Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování v omiš-duče

Autor mike 
ubytování v omiš-duče
12. 07. 2006 21:08
Hledám ubytování ve vesničce duče nebo v omišské riviéře.Chtěl bych aby to bylo levnější než přes cestovku...Prioritou je písčitá pláž.Za příspěvky děkuji.
avatar Re: ubytování v omiš-duče
13. 07. 2006 09:52
Loni jsem scháněl pro přítele ubytování v Duče až namístě. Přijeli o týden později. Trvalo mi to cca 2 hodiny ne než jsem sehnal, ale než si vybrali.
Jinak zkuste tyto stránky [www.tportal.hr] je to chorvytský tel seznam. Zadejte si Splitskou oblast, místo Duce a pak zavolejte na jakékoli číslo, určitě se domluvíte.
Tereza
Re: ubytování v omiš-duče
13. 07. 2006 13:25
...najděte si na netu ..CK Vávra...
Tereza
Re: ubytování v omiš-duče
13. 07. 2006 13:29
..pardon Apartmany Vavra....
Rum
Re: ubytování v omiš-duče
14. 07. 2006 07:26
V loni jsme jeli do Duče na "blind" v červenci a sehnat ubytování nebyl problém, zazvonil jsem u prvního domu, který se mi pozdával a majitel měl jeden apartmán volný, ale ten nás nezaujal, tak jsme šli kousek dál a tam už nás odchytila paní, jestli nehledáme ubytování, že ona nemá, ale sousedka jo a odtáhla nás k ní a tam jsme to vzali. Je pravda, že v Duče je většina apartmánů nad magistrálou a musí se k moři přebíhat, protože ty přímo u moře jsou v sezóně většinou obsazený i na roky dopředu.
Bydleli jsme V Duče (Omišská riviéra) nad magistrálou, AP pěkné, výhled na moře, písečná pláž, cena byla v roce 2005 AP 3+1 v červenci 40 Eur + pobytová taxa. V případě zájmu dám kontakt a více info, máte-li zájem napište na můj e-mail s majitelem jsem v kontaktu.
Michal_V
Re: ubytování v omiš-duče
19. 07. 2006 11:51
Loni jsme bydleli v DuĆe u manželů Ticinovič. Je to hned naproti bilé nízké budovy u cesty s nápisem TOURIST BIURO. Manželé jsou mladí pohodoví lidé s malými dětmi, takže jim nějaký ten dětský kravál nevadí. Cena za ubytování byla myslím kolem 30 € za dva dospělé a dítě. V sezóně.
Mohu doporučit, žádné komplikace, pohoda.
Ahojte neviete ci je v Duce nejake potapacske centrum? Dakujem
martina41
Re: ubytování v omiš-duče
13. 08. 2006 09:44
nabízím ubyto¨vání v ap.1+1, max. pro 4 lidi, cena za 2 lidi 16 eur,3 LIDI 25 EUR,4 lidi 30 EUR. je volno od 21.8. do 8.9., kdo má zájem ozvěte se!!!
Re: ubytování v omiš-duče
21. 08. 2006 15:29
Čau. Nebyl jste někdo v Duče u Ante Čepic v apartmánu Toni? Díky za info.
Zita
Re: ubytování v omiš-duče
26. 08. 2006 21:33
Michale, taky vloni. Juro pohodář, až na silnici naprostá spokojenost.
Zaujal mě váš příspěvek, můžete nám zaslat kontakt? Jak daleko bylo do centra Omiše. Díky Milena
Re: ubytování v omiš-duče
12. 02. 2007 12:29
Dobry den, mam tam jedneho znameho. Muzu Vam poslat fotky a info.. Pozdrav
martina41
Re: ubytování v omiš-duče
18. 02. 2007 20:09
Zeljko, máš to drahé... v těchto končinách se pohybují ceny 10 EUR za osobu v plné sezoně!!!
Re: ubytování v omiš-duče
20. 02. 2007 23:27
Martina41, vsechno souvisi KDE. Domy nad magistralou maji takovou cenu. Ale ty u more urcite ne... No, nefunguje my odkaz na Zeljkov site, ale to bych rad vedel jaka cena tam byla, kdyz ji povazujete za drahou...
Pobyt od 2,7-10,7.2007 app.Milan nejede někdo,chci znát sousedy,smileys with beer
Prosím nemáte někdo kontakt přímo na majitele apartmánu v Duče.Jsme 2 dospělí a 2 dětiZatím se mě nedaří nic sehnat,buď je odsazeno nebo mě to připadá drahé 54 a více euro za noc.Díky moc
Nemáte někdo kontakt na ubytování v Duče? Chtěli by jsme blízko pláže, protože máme 3 malé děti. Díky moc
Re: ubytování v omiš-duče
15. 06. 2007 14:47
Zdravím po roce. Nemáte někdo mapu Duče, kde by byly vidět jednotlivé domy nebo aspoň ulice? Popřípadě kontakt na ubytování pro cca 8 lidí v termínu od 4. 8. Všichni staří známý mají v tomto termínu obsazeno. :-( Potřebuji si proto upřesnit místa nabízených apartmánů. Díky
am
Re: ubytování v omiš-duče
25. 06. 2007 22:30
Sháním ubytování pro dvě osoby v apartmánu v Omiš - Duče od 12.7. do konce července asi na jeden týden. Nemáte někdo kontakt?
Re: ubytování v omiš-duče
25. 06. 2007 22:35
[www....-odkaz] nechce chodit

www....
tam jsem byl vila Zvone - 10 m od vody perfektní doporučuji
CK Valsa.cz



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Míra11 (25. 06. 2007 22:45).
Re: ubytování v omiš-duče
28. 06. 2007 09:14
Ahoj.. potřebovala bych poradit. Chystáme se jet autem k 1.září do Chorvatska, nejlépe právě do Duče - máme 3letého synka a volíme Duče z hlediska pozvolného vstupu do moře. Poraďte mi - dá se jet jen tak "na blint"? Nebude problém sehnat nějaký AP 2+1 ?.. nemusí to být ani blízko moře.. A i cena už by mohla být lepší, nemyslíte? Poraďte mi - Vy zkušenější.. Mám z toho docela obavy, kdyby jsme jeli jen my dospělí, tak bych to tak neřešila, ale skrz malýho nechceme běhat celej den někde po ulicích a hledat a hledat. Děkuju moc. Kdyby jste někdo měl kontakt na nějaké fajn ubyt. v soukromí, pošlete mi je na můj mail Eva.Strieglerova@seznam.cz děkuju moc.
avatar Re: ubytování v omiš-duče
28. 06. 2007 10:03
Nevím jak v září, ale loni jsem v Duče p půli července hledal ubytování pro znímé 2 dospělí a trvalo mi to cca 2 hodiny. Záleží na jak dlouho to chcete a který den přijedete.
avatar
XXX
Re: ubytování v omiš-duče
28. 06. 2007 10:05
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:13).
yyy
Re: ubytování v omiš-duče
03. 07. 2007 12:55
Ahojky, nebyli jste někdo ubytovaní v apartmánu Pavković? Majitelé se jmenují Matylda a Ivan.
fery*
Re: ubytování v omiš-duče
13. 07. 2007 05:46
vrátil jsem se z Duče,ubytován ve vile Diana,apartmány/kemp nemělo to chybu,byljsem pod stanem na zahradě/soukr.kempu,teplá voda celý den,čisto,pohoda
e-mail:djanki.vojnovic@st.t-com.hr
mobil tlf:00385 91 43 20 202
doporučil motorkář
hezkou dovolenou
Dobrý den, měl bych zájem cca o týden hned od 21.8.asi do neděle 26.8. nebo pondělí 27.8. Jsme dva dospělí a 2 děti 8 a 4 roky. Pokud byste měli volno dejte prosím vědět.
Díky
Dobrý den, měl bych zájem cca o týden hned od 21.8.asi do neděle 26.8. nebo pondělí 27.8. Jsme dva dospělí a 2 děti 8 a 4 roky. Pokud byste měli volno dejte prosím vědět.
Díky
Přeji krásný den,
chystáme se do chorvatska bez cestovky a tak sháním ubytování.Jsme čtyřčlenná rodinka,termín pobytu 19.09.až 27.09.2007.Bylo by místo?A za kolik...
S pozdravem Tom
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.