Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vybavení apartmánů

Autor tau 
tau
Vybavení apartmánů
01. 06. 2007 10:47
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat zkušených, na jeden, asi blbej dotaz. Ale protože jedu do apartmánu v Chorvatsku poprvé a na blind, radši se zeptám...
Jak je to s vybavením apartmánů? Jde mě hlavně o kuchyňské potřeby (nádobí, příbory atd.) a ložní prádlo (povlečení, prostěradla) a ledničku. Doufám, že tyhle věci patří ke standardu.
Dík všem
Re: Vybavení apartmánů
01. 06. 2007 10:54
To co uvádíš patří ke standartu, bývá tam ještě TV a většinou se satelitem, dost často i air-condition.
avatar Re: Vybavení apartmánů
01. 06. 2007 11:01
Většinou máš v app. veškeré kuchyňské vybavení vč. rychlovarky nabo kávovaru. Lednice je samozřejmostí. V některých apartmánech byl problém s nožema. Většinou to byl nějaký velký kudlák. Radši si vozím svůj, na který jsem zvyklá. A taky si vozím otvírák na konzervy a sirky. Ručníky,povlečení, toaleťák máš všude, někde i utěrky,fen na vlasy. Někde tě i hodná domácí vypere - hlavně osušky a ručníky "naškrobené" od soli.
Re: Vybavení apartmánů
01. 06. 2007 11:01
Jezdím delší dobu do Chorvatska do apartmánů a pokaždé jinám a můžu prohlásit, že je to co jsi uvedl standardní vybavení a když už něco není tak to domácí doplní tak žádný strach.
tau
Re: Vybavení apartmánů
01. 06. 2007 14:33
díky všem
Re: Vybavení apartmánů
10. 06. 2007 13:26
Již víte, kam v létě na dovolenou?
Tak tedy - vítejte v Chorvatsku - dobro došli!
[www.davorkrtalic.com]

V nabídce se nachází více než 1500 apartmánu v oblasti Istrie - Dalmácie
vcetne ostrovu.
Dotazy na konkrétní pobytové místo zasílejte e-mailem: @#$%&
dostanete vcasnou odpoved a podrobné informace.
Děkuji a jsem s pozdravem, Davor Krtalić, Liberec, ČR

Davor Krtalić - Dalmatinac
Zprostředkování obchodu a služeb
460 14, Liberec - Česká Republika
Mob: ++ 420 73 285 5926
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.