Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist-vila MARKO

Autor sosedka1 
Brist-vila MARKO
16. 07. 2006 08:13
AHOJ LIDIČKY,
pokud se někdo chystáte do Bristu ráda VÁM PODÁM INFORMACE BYLY JSME TAM LETOS VE VILE mARKO A BYLO TO TAM SUPER,SUPER PLÁŽ,MÁLO LIDÍ,SUPER UBYTOVÁNÍ.EVA.nAFOTILA JSEM 900FOTEK.
Jaňulec
Re: Brist-vila MARKO
18. 07. 2006 13:34
Ahoj sosedko1, ja tam odjíždím za týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAky do vily Marko!!! to je náhodička :-) tak piš piš, jsem zvědavá. Jaký je ubytování?? co strava?? TAky jste měli polopenzi? prý na ni budeme chodit do vedlejšího hotelu. Jaký byly pláže, okolí?? Byl tam nějaký noční život?? :-) jede nás parta mladých lidí, tak bychom si to tam rádi užili. Úplně se bojím, jaké nás čeká ubytování, protože loni jsem bydlela v otřesným penzionu, tak doufám, že letos to bude lepší!! 900 fotek, to je hezký. Jestli bys byla ochotná mi nějaký poslat (ubytování, pláž...) tak ti můžu dát mejl. Díky Jana
Re: Brist-vila MARKO
18. 07. 2006 20:50
ahojky,klidně mi dej adrsu napišu ti a pošlu fotky jestli se mi to podaří.To se vubec neboj nikam chodit nebudeš jídlo máte v penzionu,je to jen pro 9 rodin a je krásnej novej penzion,pokoje mají výhlůed na moře až maslím na 2.ale snad to nebudou vaše.Je tam krásně.Pošli mi tu adresu,napíšu ti.Eva
Jaňulec
Re: Brist-vila MARKO
19. 07. 2006 07:39
Krásné ráno, Evi. Tak moje adresa je janulkar@centrum.cz Děkuji :-)
Eda
Re: Brist-vila MARKO
21. 07. 2006 15:17
Dobrý den Evo,
uvažuji o Bristu koncem srpna nebo v září.
Nevíš jestli tam ubytují i bez předchozí rezervace ? Pokud by jsi měla kontakt, byl bych vděčný.
Vyhledáváme hlavně menší plážičky a soukromí, nemám problém i dojít někam dále, můžeš poslat nějaký typ z okolí?
Dík i za pár fotek na adresu hlap@volny .cz.

Jana
Skanes
Re: Brist-vila MARKO
21. 07. 2006 23:32
4 sosedka1: Jedno vlákno o Ville Marko už tady je, stačí jen lépe projít příspěvky.
4 Eda - fotky jsou k dispozici zde: [www.kacha.cz]
Re: Brist-vila MARKO
06. 08. 2006 13:25
Brist opravdu nemá chybu. Vrátil jsem se v pátek, byl jsem náramně spokojen. Každý den jsme chodili do Gradace za kulturou, v Bristu zase svatej klid. Mohu jenom doporučit...:-)
Re: Brist-vila MARKO
07. 08. 2006 07:11
jj, svata pravda :-) Az na cistotu more...rok od roku je to horsi. Letos jsem byl 14 dni na Peljesaci v Orebici a pak 14 v Bristu a rozdil je obrovsky....
Re: Brist-vila MARKO
21. 01. 2007 19:18
Ahoj všichni!

Taky jsem se letos rozhodla jet s celou rodinou do vily Marko. Chtěla bych se Vás zeptat, kdo jste tam byli, jestli je tam možnost si půjčit nějaké lodičky, nebo šlapadla, nebo co si mám představit pod pojmem sportovní vyžití dle místní nabídky. A pořádají se tam nějaké zájezdy, nebo výlety lodí? Jedeme s cestovkou a prý se dozvíme vše až na místě, ale člověk to chce vědět trochu v předstihu. Díky moc, snad mi nějaká dobrá duše odpoví.
Martina
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 226
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.