Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pag

Autor Zabak 
Pag
05. 06. 2006 13:41
Moc prosím - nemáte někdo tip na pěkné ubytování na Pagu? Kamarádka se mi odtama teď vrátila a zamilovala jsem se do toho ostrova... Jedeme poslední týden v červnu. Pokud někdo něco máte - víte prosím info na zabak.kuk@centrum.cz Díky moc.
Miloš
Re: Pag
06. 06. 2006 20:32
Ahoj Zabaku jedu na Pag do Povljany taky poslední týden v červnu a jedu taky do neznáma ale musíš doufat že to bude super.
Re: Pag
07. 06. 2006 09:10
I my jedeme poslední týden v červnu na Pag. Jedeme ale do kempu - buď Sv. Duh a nebo Prosika, to se rozhodneme až na místě. Jinak nabídek ubytování na Pagu je na internetu spousta (stačí zadat do vyhledávače Novalja nebo Pag).
Re: Pag
07. 06. 2006 14:23
Nabídek je sice spousta ale my nechceme klasický apartmány ale gungalowi - tedy přízemní domečky a toho moc není :-( Našli jsme jen jeden kemp - tam ale chtějí za jednu noc v bungalowu 70E koncem června což mi přijde teda dost :-( Jestli o něčem víte budeme vděčný za kontakt.
Přemysl
Re: Pag
08. 06. 2006 08:13
To Zabak.
Ivo
na Pagu je v tomto termínu ještě poloprázno. Stačí zajet do Novalji a zde jsou turistické kanceláře. Jedna,snad se jmenuje Svetá Maria je hned vedle přístavu kde prodávají ryby.Zde řekneš svůj požadavek a oni ti nabídnou několik variant ubytování. A nebo si najít ubytování sám. Prakticky na každém domu je cedule apartmány, nebo sobe. Takže já to mám za 9!!!Mluvil jsem telefonicky s domácí a počasí se začíná umoudřovat,takže za týden snad na Pagu už bude léto. Dobro došli na Pag.
Přemek
Petr_K
Re: Pag
12. 06. 2006 14:28
Tak snad ne do toho bung. v Povlj. co stojí asi 700m od moře (pěšky dobrých 15min), úplně na začátku obce, hned vedle fotbalového hřiště. Právě tam jezdí jedna z cestovek a lidi opravdu nejsou rádi. V katalogu mají napsáno ubytování 40-400m od moře. Snad budeš mít štěstí.
Re: Pag
13. 06. 2006 08:59
Petře, my nic od cestovky nemáme - přemýšlíme o Pagu že tam něco najdeme nebo pojedeme pod Šibenik kde máme zamluveno - uvidíme ještě... Píše se tzu že není problém sehnat ubytování na místě tak to snad dopadne...
Petr_K
Re: Pag
13. 06. 2006 11:59
Zabaku zdravim. Snažil jsem se reagovat na Miloše co psal o Povljaně, že jede do neznáma. Ale teď koukám, že mé varování tak nějak bezprizorní.... Ale tohle se stalo nasim sousedum. Meli mit apart. prave s tim, ze je 40-400m od vody a pak to k mori bylo jak Pha-Prcice. Jenze jeho pani je takova bojovna a s prorizlou pusou. Nakonec sli do chatky v kempu a neco jim vraceli...

Jinak tur.info je i primo v Povljane (na hlavni, kousek od posty) a cedule s ap. tam koukaji take.

Nase vzpominky jsou fajn. Problemem byli snad jen komari, kteri vecer utocili jak smyslu zbaveni. na ne to chce chemicky utok, jinak podlehnete
rob
Re: Pag
27. 06. 2006 16:29
Hledam levne ubytovani nejlepe na ostrove Pag pro obytny automobil NEchci kemp. nejlepe u nekoho na soukromem pozemku? polovina cervence cca 10 dni
Re: Pag
08. 07. 2006 12:46
Víte hledám něco s výhledem na volné moře. Mě jde o západ slunce přímo doio moře ( moje malá úchylka)
Alf
Re: Pag
09. 07. 2006 00:43
To Libor:
V Novalji na Pagu su zapady Slnka NADHERNE. Odporucam tam. Bud bude postacovat mestska plaz v Novalji, alebo kusok od nej plaz Zrce, alebo plaza Sv. Duh
Re: Pag
09. 07. 2006 10:54
Prosím tě a něco klidnějšího dál na sever nevíš. Město nemusím pracujeme celý rok s lidmi oba. :-))
Alf
Re: Pag
09. 07. 2006 11:57
Libor:
Ja osobne som byval v Mandre, co je juznejsie. Male tiche miestecko. Na plaz Sv.Duch to trvalo autom 3 min. No nie kazdemu presuny autom vyhovuju. Viac tam nic osobne nepoznam.
Severnejsie je len Tovarnele, Lun. Pozeram do mapy, vidim na severnom cipe aj Dabove, Vidasi, Borovici a pod.
Re: Pag
09. 07. 2006 13:50
No právě nic o tom tam nevím slyšel jsem že ten polostrov je bez zeleně slyšel jksem taky o špíně
Alf
Re: Pag
10. 07. 2006 10:55
To Libor: Spina nie.Iba ak si v pristave...je to ostrov, daleko od pevniny. Zelene tam je samozrejme menej-hovori sa mu "mesacna krajina". V Madre je zelene viac. V okoli plaze Zrce ( jemne kamienky 0,5 cm ) je borovicovy haj, v Novalje tiez kde tu strom. Je to pekne miesto. Chodil som tam roky, ale potrebovali sme zmenu.Uvazujem, ze sa tam este tento rok vratim.
Přemysl
Re: Pag
10. 07. 2006 15:07
Když jedeš na ostrov Pag trajektem, tak od pevniny není opravdu vidět žádný strom ani keř. ale přejedš na druhou stranu tak zeleně je dosti.Co se týče špíny tak bez obav, žádná tam není , proto také pláže Caska,Zrče i Trinčel mají modrou vlajku za čisté moře.Západ slunce je nádherný jak v Novalje tak na severu v Lunu. To je poslední malá vesnice na konci ostrova,kde rostou nádherné olivovníky.
Přemek
Re: Pag
11. 07. 2006 09:53
Díky Přemku uklidnil jsi mě. Odpoledne vyrážím. Zasloužil by jsi za tyto zprávy frťana smileys with beer tak tedy alespoň virtuální pivisko. Ještě jednou díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 108
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.