Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné ubytování s polopenzí

Autor PrVk 
Levné ubytování s polopenzí
20. 07. 2006 22:56
Prosím o doporučení nějakého i levnějšího ubytování (např. v chatkách), avšak s možností polopenze. Jedu vlastním autem k Jadranu poprvé se ženou a 13-letým synem a informace teprve získávám. Děkuji za doporučení a rady, Petr
VladimírK
Re: Levné ubytování s polopenzí
21. 07. 2006 13:16
Rád bych Vám poradil, ale Vaše adresa je skryta a z důvodu nepovolené komerční reklamy nemohu sem psát. Pokud na tyto stránky uvedete svůj kontakt, ozvu se.Jedná se o ubytko v aparatmánu ve Sreseru, cena 8.75 E za osobu a polopenze 8 EUR za člověka. Vynikající, sám jsem to absolvoval, vrátil jsem se minulý týden.
Re: Levné ubytování s polopenzí
21. 07. 2006 16:24
Vladimíre, můžu poprosit o kontakt???? Jedu na Pelješac v pondělí a tak jej uvítám. Pokud máš nějaké foto tak taky. (pokud budeš mít náladu) Díky předem.

Mirek
Re: Levné ubytování s polopenzí
21. 07. 2006 18:40
Jmenuji se Petr a jsem ze Šumperka, vyjedu někdy v době 10-15-8.2006, PrVk@seznam.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PrVk (21. 07. 2006 18:42).
Re: Levné ubytování s polopenzí
26. 07. 2006 12:01
Prosím opodrobnější informace o místě pobytu, ubytování, pláži....díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.