Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.

Autor vimasija 
Nakonec jsem ukecala přítele a máme to za 13smiling smiley
...za 23, ale nějak mě opouští ta sprácná cestovní horečka.... thumbs down
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
07. 06. 2006 09:38
Taky už konečně za 23 dní. Bohužel nemám teď čas myslet na moře. Zítra maturuju a teprve včera večer jsem se začala učit. Takže dnes mě čaká ještě psychologie a pedagogika. A pak už konec a hurá do Chorvatska.
To Andy
Jak jsi zvládnul maturitu??? Já maturovala 28.5.2003 a už bych do toho nešla sad smiley My vyrážime v sobotu na Brač, cestovní horečku mám už asi tak 2 týdny a to jsem ještě musela přemlouvat manžela, protože chtěl jet vzhledem k počasí až v září - za čtvrt roku!!!!!! Ale jsem dobrá - ukecala jsem to grinning smiley grinning smiley
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
12. 06. 2006 09:09
Patsy: já to zvládla skvěle. Za 6. Takže i vyznamenání. Akorát jsem nepochopila, proč z toho byli všichni tak vyklepaní. A teď už jen se těšit na dovču.
Jupí. Za 18 dní vyrážíme. Bohužel jen ve dvou a s jedním řidičákem, tak doufám, že se nic nestane a v pohodě dorazíme tam i zpátky.
to Andy:
my taky za 18, ale se dvěma ŘP....jo jo maturita, to už ani není pravda.... hot smiley
Začíná se u nás oteplovat a to je ta doba, kdy je třeba zvednout kotvy a vyjet na jih. Odjíždím 6.7 z Valach přes Maďary na Hvar, kde se dle informací koupou už i " domácí ". Takže svetry nebrat, trochu valašských kapek na lačno a večer a hajde ... Hezkou dovču všem !!!!!!!! thumbs up
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
13. 06. 2006 12:46
Mildous: Zvlast kdyz tady na valachach mame jen dve rocni obdobi - zimu a kurev..ou zimu :-))))
avatar Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
13. 06. 2006 22:59
to Raadek: to se tvrdi u nas na Sumave taky!!!
pepíno 1
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
18. 06. 2006 18:46
hot smiley Miluju dovolenou odjezd za 6 dní jupííííííííííísmileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.