Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte

Autor zuzikbenes 
Ahoj Dančo píšeš o kontaktu na ubytování v Brele, jestli můžeš pošli mi prosím kontakt.Dík Pavel.
avatar Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
17. 02. 2008 12:43
Ahoj Dančo můžu poprosit o nějaký kontakt na ubytování v Brele? Předem díky.
avatar Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
17. 02. 2008 12:53
Ahoj Dančo, můžu poprosit o kontakt na ubytování v Brele? Předem díky.
Zdravim,

viem, ze to zalezi od viacerych faktorov, ale ake su priblizne ceny sukr. apartmanov v jul

Vdaka
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
01. 03. 2008 10:06
Prosím o zaslání kontaktu ubytování v soukromí v Brele(pokud ho někdo máte). 9 osob z toho 2 děti 4 a 5 let. Napište prosím někdo jak je vhodný vstup do moře pro děti. Děkuji
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
06. 03. 2008 12:23
spinning smiley sticking its tongue outVyhledej si příspěvky o Brele rok či dva zpět, napsala jsem toho tam dost. Ovšem pro tolik lidí byste měli mít už teď něco bloknutého, pokud chcete něco blízko vody a né po 200 schodech.Hezkou dovolenousmiling smiley
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
06. 03. 2008 19:28
Ubytování v Brele Jakiruša penzion Lila ,pošlu Vám kontakt na jejich stránky .lurban@cbox.cz
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
06. 03. 2008 22:52
hotovo zamluveno
Ahojky...V Brele jsme byli asi už 3 krát a nemůžem si jí vynachválit co se týče kopání, nočního života a celkově, je to tam skvělé. Brelu opravdu všem doporučuji. thumbs up
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
28. 03. 2008 09:44
Vlani sme boli ubytovani v app. Vranjes a boli sme velmi spokojni - ale tento rok nam domaci zvihol (pre nas) neumerne ceny, takze by som chcela
poprosit o kontakt na ubyt. v oblasti Podrace alebo Scit, pre dva pary a tri male deti (do 2,5) Mohli by to byt dve spalne, dve kupelne, kuchyna s normalnym sporakom (nie dvojplatnicka) a balkon by bol super.. Malo by to byt posledny augustovy a prvy septembrovy tyzden, ale mozeme sa prisposobit. Vopred velmi pekne dakujem za pomoc.
Viem, mohla som si kontakty zohnat sama, ale uvitam vlastne skusenosti ludi, ktori tam uz boli. malma@zoznam.sk
Re: PRE TEKS
18. 04. 2008 09:46
Ahoj Michaelo, přečetla jsem si tvůj příspěvek a vidím, že se v Brele dobře vyznáš. Jsem rozhodnutá ji letos navštívit a tak jsem hledala ubytování - taky podle těchto typů. Ale dost mě zaskočila cena za apartmány - třeba 2+2 za 90 euro. Prosím tě, kolik jste platili vy a jak to je, když se tam přijede "na blint"? Moc ti díky za info
Renata
lada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ubytování v Brele Jakiruša penzion Lila ,pošlu Vám
> kontakt na jejich stránky .lurban@cbox.cz

Ahojky, mohla bych také poprosit o kontakt na ubytování v Brele. Moc děkuji a omlouvám se, že otravuji. Jana
Mail: jana.vary@seznam.cz
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
20. 04. 2008 18:45
Byl jsem se několikrát podívat loni v Brele Jakiruše za kamarádem a bylo to tam super. Jediná nevýhoda je, že se šlape několikrát za den do schodů, takže třeba pro malé děcka je to na prd, pokud je tatínek nenese na ramenou. Jinak na mě toto místo zapůsobilo velmi sympaticky.
thumbs up
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
20. 04. 2008 21:53
Také jsme v Brele byli jen na návštěvě.
Kamarádka nám zařídila nocleh na 1 noc.
Brela je krásná, ale na můj vkus předražená.
Jak ubytování, tak ceny v restauracích.
Přitom jí může konkurovat každé 3 místo v HR.
Můj názor.
Re: PRE TEKS
06. 05. 2008 12:26
Pro RenataM :spinning smiley sticking its tongue out My platili v r. 2003 100,- Eur za apt pro 7 lidí 1 noc ( 2 ložnice, 1 obývací ložnice, kuchyňka a velká koupelna ) a obrrrrr balkon 6 x 5 m v mramoru . Bylo to ve vile Victoria u p. Bekavace, ovšem je to velmi atraktivní místo v 1.řadě hned nad mořem. Ti ve druhé řadě platili méně.Hezkou dovču.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
28. 05. 2008 11:26
To khanka : Prohlížela jsem fotky v galerii a koukala jsem, že fotka Směr Brela- Podrače, Ščit promenáda u vody - že je tam drátěný plot ! Vede po celé délce nebo jen tenhle kritický kousek ? Foto je z r. 2006. My tam byli v r. 2003 a z tohoto místa jsme skákali do vody. Zajímalo by mne, v kterém roce to oplotili. Dík za info případně i ostatním.
jobina
Re: PRE TEXS
04. 06. 2008 14:28
Je pravdou, že je voda studená? je to vůbec vhodné místo pro rodinu s dětma?
Re: PRE TEXS
06. 06. 2008 13:39
Od počátku listopadu do konce března určitě !
Ale vážně, jezdíme až posl. týden v září a vždy je tam hodně dětí s rodiči nebo prarodiči, a neboj se, koupají se. Vloni ve stínu 28-30°C, moře 21-22 °C. Mirus.
Re: Ubytování v soukromí - Brela - prosím poraďte
14. 11. 2010 20:01
Dobrý den,
prosím nemáte fotky pokojů a domu v Brele - Jakiruša. Konkrétně mi jde o apartmány u Matko Ursiče - píšete, že jste tam byla. Chystáme se tam s přáteli a ráda bych jim ukázala předem fotky ubytování. Majitel žádné neposlal. Jak jste byli v tomto apartmánu spokojeni? Děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 194
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.