Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tisno - hotel Borovnik

Autor nezna.myska 
Tisno - hotel Borovnik
15. 02. 2007 18:13
Zdravím všechny příznivce Jaderského moře. Můj přítel vybral pro letošní dovolenou Severní Dalmácii, město Tisno, hotel Borovnik. Najdu na fóru někoho, kdo již ve zmíněném hotel byl a podělí se se mnou o své zkušenosti?
Děkuji.
Re: Tisno - hotel Borovnik
16. 02. 2007 09:58
V hoteli Borovnik som nebýval -bol som tam len v átriu na akomsi koncerte.Hotel je situovaný priamo oproti mostu na Murterskej strane Tisna.Po moste ktorý je jedinou spojnicou ostrova a pevniny prúdia ľudia i autá. Je zaujímave, že v átriu nebolo počuť žiaden hluk z ulice. V hoteli bývala kolegyňa manželky a pobyt si chválila. Problémom je to , že nakoľko leží v najužšej časti tišnianskej úžiny pri zdvíhacom moste priamo pred hotelom, nie je tam žiadna pláž ( prenajímajú sa tam iba lodičky). Pláže sú v Tisne len na okraji mesta a hotel je skoro v centre.( Vpravo od hotela je pešia zóna centra ktorá žije dlho v príjemnej atmosfére mladších ľudí) Podľa mňa nie je hotel vhodný pre rodiny s deťmia bez vlastnej dopravy .Potrebný je dopravný prostriedok, pretože len tak sa dá využiť výhodná poloha k výletom či už po ostrove Murter alebo do Vodíc,Tribunju, NP Krka , Šibeniku alebo Zadaru.Pešo za kúpaním by ste museli ísť vľavo cca 300 metrov smerom na Betinu starou cestou.
Re: Tisno - hotel Borovnik
17. 02. 2007 19:36
Doky, děkuji Ti za názor. Pokud by sis mohl vybrat, kam bys jel Ty? Kde se Ti líbilo nejvíce?
Míša
Re: Tisno - hotel Borovnik
18. 02. 2007 20:21
Pokiaľ by to malo byť Tisno vyberal by som ulicu v pevninskej časti Tisna po príchode hneď vľavo.Ulica sa volá Pod Garmom . Od popisného čísla 30 sú domy len v jednom rade pri mori a na konci ulice je veľmi pekný penzión.Pred ním je vlastná pláž a naľavo promenáda až do turistického sídla v zátoke Rastovac,čiže prázdno v zalesnenom teréne na koncipromenády štrková pláž po cca 150 m.V Penzióne požičiavali člny , bicykle a aj varili.Do centra je to asi 900 m.Ak hotel, to je horšie. Colentum v Slanici je starší hotel v cetre známej pláže a susedstve campu,čiže pre dvojicu príliš rušný.To už Borovnik tým, že z boka a zozadu je kostol a fara tak je tichšie okolie napriek umiestneniu v strede mesta. V Jezerach je to trochu nóbl a mimo dediny.Azda skúsiť hotel v blízkom Pirovaci.
Re: Tisno - hotel Borovnik
20. 02. 2007 13:30
Ahoj, také bych letos chtěla jet do Tisna. V cestovní kanceláři mi řekli, že hotelová nabídka zahrnuje i každodenní převoz na překrásné písčité pláže ostrova Murter.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.