Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela ?, Stanici-Celina ?

Autor Petišek 
Brela ?, Stanici-Celina ?
04. 04. 2007 23:29
Lidičky,
moc prosím, byl jste někdo v Stanici- Celina ( Omiš )? Máme kontakt, ale kdysi se nám moc líbila Brela ( bydleli jsme v Bašce Vodě ). Nemáte někdo kontakt na pěkné ubytování v Brele tak do 25-30Eur za pokoj a noc? (Menší apartmán či studio, jsme 2dospělí s malým synem 2roky ).Chtěli bychom začátek července či už konec června tak na 10dní.spinning smiley sticking its tongue outPředm moc děkuju!! Případně prosím pište kdyžtak na můj mail- petra365@seznam.cz
Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
05. 04. 2007 00:08
Mohu Vám doporučit ubytování v Brele -Jakiruša.Ceny solidní a dítě zdarma.Pošlu Vám odkaz na www stránky
Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
26. 04. 2007 14:03
Prosím taky o zaslání stránek. díky
Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
20. 05. 2007 16:39
dobrý den. Brela se mi moc líbí. prosím o možnosti ubytování. Rodina 4 osoby. Asi to bude nesnadné ale potřeboval bych tak do 14 eur za osobu/den. Dík veselý Jihlava
Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
20. 05. 2007 20:43
Já bydlel s rodinou v Mimicích,kousek od Staniči a bylo to supr.
Dobrý den, můžete mi prosím napsat kontakt na ubytování a bližší informace o ubytování, máte foto? Děkuji Neugebauerová
M
Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
25. 03. 2008 22:03
Dobrý večer. Chtěla bych poprosit o zaslání kontaktu na ubytování v Brele Jakiruši nebo jiné klidnější části a případně nějaké foto. Nabídek je sice všude spousta, ale mám raději, pokud mám doporučení od konkrétní osoby, která má s ubytováním zkušenost. V Brele jsem byla již 3x, konkrétně Put Luke, ubytování bylo sice pěkné, ale vloni jsme měli 3 rodiny dohromady maličkou pidikuchyňku,takže byl problém domluvit se kdo kdy chce vařit.Jinak máme rádi klid a malé plážičky,tak nám Brela velmi vyhovuje a rádi se sem vracíme.Nemáte někdo zkušenst s ubytováním v apartmánech Tomas - blízko kostela?Vypadají moc hezky. Děkuji za odpověď.M
avatar Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
26. 03. 2008 07:21
Ve Staniči(Čelina Zavode) jsme byli loni a jedem znovu letos.
Už jsem to tady psala-bydleli jsme už v Mimicích-Marušiči-Staniči-ale zatím ná nejvíc zaujalo Staniči.
Brela,Makarská,Baška Voda atp.-jsou už podle mě víc plné lidí.Což je celkem logické-ostatní jmenované jsou vesničky.
Líbí se nám i tam-ale jen tak na jeden den na výlet-nákupy atd.Ikdyž zase-to u mě vede Omiš který miluju.
Dobrý den, hledám ubytování v Jakiruši,bohužel už je dost pozdě a moc se nám nedaří, jelikož nás 8...
Vím,že je tato diskuze již starší, ale kdyby jste byl někdo od té dobroty pošlete mi prosím odkaz na ubytování v Jakiruši nebo jiné klidné části Brely.
Mockrát děkuji!!
Re: Brela ?, Stanici-Celina ?
31. 03. 2008 09:09
to Petroslav: Poslal jsem Vam na mail jeden kontakt na ubytovani v Jakirusi.
Pokud mate zajem o nejlepši plaž v mestečku Baška Voda na Makarske riviere vzdalenost od Brele 1km pisnite mi na meila pošlu vam odkaz na stranky majitelu obektu.
Žadne prechazeni pres rušne silnice pouze 20 m od plaže. Jelikož sam pochazim z Chorvatska rad vam pomuzu pri viberu i jinich lokalit a take vše potrebne za vas domluvim. Samozrejmne zdarma-potom si dame na plaži panaka(rakiju).
vilko@centrum.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 146
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.