Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Duče-Luka penzion Stanič

Autor Prof.Klaus 
avatar Duče-Luka penzion Stanič
23. 03. 2007 14:41
Ahoj lidi. Jedu do Duče-Luka, konkrétně do penzionu Stanič. Má někdo nějaké zkušenosti? Dík
Re: Duče-Luka penzion Stanič
23. 03. 2007 17:37
Pane prezidente, než někám pojedete a něco objednáte, musíte se o tom něco i dozvědět. Pokud to už máte zaplaceno, je pozdě býka honiti hot smiley
avatar Re: Duče-Luka penzion Stanič
23. 03. 2007 20:15
Milá a Vážená Pražando,
pokud pominu, že jako každá žena máte opravdu, ale opravdu pravdu, ostatně zřejmě jako vždy, mě Vaše odpověď nepomohla. Nedozvěděl jsem se totiž vůbec nic. V tomto směru mi, nezlobte se na mě, připomínáte moji vzácnou manželku.

avatar Re: Duče-Luka penzion Stanič
24. 03. 2007 09:50
Jestli si dobře pamatuji, který penzion to je , tak budete chodit trošku do kopečka, ale měl by tam být krásný výhled na moře a na ostrov brač. Blízko je nákupní centrum, kemp s diskotékou a soukromý lékař.Já jsem sice v tomto penzionu nikdy nebyl, ale obles trochu znám.smileys with beer Mě se tam líbí.
Ale věřím, že Tomislav ti o tom napíče určitě podrobnější informace.thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarda Cimrman (24. 03. 2007 09:53).
Re: Duče-Luka penzion Stanič
24. 03. 2007 14:06
Vazeny a mily pane profesore, nemusite mlatit hlavou o zed. Nemyslela jsem to spatne. Ale na svem prikladu vidite je je predevsim vysada muzu ze neco nejdrive koupi a pak se pidi po tom jake to je a zda koupili spravne nebo ne.
Pak je tady jeste par rozdilu mezi muzi a zenami ale to je na uplne jiny forum yawning smiley
Bohuzel to tam neznam a nemohu poradit
avatar Re: Duče-Luka penzion Stanič
24. 03. 2007 22:12
Milá a Ctihodná Pražando,
přímo mě dojímáte, a to z důvodu, že jenom potvrzujete moji poslední větu mého posledního příspěvku. Ta drahá paní, u které bydlím, taky musí mít za každé situace poslední, a dlužno dodat, to správné slovo. A taky přitom má vždycky pravdu.
Přitom stačilo použít Vaši poslední větu Vašeho posledního příspěvku na předmětnou otázku týkající se Duče a bylo by „vymalováno“.
K Vašemu problému: Žádné forum zaměřené na feminismus v praxi neznám, ani nechci znát. Zkuste použít některý z dostupných vyhledávačů. Třeba, až najdete, se svými ctěnými názory uspějete tam.


to: Jarda Cimrman
díky za info které, na rozdíl od jiných, bylo výstižné a k věci. smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Prof.Klaus (24. 03. 2007 22:14).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 198
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.