Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?

Autor Lusia-27 
Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
24. 01. 2007 08:53
Ahoj,
jsme rodinka z východních čech s dvěma raubířema 3 a 7 let.

Pláujeme od cca 3. srpna pobyt v některém z kempů na ostrově Krk případně v jiné části chorvatska, ale ne moc daleko.
Jedeme s dětmi prvně, proto nechceme jet níkam dolů.

Najde se nějaká rodinka která plánuje dovolenou ve stejnou dobu na stejných místech?smileys with beersmileys with beer

Doporučil by nám někdo nějaký kemp vhodný pro děti?

Za všechny odpovědi předem díky!
Myslím , že na ostrově Krk , je docela dobrý kemp v PUNATU. Loni jsme byli v Bašce a jeden den jsme jeli do Punatu na pláž - docela vhodné pro děti, loni měli naše děti 1,5 a 4,5 roku. V kempu jsme jen projeli kouskem, ale myslím že by to mohla bát docela dobrá volba.
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
24. 01. 2007 10:38
nám doporučili ostrov Rab Lopar kemp San Marino - u kempu je Rajská pláž a prý je tam pozvolný vstup do moře a hlavně písek,
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
24. 01. 2007 10:41
Manžel odmítá na ostrov Rab jet, prý kvůli zdlouhavému čekání na trajekt.
Pro mě je důležité aby tam byla taky pláž s postupným sestupem do vody.
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
24. 01. 2007 11:39
my jedem letos na Rab poprvé a trajekty by měli jezdit cca po půl hodinách nemyslím si že by se to nedalo zvládnou a cesta trajektem prý netrvá déle neř 15 min.
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
24. 01. 2007 20:13
My budeme s dětmi v kempu Pila v Punatu na Krku,ale bohužel poslední týden v červenci,takže se mineme.Jinak zmiňovaný kemp je pěkný a pláže všeho druhu začínají hned u východu z kempu.Jedeme tam letos podruhé a myslím že to nebude konečné číslo.Jestli máte zájem můžu poslat i nějaké fotky.
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
24. 01. 2007 23:19
Hanysek,
fotečky prosím prosím!!!

Taky jsme chtěli na konci týdne, ale staršímu dítku do toho přošel tábor, takže se to muselo odložit.

Jezdíte tam s nějakou cestovkou?
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
25. 01. 2007 17:25
Lusia-27:Jezdíme s CK-Holiday.Fotky pošlu,když budu vědět na jakou mailovou adresu.
Moc prosím taky o fotky z kempu Pila, případně podrobnější informace, děkuji.
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
26. 01. 2007 10:35
Hanysek,
díky za fotky, ale jak jsem psala, zatím mi nejdou otevřít, ale manželovi se to snad podaří.
trochu jsem si o tom přečetla a docela mě to nadchlo, už jsme i začali uvažovat že pojedeme na ostrov Pag, ale tohle je blíž a lidi budou stejně všude a nebudeme muset čekat na trajekt.

Psala jsem jim už do cestovky jestli by mi to mohli spočítat a asi do toho půjdem.

jenže jim nefunguje webová stránka s prodejními místy, takže nevím zda-li u nás nějakou pobočku vůbec mají, ale snad by to mělo jít zajednat rovnou přes ně, s tím že bychom na žádné jejich prodejní místo nechodili.

Nemáš náhodou fotky ještě v jiném formátu, např..jpg....?
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
26. 01. 2007 10:48
Hanýsek,

ještě mi prosím napiš, na jiné dizkuzi jsem četla, že by tam měly být k pronajmutí UNI buňky, ale to cestovka Holiday v nabídce nemá, jsou tam stany, karavany a bungalovy, ale dočetla jsem se, že v nicc není záchod, pouze sprcha, takže to se asi nevyplatí.

Měli jste karavan? Jak jste byli s výbavou spokojeni?

Jedme prvně, takže mám milion otázekyawning smiley)

Je tam opravdu pozvolný sestup do vody?
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
26. 01. 2007 16:40
Lusia-27:V loňském roce tam opravdu začínali s nějakýma uni buňkama,ale ještě je nepronajímali.Taky mě překvapilo,že je nemají v nabídce,ale protože se vybavením nijak nelišili od karavanu myslím že je tak i budou brát.V těch buňkách opravdu nebyl záchod ani sprcha,ale byly postavené hned u sociálek,které tam jsou na dobré úrovni.V bungalowu byla sprcha,ale na záchod jsme taky museli docházet.Díky tomu,že to bylo tak blízko nám to nevadilo.Letos jedeme zase do bungalowu.Byli jsme s ubytováním spokojení.Měli jsme připlacenou i polopenzi,takže to po létech byla opravdu DOVOLENÁ se vším všudy.Při zaplacení polopenze totiž dostaneš jídlo 3 krát denně!!Snídani-v poledne polévku-večeři.Jídlo nám nosili až do chaty a když jsme tam nebyli tak nám to nechali na terase.No prostě super. Je tam vybavená kuchyň,pokoj se 4 lůžky a sprcha + umývadlo.
Co se týká pláží,tak je tam hned u kempu betonové molo,potom kameny a asi po 5 minutách chůze po pěší zóně,která vede podél moře až do městečka dojdeš na krásné malé pláže tvořené z drobných kamínků.Boty do vody jsme ani nevyužili.Koupali se tam úplně malé děti,opravdu je tam hodně pozvolný vstup.
Tak dobře vybírejte spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
28. 01. 2007 21:44
Ahoj Hanysek8 už mám zapsaný na tebe telefon ale když se k něčemu dostanu tak už je večer zavolám co nejdříve vidím že se chystají další hosti do Punatu to je dobře alespoň tam dudeme mít se ženou někoho na pokec zatím ahoj Standa
Re: Ostrov Krk kemp začátkem srpna neplánujete někdo?
02. 02. 2007 16:24
to:Tina
Došly fotky?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi
Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.