Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?

Autor Michal_V 
Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
19. 07. 2006 11:55
Chystám se do Ražanj, mělo by to být někde za Splitem, byli jste tam někdo ? Spokojenost nebo ne ?
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
19. 07. 2006 19:34
Zcela upřímně myosobně jsme odtud utekli. Na pláži štěrk a podraz ze strany cestovky to umocnil.
ahoj , v Ražanji jsme byli letos v červnu(ubytování jsme si sehnali sami ) , záleží , co vyhledáváte , jestli letovisko , tak to teda není.Jsou tam 2 oblasti , kde můžete být ubytováni.Jedna je až skoro za vesnicí , tam jsou ap.hned u moře - skály , betonová plata a hned hloubka , ovšem krásné otevřené moře .Druhá oblast naproti Rogoznici,kde je vstup do moře postupnější,oblázky .Některé ap.jsou taky 15m od moře se svou plážičkou.Otevřené moře jen kousek.Měli jsme tam klid, ovšem ten domácí byl trošku bordelář, ale to je jejich nátura ( u většiny).Jirka.
V Ražanj jsem byla loni v létě a můžu říct,že to byla nejlepší dovolená.Výborní domácí,výborná banda lidí a hlavně klid.Záleží ovšem co kdo hledá.Místo je mimo centrum dění.Jestli chcete relaxovat vřele doporučuji.Milča
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
20. 11. 2006 13:18
V Ražanj jsem byly v loni hned po konci šk. roku a bylo to tam super.Bylo to sqelá dovolená.Byla sem v části,kde nybyly slyšet tak moc cikády,takže tam byl klid.Moře taky bylo dobré.Kousek dál sme měli oblázkovou plaž,kam se chodila moje mladši setsra učit plavat.Jinak my jmse měli k dobu vlastní 3 mola.Zkam jsme ,když byl příliv,skákali šipky.Jinak jsme měli sjvělého domácího,s kterým byla sranda.Léto které bude teď se tam chystáme zas a moc se těšíme,hlavně já smiling smiley
Ivka
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
20. 11. 2006 23:54
Byl tam i prezident. Alespoň v písničce, která se nějak přestala vysílat a nemůžu to sehnat u nikoho na CD. Ovšem bude to asi tím, že to byla slovní hříčka smiling smiley
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
01. 12. 2006 15:52
Zalezi co ta cestovka slibovala a jaka pak byla skutecnost. Znam pana ktery tam jezdi uz 5. rokem za sebou a vzdy na mesic. Pravda je ale i to ze je to za dobrou cenu. Je tam klid, tyden neuslysite auto, nadherny zapad slunce, idealni na potapeni, magistrala je asi 5 km vzdalena...
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
28. 12. 2006 16:01
Dobry den, muzete nam poslat kontakt a popis mista ubytovani v Razanj? Dekuji Martin
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
28. 12. 2006 16:03
Dobry den, muzete nam prosim poslat kontakt na ubytovani a trosku priblizit misto? Dekuji Martin
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
28. 12. 2006 21:35
Hledal jsem tady své příspěvky ohledně Ražanje, které jsem psal někdy před 2-3 roky a nic z toho se nezobrazilo, takže posst asi se to někde ztratilo.
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
11. 01. 2007 22:08
Ahojte, píšete tady hezky, my bysme letos rádi do okolí Rogoznice, Ražanj, Malo Zečevo, nebo na druhé straně zátoka Kanica, kdybyste prosím měli někdo z vás kontakt (mailovku) na solidního domácíhosmiling smiley, upřednostňujeme dům přímo u moře, klidně i na úkor vyšší ceny, děkuji vám za každou informaci. Chceme jet tři dospělí ajedno dítě. Pokud možno ne na sobotu na 10-11 dní. Díky předem Karel...grinning smiley
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
15. 02. 2007 14:35
Sehnali jsme skvělé bydlení v Ražanj ale neznám nikoho kdo by o této vesničce byť jenom slyšel. Rád bych zjistil jak je toto místo vlastně velké, jak vypadají pláže a vstup do moře, kolik je tam restaurací, je-li tam standardní obchod, pizzerie, zmrzlina, nějaký stánek u pláže apod. Budu vděčný za jakékoli info abych je porovnal s údaji ubytovatele.
Ahoj, znáte někdo app. Daksa (nebo Dakša?) v Ražanji? Našla jsem si na netu jejich stránky. Za 4lůžkových app. chtějí v sezoně 52 euro vč. pobytové taxi, což si myslím je docela dobré, ale chtějí poslat zálohu 10% předem. Máte někdo zkušenosti s posílám záloh?. Moc se mi do toho nechce. Díky za informace
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
16. 02. 2007 15:14
Ahoj Páj, my už tu zálohu platili, je to spíš na komunikaci mezi váma a domácím, mě se podařilo díky tady skvělým lidem, co mi pomohli přeložit maily navázat vcelku dobré spojení, budeme letos v Rogoznici, napoprvé v Lozici, je to čás s malým zálivem spíš směrem k Zečevu. Trošku se tam rozkoukáme a uvidíme, jaký to tam bude, tahle lokalita se mi zdá být na oko dobrá, tak snad bude vše OKthumbs up. Můj mail je zpřístupněný, takže klidně písni i na něj, sem chodím tak ob den, už mi pár lidí s dotazy jak platit psalo, my platili letos prvně, je tam trošku problém že HR není ještě v unii, jinak žena platila přímo z domu přes net, zjistila, že osobně v bance je to jednou tak dražší...
Hezký den, Karel...grinning smiley
Ahoj, každým rokem jezdíme do okolí Makarské a letos chceme změnu. Může někdo poradit? Hledali jsme na netu něco v okolí Rogoznice - Ražanj - spíše klidnější místo, blízko moře, pro 6lidiček. Můžete někdo poskytnout kontakt, info o ubytování a případně foto? Díky moc.
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
19. 02. 2007 13:12
Můžu, třeba hned 24.června až se vrátim... tongue sticking out smiley
V Ražanj jsem nebyl, ale posdlední tři roky jseme byli v zátoce Kanica což je velmi blízko. Super domácí, klid a pohoda. Ubytovaní jsme byli ve vile Andela, pro 6-9 lidí. Mám přímí kontakt. Pokud máte zájem pošlete Email.
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
23. 02. 2007 12:27
Ubytování mám, spíš jestli bys neměl nějaké fotky, ty na netu mi připadají až příliš sugestivní. Nemám ponětí jak v těch vesničkách a zátokách skutečně vypadají pláže. Jsou tam i oblázkové?
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
25. 02. 2007 15:54
No, ja ne vim s posilanim zalohy...
Co kdyz mi dite onemocni, nebo manzel nedostane dovolenou ?
Asi mi pak z Chorvatska nebudou vracet tu zaslanou zalohu a ucet mi take tezko poslou confused smiley
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
25. 02. 2007 17:14
Pražanda,

to je holt nutné zlo, když nechceš cpát nestydaté peníze do chřtánu zlodějům a podvodníkům, kteří se souhrnně nazývají cestovní kanceláře spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
25. 02. 2007 17:34
Ovšem cestovky si přece obvykle stornopoplatky účtují také, ne? Při potvrzené nemoci možná ne, ale pokud jen manžel nedostane dovolenou, tak by to i přes cestovku něco stálo... Pokud člověk chce mít tuto jistotu, tak asi jedině last minute anebo jezdit na blind...
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
25. 02. 2007 17:35
Ahoj, přesně jak píše Globík...

Pražando, my jeli přes cestovku úplně poprvé a v úplně stejném termínu hned na rok jsme bydleli u té samé paní domácí. Takže úspora oproti cestovce za to samý byla vyšší jak 3000 Kč,- takže 50 eur vyhozených do luftu je necelá polovina.

Druhá otázka, když mi dítě onemocní,....ber to jako stoprocentní jistotu, že u moře se dítě dá za dva dny dokopy, my takhle také jeli jednou až na Pelješac a kamarád jel dokonce s dítětem, kterému končili plané neštovice, měla jsi vidět, jak mu moře udělalo dobře, byli tenkrát myslím v Pakoštane v kempu.

A s manželem to proberte, pro mě je to jasná volba, já mám už v lednu vždy v práci nadepsáno v kalendáři...dovolenou a jestli to někdo při půlročním předstihu nehodlá respektovat, potom je bohužel mrskám a odjíždím i tak....Makal jsem několik let a dovolenou vůbec neměl...a můžu ti říct že je to na mašli...takže 14 dní vroce úplně vypouštím, vloni mě dokonce někteří nenechavci naháněli i v HR,..tak jsem jim poslal hezkou sms-ku,...jak je u moře krásně ať se na mě vy.....
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
25. 02. 2007 17:43
Bohužel jsem to odeslal nedopsaný....

Ještě bych reagoval na Ifču, jestli jedete v sezonu a s malým dítětem, tak prosímtě neriskujte blind, já vloni koukal, jak naše dítě trpělo, jen proto, že jsem nemohl na místě sehnat ubytování, projeli jsme Pelješac tam i zpět..a můžu se vsadit, že to takhle bude v celým Chorvatsku v sezonu. Prostě už proto máme letos zaplacených 50 eur a vklidu po dojezdu vybalím a hurá k moři...

Takže jediná rozumná rada pro tebe je jet na Last...jak už ti tady někteří doporučili,....jen nevím, jestli zrovna za Chorvatsko ušetříš, s cestovkou určitě ne,...potom asi letět do Řecka nebo Egypta...

Hezký večer, ahoj K...
TothJosef
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
25. 02. 2007 20:05
Jezdíme vždy přelom července a srpna neboť dítka jsou školou povinné a nikdy jsme neměli problém sehnat apartman. Mluvím(píši) o Makarské rivieře.Kam se člověk podívá tam je náhončí, stačí jen pořádně vybrat.
Pro Aldu, pokud vím tak v Ražanji jsou skalnaté pláže a betonová opalovací mola.Více najdeš na www.Adriadatabanka.cz. Vím že tam je čisté moře a vesnice je vzdálená asi 6 km od magistrály. je tam prostě klid.
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
26. 02. 2007 08:50
to JirkaKov:
Díky, už jsem se v těch stornopoplatcích málem ztratil... smiling smiley
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
26. 02. 2007 10:50
V Ražanji jsme byli před 3 roky, bydleli jsme v apartmánu Olea naproti Rogoznici. Na malou(20m) kamenitou pláž jsme to měli asi 30-40m. V té době bylo vybavení pláže = 0. Večer jsme chodily na procházku okolo moře a koukali na západy slunce. Co se týče obchodu tak na náměstíčku byl jeden obchod (taková malá sámoška ) a restaurace. Pokud jsme byli na výletech po okolí, tak při cestě zpět jsme nakupovali v hypermarketech kde ceny byli příznivější.
Byly jsme se podívat i na druhou stranu( otevřené moře ) ale protože máme malý děcka a břeh je tam kamenitý s betonovými deskami na opalování, tak to pro nás nebylo.
Jak už to tady někdo napsal Ražanj je malá klidná vesnička. Pro ty kdo mají rády klid a zároveň chtějí být blízko větších měst je ideální. A pokud tam budete, tak navštivte Marinu Frapa v Rogoznici.

Když na to teď vzpomínám, tak už se těším na léto až znovu vyrazíme k moři.

PS. Mám pocit, že vloni ukazovaly nějaké bourání apartmánů a zdálo se mi, že to bylo v těch místech, kde jsme byli.
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
27. 02. 2007 13:00
To je přesně ono, ta druhá strana s otevřeným mořem. Prosím tě, jak se tam dá dostat? Lze to ujít pěšky nebo se musí autem? A fakt na těch divokých plážích není ani kousek oblázků? Pokud tam budou jen betonová plata, asi mě klepne...
Loni v červenci jsme v Ražanji byli. App hned u moře, pláž oblázková 20 m, voda křišťálově čistá, ale kolem app bordel. Nic moc čisto ani uvnitř. Přežít se to dalo. Jinak klid, balzám na nervy. Do Rogoznice se musí autem cca 10 km, benzín je až v Primoštenu. My máme nafukovací člun s motorem, uvázaný jsme ho měli před domem. Jezdit bylo kde.Letos ale jedeme do Brely. Pokud máte rádi klid, bude se vám tam líbit a na ten zbytek si po dvou dnech zvyknete.
Re: Ražanj - byli jste tam ? Spokojenost ?
28. 02. 2007 20:55
To: Alda
Vše se dá ujít pěšky smiling smiley. My jsme se většinou 99% koupali v zátoce naproti Rogoznici.
Jenom jednou jsme zkusili jit pešky do zátoky Stivancica ( na adriadatabance je pěkný letecký snímek teto zátoky - riviera Šibenik,Ražanj zátoka Stivačica, poslední apartmán ). Tim že jsme využili různých zkratek, tak jsme to ušli asi za 10 minut. Kvůli dětem jsme ale moc daleko nešli. Pokud se chcete dostat do míst s úplně otevřeným mořem, je auto nutné.
Protože jsme v této zátoce byli jen jednou a jenom na začátku, tak nedokážu říct jak to vypadá s oblázky dál k otevřenému moři.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.