Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska

Autor Misak_S 
Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
08. 06. 2007 22:10
Všechny vás zdravím, ráda bych vás požádala o informace, jestli někdo z vás nezná hotel Hrvatska v Bašce Vode. Chtěli by jsme koncem července vyrazit s přáteli ve 4, ale ještě nemáme ubytování, našla jsem právě tento hotel, a tak vahám. Moc všem díky za příspěvky ,o)
Re: Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
09. 06. 2007 10:29
Boli sme tam v rokoch 2003 a 2004. Velmi slusny hotel vo svojej triede. Strava rano svedske stoly, vecer moznost vyberu z troch druhov jedla - strava v pohode. Je tam aj moznost obedovat. Na webe su aj rezenzie na tento hotel. Kazdy ma iny nazor a hlavne naroky. Pre normalneho cloveka je to podla mna hotel v pohode. Ak sa tam rozhodnete ist napiste svoje skusenosti. Ak Vas este nieco zaujima napiste, mozte napisat aj email. Hotel je v peknom prostredi. Mozno ma niekto ine skusenosti a nazory ako ja. Prajem peknu dovolenku.
Re: Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
10. 06. 2007 09:16
V hotelu Hrvatska jsem byl s rodinou v roce 2005. Hotel je kousicek od plaze. Od vychodu z hotelu je to 2 minuty k vode. Baska Voda je obecne dost preplnena,takze se vyplatilo kdyz se slo na snidani skocit k vode a dat si tam deky,lehatka nebo neco podobnyho aby mel clovek idealni misto. Hotel je na jiznim konci Basky Vody a neni zde opravdu zadny provoz aut,je fakt az na konci,ale nemusite se bat,ze do mesta je to daleko. Do centra to je vychazkovou chuzi cca 8-10minut.

Hotel je asi z osmdesatych let a je to znat na jeho zbytecnych chodbach a vestibulech. V prizemi byla puvodne i nejaka spolecenska mistnost nebo bar a to bylo uplne zavrene. Asi se to vyuzivalo,kdyz do hotelu jezdili odborari z ROH :-) .Ubytovaci cast je v pohode. Vytah fungoval. Pokoje jsou standardne vybavene a uklid byl kazdy den. Na pokoji co jsem byl,tak nebyla lednice (dnes by mi to vadilo). Byli jsme az nahore pod strechou. Tou dobou byly opravdu vedra a bez klimatizace to bylo horsi. V nizsich patrech na tom byli lide lip. Myslim,ze je tam i kridlo s pokojema co jiz meli klimatizaci (nevim presne).

Jidlo bylo rano formou bufetu. V hotelu bylo hodne cechu a slovaku,ale ze by byl nedostatek neceho jsem vubec nezpozoroval (ale co znam z ruznych konferenci,tak i jine narody z celeho sveta jsou na tom s jidlem stejne,kdyz neni servirovane). Proti Istrii v roce 2006 nebyly snidane tak pestre,ale nemuzu si naopak nejak stezovat. Vecere byly vyberem ze tri menu den predem o "trech chodech". Zacinalo se servirovanou polevkou. No,chorvatske polevky stylu voda s ryzi,nebo voda s testovinou neni pro mne polevka. Polevku si predstavuju treba DRZKOVKU :-) Hlavni chod byl takovy jaky si clovek den predem vybral. Nez jsem byl rodinou premluven,ze pobyt bude s jidlem,tak jsem si porad delal legraci,ze s jidlem nikdy,ze nechci zazit situaci kdy bude k veceri rizek se spagetama. A BYL !!! :-) Byla to docela sranda. Jidlo bylo chutne,ale asi jako lepsi hotovka v restauraci (nepisu v hospode,protoze to nebylo opravdu spatne). Velikost porce byla tak aby clovek moc nepribral. Nastesti jsme meli sebou dve ctyrlete deti,ktere meli stejne porce a tak jsem dojidal :-) Pote byl vetsinou nejaky zakusek nebo ovoce. Co me dostalo byl kakaovy puding (fuj,to nejim ani doma).

Obecne muzu rict,ze jsem byl spokojeny,detem se tam libilo,manzelka me nerozcilovala a more a plaz byly nadherny.

Jeste jsem malem zapomel. Z hotelu byl NADHERNY vyhled na Biokovo. Jeden den jsem se tam i vydal. Super zazitek. BIOKOVO JE SUPER !!!

Ahoj
Re: Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
10. 06. 2007 09:45
Moc vám všem děkuju za vaše komentáře ,o)
Re: Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
10. 06. 2007 13:21
Již víte, kam v létě na dovolenou?
Tak tedy - vítejte v Chorvatsku - dobro došli!
[www.davorkrtalic.com]

V nabídce se nachází více než 1500 apartmánu v oblasti Istrie - Dalmácie
vcetne ostrovu.
Dotazy na konkrétní pobytové místo zasílejte e-mailem: @#$%&
dostanete vcasnou odpoved a podrobné informace.
Děkuji a jsem s pozdravem, Davor Krtalić, Liberec, ČR

Davor Krtalić - Dalmatinac
Zprostředkování obchodu a služeb
460 14, Liberec - Česká Republika
Mob: ++ 420 73 285 5926
Re: Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
11. 06. 2007 08:33
Dalmatinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Již víte, kam v létě na dovolenou?
> Tak tedy - vítejte v Chorvatsku - dobro došli!
> [www.davorkrtalic.com]
>
> V nabídce se nachází více než 1500 apartmánu v
> oblasti Istrie - Dalmácie
> vcetne ostrovu.
> Dotazy na konkrétní pobytové místo zasílejte
> e-mailem: @#$%&
> dostanete vcasnou odpoved a podrobné informace.
> Děkuji a jsem s pozdravem, Davor Krtalić,
> Liberec, ČR
>
> Davor Krtalić - Dalmatinac
> Zprostředkování obchodu a služeb
> 460 14, Liberec - Česká Republika
> Mob: ++ 420 73 285 5926


TAK TOHLE UŽ JE DOCELA TRAPNÉ!!!!
Re: Dovolená Baška Voda_hotel Hrvatska
11. 06. 2007 12:57
Dalmatinac napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Již víte, kam v létě na dovolenou?
> Tak tedy - vítejte v Chorvatsku - dobro došli!
> [www.davorkrtalic.com]
>
> V nabídce se nachází více než 1500 apartmánu v
> oblasti Istrie - Dalmácie
> vcetne ostrovu.
> Dotazy na konkrétní pobytové místo zasílejte
> e-mailem: @#$%&
> dostanete vcasnou odpoved a podrobné informace.
> Děkuji a jsem s pozdravem, Davor Krtalić,
> Liberec, ČR
>
> Davor Krtalić - Dalmatinac
> Zprostředkování obchodu a služeb
> 460 14, Liberec - Česká Republika
> Mob: ++ 420 73 285 5926


Copak panacku ksefty nejdou ??????angry smiley

--
TomKa
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 139
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.