Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor Marianek 
Gradac
22. 05. 2007 09:04
Zná někdo v Gradacu apartmány Joze Usorac na adrese Jadranska 44 a 145?. Jaké s nimi máte prosím zkušenosti. Zajímá mě hlavně ten vzdálenější od moře (cca 50 m). Díky za odpovědi :-)
Re: Gradac
28. 05. 2007 14:50
Ahojky,jedeme letos na přelomu srpna a záři do Gradacu. Přes cestovku do apartmánu Nikola, mělo by to být na hotelem Laguna. Byl tam někdo, máte někdo zkušenost. Jak je to daleko do Gradacu? Nevím, zda budeme na potřebovat boty do vody? Mají tam být oblázky, no ale na obrázku to vypadalo jako velký balvany. Mám dvě menší děti. Nevíte zda je tam nějaký obchod v blízkosti?
Díky za odpověď. mějte se.:-)))))))))))hot smiley
Re: Gradac
28. 05. 2007 16:27
Ahojky pacinko,loni jsme byli v hotelu Laguna a myslím,že do tohoto apartmánu jsme si chodili kupovat víno.A teď k tvým otázkám: Do města je to tak 10 minut šoupavou chůzí.Pláž je tam z malých oblázků,boty nepotřebujete,ale je pořádně narvaná.(byli jsme tam od 21.8.-5.9.)ty balvany,co jsi asi viděla,tak ty jsou na konci pláže,tam jsou oblázky už větší,už na boty.My jsme chodili tam,protože tam bylo míň lidí.Ale i tak jsme řešili místo na pláži tak,že kdo vstal první,donesl na pláž deku a molitany a později jsme teprve přišli.Dělají to tam skoro všichni.Obchod je myslím přímo v uličce,kde je apartmán(nebo to byla jen zelenina?)nevím,my jsme jídlo neřešili.Ve městě je konzum,tam budou potraviny asi levnější.U pláže je pekárna,kde prodávají obdélník pizzy za 5 Kn a výborné koblížky.Pokud budeš ještě něco chtít vědět,tak písni.Čauky
Re: Gradac
28. 05. 2007 18:48
ahoj taky se přidám už doslova za pár dní jedu do Gradacu Depandance labineca, myslim že je to hned vedle hotelu Laguna..Navzpomínáš si jak ten hotel nebo depandance vypadaly? moc děkujuthumbs up smiley
Re: Gradac
28. 05. 2007 19:58
Hotel Labenica je kousek od Laguny a depandence taky.Jsou v kopečku,moc pěkné.Kdybych si dnes měla vybrat mezi Lagunou a Labenicí,tak jasně volím Labenicu.V areálu hotelu je i bazén,měli tam každý večer animační programy pro děti.Depandence i hotel jsou novější.I jídlo je tam prý o hodně lepší (i když mě chutnalo i v Laguně).Pláž maličké oblázky,není tak narvaná jako u Laguny.Už ti závidím,že to máš za pár.Pokud jedete autem,zajeďte si na výlet do Mostaru,na Pelješac+ Korčulu a do krásného Dubrovníku.Ahojky
Re: Gradac
28. 05. 2007 20:00
Hotel Labenica je kousek od Laguny a depandence taky.Jsou v kopečku,moc pěkné.Kdybych si dnes měla vybrat mezi Lagunou a Labenicí,tak jasně volím Labenicu.V areálu hotelu je i bazén,měli tam každý večer animační programy pro děti.Depandence i hotel jsou novější.I jídlo je tam prý o hodně lepší (i když mě chutnalo i v Laguně).Pláž maličké oblázky,není tak narvaná jako u Laguny.Už ti závidím,že to máš za pár.Pokud jedete autem,zajeďte si na výlet do Mostaru,na Pelješac+ Korčulu a do krásného Dubrovníku.Ahojky
Re: Gradac
06. 06. 2007 19:02
Ahoj,a pokud pojedete do Mostaru, tak určitě navšivte Kravické vodopády - dá se pod nimi i koupat. A Gradac je opravdu pěkné letovisko,s pozvolnou oblázkovou pláží, takže bezva pro děti. Nada
Re: Gradac
11. 06. 2007 14:09
ahojky tak jak vidím tak všichni tady píšete že Gradac je pěkný :-) to jsem ráda, já tam za týden vyrážím a jsem zvědavá :-) loni jsme byli na Baška Vodě a tam se mi líbilo dost tak snad Gradac bude stejně příjemným místem :-) kdo jste tam byli tak se zeptám jestli se tam dá jít někam na výlet, jako pěšky podívat na nějaké pěkné místo... ? měl by někdo tip? díky moc za odpověď mějte se pěkně papa :-)
Re: Gradac
12. 06. 2007 19:48
Po dlouhýh debatách opet zvítězil GRADAC. letos již čtvrtou sezonu. Mužu pouze doporučit. Kavárny. obchody, pozvolné pláže. prostě super. odjezd 29 6 přez Madarsko
Re: Gradac
12. 06. 2007 20:23
Co to je za pitomou vlastnost něco koupit a pak sondovat, jestli jsem udělal dobře. Pokud jste se už rozhodli někam jet, tak jedte a udělejte si vlastní úsudek. Gradac je myslím velmi solidní místo a nemá přece smysl si apriory kazit dojem tím, že se tam někomu jinýmu nelíbilo. To platí pochopitelně o všech destinacích a nejen v HR.
Re: Gradac
25. 06. 2007 13:40
Tip na pěší výlet - nad Gradacem je opuštěná vesnička Čista, krásné kamenné domky a věž. Cesta je dokonce turisticky značená a je od tamtud krásný rozhled.Doporučuju...smiling smiley
Zupo
Re: Gradac
25. 06. 2007 19:06
ahojik,včera jsem se vrátila z Gradace,přímo z Nikoly,ubytování docela ušlo,jen severní apartmán má výhled na hory a pod nima vede přímo místní magistrála a kousek dál je jakýsi překladiště stavebnin,takže neustále je slyšet auta,ale to jsme si zvykly.obchůdky jsou tam hned dva,hned po cestě k moři,která vede přes hotel Laguna,další větší market je přímo ve městě,do kterého je to tak 10 -20 minut chůze.pláže jsou v poho,jen jsou dost narvané a boty do vody si radši vem,je to s nima určitě jistější.a určitě si zajděte do restaurace Stella,výborně tam vaří,personál je velice ochotný a rozumí česky.přeju hezký pobyt.
Re: Gradac
26. 06. 2007 19:14
Za kolik mají pivko. Odjíždím v pátek

Gradac je muj druhý domov
zupo
Re: Gradac
26. 06. 2007 23:19
pivko mají kolem 13kuna,Karlovačko,ale najde se i Plzeň.Krušovice,Starobrno.Konkrétně v naší oblíbené Stelle točí místní Karlovačko i zmíněnou Plzeň.Karlovačko jednoznačně zvítězilo,člověk má ochutnat i něco místního.Přeji příjemnou dovču,užij si to,hned bych se vrátilasmiling smiley
Re: Gradac
28. 06. 2007 12:12
Ahojky,
pro zupo: díky za podrobný popis apartmánu Nikola v Gradacu. Mohla bych se ještě na něco zeptat. Prosím jak jsou tyto apartmány vybavené. Stalo se nám také, že tam pomalu nebyl ani nůž, zda si musím něco sebou brát. Jídlo budeme řešit z vlastních zásob, nějaká ta večeře v restauraci a samozřejmě pro děcka pizza a hodně zmrzkyyyyyy. Je tam dobrá, myslím tím pizzu? "Poradíš mi, kde bychom si ji mohli dát? Také jsem slyšela, že jsou tam pláže narvané. Asi to budeme řešit, že kdo ráno vstane hodí tam dolů kalimatky. My jsme s děckama milovníci slunce, ale manžel ho vůbec nemusí - totiž má na něj alergii.Dívala jsem se na netu na nějaké fotečky a zdá se mně, že je ten apartmán do kopce. To snad ani manželovi nebudu říkat, pokud to bude pravda?
Díky za odpověď.už se moc těšíme. dřív jsme jezdili do okolí Zadaru. teď to zkoušíme dolů. ahojky
evaII
Re: Gradac
28. 06. 2007 12:49
Pizzu mají nejlepší v pizerii pod kostelem, chodíme na ni každý rok, místní kuchař za ni získal na soutěžích i různá ocenění. Je tam i velmi příjemná obsluha.Je to na rohu ulice u hlavní promenády. Zmrzlina je výborná a veliká za restaurací tuším Lux - jsou tam mladí kluci a dělají z toho přímo šou, je to na hlavní promenádě a bývají tam i největší fronty. Na koupání je lepší v sezoně popojít buďto od hotelu doprava - tam je i nudapláž, nebo doleva kousek za město, pláže jsou tam krásné a nejsou v sezoně tak plné. Stačí první večer projít městečko a určitě krásná místa najdete, chce to ale popojít dál za město.My tam budeme v polovině srpna, přeji hezkou dovolenou.
Re: Gradac
28. 06. 2007 13:05
Pláž je nejhezčí na konci města směrem na Ploče, dopoledne je tam dlouho stín, takže se to zaplní později, než jinde.Plno je tam jen o víkendu - jezdí tam místní.
Re: Gradac
28. 06. 2007 17:40
Chci se zeptat jestli jste někdo byl v apartmánu " Bartulovič " v Gradacu. V Gradacu už jsem byl a strašně rád se tam vracím.Jde mi jen o váš názor na apartmán pokud ho někdo zná dík.
zupo
Re: Gradac
28. 06. 2007 18:16
ahojky,
pro Packu:apartmány Nicola jsou opravdu do kopce,ale není to tak strašný,druhý den jsme to zvládaly v pohodě.Apartmány jsou docela dobře vybavené,ale chyběly nám třeba malé lžičky,velké hrnky na kafe a nějaký ostrý nůž.a měly jsme s sebou ručníky,které jsme si braly na pláž.jinak myslím,že nám nic moc nechybělo,jen kuchyňský kout byl takový nějaký stísněný.na pizzu jsme chodily do Stelly,měly jsme tam jakousi slevu od delegáta,pizza byla výborná a točili tam Karlovačko a Plzeň.je to hned u pláže pod hotelem Laguna doleva.nemůžeš to minout.a na pláž jsme chodily až pod hotel Labinecu a dál,už tam tolik lidí nebylo.je to tak pět minut od Laguny po promenádě pro změnu doprava.A stín tam byl tak do jedné odpo,takže jsme to sřídaly,chvilku sluníčko a chvilku stín.Přeju příjemnou dovču
Re: Gradac
04. 07. 2007 15:39
Nevíte náhodou, jestli jsou v depandanci hotelu Labineca výtahy? A zda je tam hodně schodů k moři?
Re: Gradac
04. 07. 2007 19:14
V depandanci výtahy nejsou. Letos jsme tam byli, ale v hotelu.Asi takhle měli jsme zaplacené depandance, ale dali nás do hotelu. Takže super!! Byla to vynikající dovolená, určitě budete spokojeni..Jo a těch schodů je tam pár a ani se po nich chodit nemusí, jde to sejít uličkou...
Lubos2006
Re: Gradac
08. 07. 2007 18:44
Zdravím, Gradac je opravdu pěkný, navštívil jsem loni v červnu, v hotelu Laguna. Obchody: 2 minimarkety se základním vybavením nad Lagunou, do městečka opravdu 10 min, chůze. Spousta obchůdků, restaurací, krásná procházka po pobřežní komunikaci asi 1,5 km dlouhá. Pláž pod Lagunou pár kroků, oblázková, chodili jsme ale dále směrem doprava až za Labinecu,směrem k FKK, kde bylo méně lidí, oblázky sice větší, ale doporučuji obuv do vody, jsou tam ježci,sice hlouběji, ale jsou i u břehu. Jistota. I na této promenádě je spousta obchůdků s občerstvením a zmrzlinou i uvedená pekárnička s pizzou a koblížky. Pěkná večerní procházka je pobřežním chodníkem do Bristu, asi 2 km, Byl jsem před 10 dny na Istrii, v Gradači jsou ceny mnohem nižší a proto uvažuji ještě letos začátkem září jeden týden dovolené, ale opět v Gradači. Přeji vám pěknou dovolenou
DenisaN.
Re: Gradac
16. 08. 2007 10:47
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,máte někdo zkušenosti s vilou Amfora v Gradaci, chystáme se koncem srpna, budu moc ráda, když napíšete, děkuju.
Re: Gradac
16. 08. 2007 13:16
DenisaN. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, chtěla bych se zeptat,máte někdo
> zkušenosti s vilou Amfora v Gradaci, chystáme se
> koncem srpna, budu moc ráda, když napíšete,
> děkuju.


Čau do Gradacu jezdím,ale nic mě to neříká.Zkus napsat v které části to má být,bližší popis záchytného bodu,nebo ještě lépe ulici.Jinak budu v Gradacu od 24.8-2.9. takže kdyby něco napiš.Martin.Odkud jedete a kdy?
DenisaN.
Re: Gradac
17. 08. 2007 10:14
Ahoj Martine, moc dík za odpověd, vila Amfora má být v ulici Dalmatinska 1, asi 150 m. od moře. My jedeme 31.srpna, jsme ze Vsetína.Denisa
Re: Gradac
17. 08. 2007 15:54
Já jedu s rodinkou od 3.září taky do Gradacu tak se možná někde potkáme .
Re: Gradac
17. 08. 2007 16:31
DenisaN. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj Martine, moc dík za odpověd, vila Amfora má
> být v ulici Dalmatinska 1, asi 150 m. od moře. My
> jedeme 31.srpna, jsme ze Vsetína.Denisa


Tak jsem se mrkl na net.Jedete asi přes CK,ty většinou nabízí hotely nebo penziony směrem na Dubrovník.Já bydlím a druhé straně,budete asi v druhé řadě od promenády,dosti rušné oblasti,ale uvidíte.Jinak pokud sem jedete poprvé je lepší chodit se koupat úplně dozadu směr Dubrovník,nebo se vrátit zpět,projdeš okolo molakde kotví lodě,dáš se vzhůru do schodů,potom zahneš doleva a scházíš po asf.cestě na pláže.Ale zase je lepší jít až na konec,na konci je menší nuda pláž pokud chcete.Jinak dají se naplánovat výlety do okolí.Když tak tak napiš,dám pár tipů kam se stojí za to podívat.Měj se.Martin.smoking smileysmileys with beer
DenisaN.
Re: Gradac
18. 08. 2007 09:23
Martine, my jsme to ubytování sehnali přes jednu známou, dala nám kontakt na tu vilu. Za ty tipy na výlet budu moc vděčná. Přeji krásnou dovolenou, Denisa
DenisaN.
Re: Gradac
18. 08. 2007 09:27
Ahoj Božku, a odkud jedete? Denisa
Re: Gradac
18. 08. 2007 11:42
Božek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já jedu s rodinkou od 3.září taky do Gradacu tak
> se možná někde potkáme .

Mám naplánovaný odjezd 2.9.Uvidím zda si to neprodloužím o nějaký ten den.Takže se asi mineme,ale jinak krásnou dovolenou přeje Martin.thumbs updrinking smiley.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 88
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.