Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.

Autor vimasija 
Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
31. 05. 2006 10:37
Zdravíme všechny.
Jedeme až 4.7.2006 ale horečka nás přepadla již teď. Jedeme na tři týdny.
Kdo jede dřív a na delší dobu?
PŘEHÁNĚJTE...
Přeji upřímnou soustrast!!!
avatar Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
31. 05. 2006 11:47
To vimasija:

Také odjíždím 4.7. někdy na večer do Drveniku. A také se nemohu dočkat a počítáme každou hodinu.
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
31. 05. 2006 11:56
3.7. rano - 14 dni Oribic, 14 dni Brist....uz aby to bylo :-)))
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
31. 05. 2006 13:34
1.7. s přítelem do Seline - Starigrad (Paklenica). Po dlouhé době naše dovolená, kdy někam pojedem sami. Těším se jak malý dítě. Bohužel jedem jen na týden sad smiley
avatar Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
31. 05. 2006 16:48
mě je dneska taková zima-že kdybych jela dnes a bylo tam i jen 20 stupínků tak budu spokojenásad smiley
Jinak jedem 14.6 a už aby to bylo!
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
31. 05. 2006 17:32
Starigrad jsme byli 2003 v červnu a červenci. V červnu 40 stupňů teploty ale paráda. V červenci to samé. Akorát nebylo moc kam jít. Jinak pohled z vody na Velebit nadhéra. Skromné služby ale cukrárna u Mahira dobrá zmrzka a mění uera na kuny.
Těšte se a zejeďte si na Krka. Moc hezké.
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
01. 06. 2006 08:23
To Vimasija: jde jet i někam jinam na výlety než na vodopády a do Paklenice? Třeba i lodí.
A ještě by mě zajímalo, jestli jsou na plážích takové ty malinké mušličky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Andy (01. 06. 2006 11:30).
ja to mam za 90 dni a jedu do rabacu.moc se uz tesim
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
02. 06. 2006 10:33
Odjíždíme dnes v noci a oproti původnímu plánu bereme navíc rum a pár svetrů a tak doufám,že nezmznem.Ale teď vážně:děsně se těším,dovolená není o počasí,ale o celkové pohodě a tu si zkazit nenecháme!
Tak to ti chválím, ale buď v klidu budete mít hezky, uvidíšsmiling smiley
avatar Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
02. 06. 2006 11:57
Renčo, tak to jsme na tom skoro stejně. Dnes po druhé hodině půjdu splnit svoji vlasteneckou povinnostsmiling smiley a taky vyrážíme. Konkrétně Hvar, Ivan Dolac. Přesně jak píšeš, dovolená je o pohodě a odpočinku, což jde zrealizovat za každého počasí. Stejně jsem ale optimistathumbs up smiley
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
02. 06. 2006 13:11
Tak to jsme na tom opravdu stejně,taky čekám na druhou,odvolím a potom už pro mě začíná dovolená.Na provokativní otázku mé dospělé dcery,jestli se budeme letos vůbec koupat,jsem pohotově odpověděla,že odsekáme led a jdeme na to.Je fakt,že mně teplota vody kolem 18 stupňů nevadí.Tak šťastnou cestu a fajn dovolenou!
Podle počtu Čechů v Ivan Dolci soudím, že tam někde jedna volební urna taky určitě bude ... Jinak my tam dorazíme ve středu 7.6. a budu se koupat, i kdybych měl u toho zmrznout.
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
03. 06. 2006 18:07
NO JASNĚ ŽE SE TĚŠÍM UŽ ABY TO BYLO ALE ZASE BUDEM STARŠÍ TAKŽE SE TĚŠÍME Z TOHO ŽE STÁRNEM JINAK 1.9.HVAR!!!
Zdenička
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
04. 06. 2006 18:58
Já se každý rok tak těším,že mě z toho chytne žlučníkthumbs downa musím k lékaři na injekci.Jen mě vidí ve dveřích,tak se smějegrinning smileyááááááááááá dovolená...Cestu přetrpím a na místě je vše okspinning smiley sticking its tongue outPatří to prostě k tomu,cestovní horečka,už jsem si zvykla,letos mě to zase čekáeye popping smileyAle dá se to přežít,stojí ta dofča zato!hot smiley
30.6. 20:00 Olomouc odjezd, směr Primošten, návrat 10.7. přes Plitvice.... už aby to bylo, denně se modlíme za pěkné počasí, máme slíbeno, že bude.... thumbs up smiley
23.6. Orebic, taky u nás již vypukla cestovní horečka
10.6.Sreser,ale musim říct,že kdyz se dívám na počasí a teplotu moře tak nevím jestli to nezrušit...
....Lidičky od 10.6. dle dlouhodobé předpovědi oteplování ....tak žádné obavy..a nic nerušit..yawning smileyyawning smiley
Za 15smiling smiley a počítám s tím že tam bude krásně...smiling smiley
V pátek vyrážímespinning smiley sticking its tongue out Doufám, že nebudem potřebovat neoprenconfused smiley
No určitě si ho vem dole bude zimasmiling smiley
No, jestli mi bude dole zima, tak si ještě vezmu vlněný slipyspinning smiley sticking its tongue out
14.7. Vyrážíme z České Lípy do Brely, ale už teď se nemůžeme dočkat............
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
05. 06. 2006 19:47
23.6 vyrážíme z Ostravy směr Tučepi.
avatar Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
05. 06. 2006 20:28
28.6. do Makarske, jede tam jeste nekdo?
Anonymní návštěvník
Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
06. 06. 2006 00:19
nazdárek forum!thumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 02:00).
avatar Re: Nmůžeme se dočkat a jak jste na tom vy.
06. 06. 2006 08:50
Ty jsi ĎÁBEL.... sretan put! eye popping smiley
Desátýho vyrážíme na Istrii, dneska tam bylo okolo šestnácti stupňůsad smiley, místo kol vezeme lyže a sáněgrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.