Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Letošní reálné ceny v Podgoře.

Autor FrantaF 
Letošní reálné ceny v Podgoře.
16. 10. 2006 08:44
Dobrý den,
Zajímají mě Vaše letošní reálné ceny, které jste platili v Podgoře za ubytování a v jakých to bylo termínech?
Děkuji Franta
Re: Letošní reálné ceny v Podgoře.
19. 10. 2006 18:38
Byl jsem předposlední týden v srpnu v Čaklje. Měl jsem ubytování hned u vody. Jak taky v Čaklje jinak spinning smiley sticking its tongue out. Tři ložnice, každá s balkonem, velká jídelna, kuchyně, terasa, bez výhledu na moře, bez televize, starší ale zachovalý nábytek. Za šest lidí jsem platil 75Eur za noc. V ceně parkování dvou aut.

Přimo v Podgoře mi nabízeli ubytování hned u vody za 100EUR + příplatek za druhé auto.
Re: Letošní reálné ceny v Podgoře.
28. 10. 2006 22:33
Boli sme od 29.7. do 7.8.2006 tiež v Podgore-Čaklje. Apartmán sme mali veľmi podobný ako píše atnarfus, až sa to veľmi podobá na ubytovanie ako sme mali my, ten popis presne vystihuje naše ubytovanie. Platili sme 75.- EUR za sedem ludí. Super cena za to, že to bolo v plnej sezóne a 10 metrov od pláži. Pobytová taxa a parkovanie v cene, asi 200 metrov od domu pre dve autá. Domáci boli starší manželia a úplne v pohode.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 178
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.