Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela - hledám ubytování přímo u pláže

Autor kingtrack 
Brela - hledám ubytování přímo u pláže
18. 06. 2007 21:44
Je tu někdo, kdo dokáže poradit ubytování v soukromí přímo v Brele a předat kontakt? Mám na mysli pouze apartmány směrem od přístaviště ke známému kameni Brela. Ale jen v první řadě přímo u pláže! V žádném případě nebudu šplhat někam do kopce! Potřebuji to pro dvě osoby na prvních 14 dní v září.

Piště prosím na adresu: kingtrack@seznam.cz děkuji
Re: Brela - hledám ubytování přímo u pláže
18. 06. 2007 22:04
Proboha už NE smiling smiley Co takhle:
Zadal jsem hledat Brela
číst už zvládneš???

Mirek
Re: Brela - hledám ubytování přímo u pláže
20. 06. 2007 14:01
tongue sticking out smileyApartmány v Brele najdeš na www.... dáš si češtinu a soukromé ubytování, je jich tam spousty.nejlepší hodně blízko kamene a nejhezčí místa podle mne jsou ty nabídky s adresou Brela- PODRAČE.Byla jsem tam už 4x.Super balkon přímo nad mořem spinning smiley sticking its tongue out!
Re: Brela - hledám ubytování přímo u pláže
21. 06. 2007 20:11
Mirku, Mirku,confused smiley
otázka zněla: Je tu někdo, kdo dokáže poradit ubytování v soukromí přímo v Brele a předat kontakt?

Na rozdíl od tebe umím nejen číst, ale i chápat. Ale vysvětlím ti to. Čti prosím pomalu a pozorně, třeba i vícekrát, abys to pochopil... Měl jsem na mysli, aby se mě někdo ozval např. byl jsem tam a tam, u pana xy, bylo to tam takové či makové, a předal mě na něj kontakt. Proto jsem uváděl i e-mailovou adresu na kterou může odpověď poslat, aby to zas nějaký hlupák z tohoto fóra nechápal jako reklamu.

Tvoje odpověď na moji otázku neodpovídá, spíše je to jen takový zoufalý výkřik ze tmy. Nezlobím se na tebe, ale když neumíš odpovědět, nebo nechceš, neodpovídej raději vůbec.
Chtěl bych jet do Brely zkraje července, ale nechce se mi jet v sobotu.
Nevíte někdo o levném ubytování pro 3 osoby s nástupem jindy než v sobotu?
Díky moc Petr
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.