdravím,u nás je to asi podobné.Přijíždíme dopoledne většinou mezi 11-13:00 s ohledem na průběh cesty.Apartmány máme připraveny,s domácíma si dáme skleničku,chvíli pokecáme a jdeme vybalit.Před odjezdem si uděláme hezký večer,tj.večer jsme zvyklí si zajít na dobrou večeři do některých z plážových restaurací,zavzpomínat na prožité chvíle.Večer si sbalíme ať máme ráno pohodu před odjezdem.Ještě než odjedeme uděláme si malou procházku po promenádě kolem moře a hurá domů ,takže uvolníme apartmán do 8:00.Takže nema problema.Mějte se.drinking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.