Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Omiš-Nemira apartmán Pezo

Autor Danny 
Omiš-Nemira apartmán Pezo
21. 02. 2007 14:31
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli už někdo z vás byl ubytovaný v tomto apartmánu a jestli se vám tam líbilo.
Jestli mi můžete taky napsat, jestli je tento pobyt a okolí vhodné pro malé děti.hot smiley
Děkuji Dana.
Re: Omiš-Nemira apartmán Pezo
24. 02. 2011 15:16
Dobrý den, přemýšlíme o apartmánu Pezo v Nemiře, byl tam někdo? Máme malé děti, tak se troch bojíme těch schodů, je jich hodně? Jaký je přístup do moře?
Re: Omiš-Nemira apartmán Pezo
25. 02. 2011 05:30
Dobrý den. Byla jsem v Nemiře dvakrát. Bydleli jsme v apartmánu hned , jak se vjede do Nemiry. Líbilo se mi tam. Měli jsme z balkonu krásný výhled na moře , blízko obchod. Jít na pláž znamenalo překonat 180 betonových schodu. Chodili jsme na procházky podél moře do Omiše. Pokud nebudete bydlet jako my hned při vjezdu , tak dál už ten přistup k moři je lepší. Kdybych měla děti , tak jedu jinam. Mám ráda pláže s menšími kamínky. Doporučuji Zivogošče Blato.
Re: Omiš-Nemira apartmán Pezo
27. 05. 2011 21:07
Dobrý deň,
ja viem zohnať ubytovanie v Nemire. Skúste mi napísať na mail: apartmanigale@gmail.com.....poslem Vam info na nasu web stranku, tam máte plno informacii, fotky o Nemire a okoli. Inak pristup do mora je pozvolny, je vhodny pre male deti, nie su tam velke kamene..a schody su vpohode, podla toho kde v Nemire,chcete ist k moru. Da sa ist k moru aj bez schodov. Alebo konkretne cez nasu ulicu sa dostanete k moru tak, kde je par schodov iba okolo restauracie, ktorá je pri plazi.
avatar Re: Omiš-Nemira apartmán Pezo
28. 05. 2011 11:00
apartmani gale napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý deň,
> ja viem zohnať ubytovanie v Nemire. Skúste mi
> napísať na mail:
> apartmanigale@gmail.com.....poslem Vam info na
> nasu web stranku, tam máte plno informacii, fotky
> o Nemire a okoli. Inak pristup do mora je
> pozvolny, je vhodny pre male deti, nie su tam
> velke kamene..a schody su vpohode, podla toho kde
> v Nemire,chcete ist k moru. Da sa ist k moru aj
> bez schodov. Alebo konkretne cez nasu ulicu sa
> dostanete k moru tak, kde je par schodov iba okolo
> restauracie, ktorá je pri plazi.


Asi to velká sláva nebude.
Je konec Května a pořád prázdno......POZOR NA TO!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.