Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak se platí za děti

Autor dalibor.j 
Jak se platí za děti
10. 03. 2007 09:09
Mám takový dotaz, když pojedeme dvě dospělé osoby s jedním dítětem (3 roky) do chorvatska na blint, jaký apartmán si budu muset objednat? Pro 3 osoby, pro 2 osoby? Nebo vyjde levněji nějaký penzion? Díky za radu.
avatar Re: Jak se platí za děti
10. 03. 2007 13:10
Ono to bude asi tak jak kde. Já třeba za menší dceru neplatím nic. Je to o domácích. Dceři je 7 a letos to bude taky zadarmo, je pravda, že jsem je o to nikdy nežádal a oni mi cenu spočítaali vždy za tři lidi. takže kdo ví na koho narazíš. Přeju ti ať jsou to hodní a slušní lidé.
PP
Re: Jak se platí za děti
10. 03. 2007 14:49
Pokud objednáš apartmán pro 3,tak ti přirozeně budou počítat 3 lidi.Pokud 2+přistýlka tak ti budou počítat cenu za tu přistýlku,pokud budeš mít 2-lůžko tak ti nikdo nic neřekne,když přijedete s dítětem,které se vyspí s vámi.
Ale nečekej,že ti dají 3-lůžko a budou ti počítat jenom 2 osoby,možná jo,ale to bude spíš výjimka.
když jsem sháněl apartmán na blint na místě,tak víceméně nikdy nikdo neřešil kolik nás je,nabídli ubytování a celkovou cenu,vesměs jsme přímo poptávali app. pro 3,jednou mi i nabízeli apartmán pro 2 (jiný neměli),i když jsme byli 4 (2+2 děti),cena byla přirozeně jako kdyby jsme byli 2, i když tam byl gauč navíc.
Re: Jak se platí za děti
10. 03. 2007 15:01
a ty přistýlky jsou běžné? Samozřejmě nepočítám, že mi pronajmou tři lůžka a budeme platit za dvě. Spíš mě šlo o to, kdybych si sehnal apartmán pro dva a dítě by spalo s nama na betli, tak jestli jim to nebude vadit a budou mi počítat apartmán pro dva.
PP
Re: Jak se platí za děti
11. 03. 2007 12:22
Ono ti nikdo nezaručí,že to bude zrovna tak jsem to napsal,já osobně bych to neřešil,kór když je dítěti teprve 3 a jel bych na blind.Stejně nakonec bude záležet na tom co na místě seženeš.Já bych jim při smlouvání přímo řekl,že za dítě platit nebudu,že je malé a bude spát při nás,takže mi stačí app. pro 2,pokud budou mít něco volného,tak i oni budou rádi,že někoho vůbec ubytují.
Ale vždycky to bud záležet na konkrétním ubytovateli,obecně podle mých zkušeností to není problém,ale to neznamená že se tak chovají všichni.
Re: Jak se platí za děti
11. 03. 2007 18:09
PP, díky za radu, nebudu to tedy řešit.
avatar Re: Jak se platí za děti
13. 03. 2007 06:34
dalibor.j
Mám stejné zkušenosti jako PP. Byli jsme 3 (2 dospělí+1 dítě) a buď jsem si našli apartmán s jednou ložnicí a jednou místností (jídelna s kchyní), kde byla možnost spaní anebo taky klasický 4-lůžkový apart. (2 ložnice), ale zde jsme platili po domluvě jenom za 3. Doba ubytování byla vždy konec června a také záleží na samotném pronajímateli a místě objektu.
avatar Re: Jak se platí za děti
14. 03. 2007 17:23
Jezdíme přes CA(teda tady nám zajistí pronájem-zaplatíme zálohu v kč-a 3/4 ceny v eur.majiteli v Chorvatsku)je fajn že jedem na jistotu-máme taky malý dítko.Vždycky si ale platíme počet lidí-a ne velikost apartmánu.Loni jsme měli apartmán 6+2 a platili jsme za 2dospělé a dvě děti(loni 11a2roky)
Tak jak jsme si to objednali.
A pobytovou taxu jsme loni poprvé platili v ceně a ne extra majiteli-tak vlastně ani nevím kolik loni byla.Ale děti do 12 let ji naplatí vůbec-teda pokud se něco nezměnilo!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.