Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Staniči u Omiše

Autor Tereza 
Tereza
Staniči u Omiše
22. 05. 2006 12:18
Ahoj lidi kdo jede do této oblasti a máte zkušenost o kterou byste se rádi podělili?????
Re: Staniči u Omiše
22. 05. 2006 13:55
V Stanici je super, len je tam prudky svah k moru. Ak mas apartman nad magistralou, tak Ta lutujem. K moru to mas od cesty tak 100- 200 m a ked ides ubity od mora a mas pred sebou este nejakych 120 schodov, cesta, cesta k apartmanu- horsie ako letna priprava profesionalnych hokejistov.
Inak je tam obchod, pizzeria, krasne more, borovice, betonove ihrisko.

Ak mate problem s najdenim primeraneho ubytovania, poslem Vam adresu webu.
Tereza
Re: Staniči u Omiše
22. 05. 2006 16:41
....App. máme pod magistrálou 30m od moře tak snad to bude bez těch schodů...přímo jedeme do Staniči Vela Luka...a moře má být písčito-oblázkové,jedem poprvé pobyt jsem našla přes net za slušnou cenu.Ty jsi byl přímo kde??? díky
Re: Staniči u Omiše
23. 05. 2006 12:15
Ahoj Všichni
Zdravím všechny co jedete do Omiše a oklí
Pokud máte zájem napište pošlu kontakt na človíčka co tam hnízdí celou sezónu a je nápomocen ve všenm co je potřeba.Při nehodách, komunikaci v servisech , policií, soudů, nemocnici, doporučí a pomůže domluvit výlety ubytování, stravu.....
A to nejdůležítější!!! Jeho rady jsou zdarma a česky.
Jíra
Re: Staniči u Omiše
23. 05. 2006 23:27

Tak ten člověk by mě pro jistotu zajímal, budu tam od cca 16.6.
Díky Jíra
Re: Staniči u Omiše
24. 05. 2006 08:43
čauky nevíš jake je ubyt. Stanići, Tice - Omiš-Villa Tomas??
je to daleko na plaž?
S.
Re: Staniči u Omiše
24. 05. 2006 09:01
Pro Jíru
Tak mu napiš na domacihr@seznam.cz
Re: Staniči u Omiše
24. 05. 2006 09:06
Pro Sami
Staniči má většinu domů nad cestou a pak spoutu schodů na pláž.Pokud jste kontaktovaly domácího tak se ptejte jestli se dá dostat k objektu autem a kolik je schodů na pláž.Máteli mobiil, nebo email na domáho pošlete jej na domacihr@seznam.cz a já Vám to zjistím.
Re: Staniči u Omiše
24. 05. 2006 09:37
Pro Terezu
Dá se k tomu objektu dostat autem,nebo je to jeden z těch kde auto zůstane u magistrály a kufry a zásoby se nosí po už zmiňovaných schodech?
Tereza
Re: Staniči u Omiše
25. 05. 2006 07:42
...App.se jmenuje Milan a je na kraji Staniči je to 2 app.od plaže ,autem jedem až k objektu je tam pro hosty parkoviště přímo u domu...žádnou komunikaci nepřecházíme a schodů to asi moc nebude vybírala jsem objekt co nejblíže k pláži....znáš to přímo tam???
Tereza
Re: Staniči u Omiše
25. 05. 2006 07:53
..pro Dalmatinec,,,koukala jsem pozorně na fotky app.a mnoho jich je ve svahu přímo u moře ta magistrála vede daleko víše nemám pravdu???díky za odpověď....
Re: Staniči u Omiše
25. 05. 2006 08:13
pro Terezu.Ve Staniči prochází magistrálá přibližně v půlce celkového svahu. Majitel apartmánu tomič mi odepsal, že k objektu se dá autem zajet a na pláž je to jen 40 schodů.To znamená že je to ta šťastnější volba.Zítra jedu do Omiše a v pondělí bych měl být znovu na netu.Tak zkusím počenichat nějaký podrobnosti a dám vědět.
Tereza
Re: Staniči u Omiše
28. 05. 2006 11:26
....tak počenichej a napiš...mi jedem Staniči - Vela Luka díkyyawning smiley
Re: Staniči u Omiše
31. 05. 2006 00:08
Mohu také požádat o tipy na ubytování ve Staniči. Díky
Tereza
Re: Staniči u Omiše
05. 06. 2006 11:07
..pro Miloš....najdi si stranky ubytování v HR Vávra.....
Re: Staniči u Omiše
26. 06. 2006 13:26
Ahoj dovolenkáři, pokud máte zájem o dovolenou ve Staniči, tak Vám mohu dát kontakt. Sice zatím nevím jaké to tam je, protože tam jedem 20.6.06, ale vybíral jsem dle foto. Tak Vám posílám ten kontakt, kde jsem to sháněl já. Až se vrátím, určitě dám o místě víc informací. Tak hezkou dovču.
[www....]
vita
Re: Staniči u Omiše
26. 06. 2006 13:34
Vita napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj dovolenkáři, pokud máte zájem o dovolenou ve
> Staniči, tak Vám mohu dát kontakt. Sice zatím
> nevím jaké to tam je, protože tam jedem 20.6.06,
> ale vybíral jsem dle foto. Tak Vám posílám ten
> kontakt, kde jsem to sháněl já. Až se vrátím,
> určitě dám o místě víc informací. Tak hezkou
> dovču.
>
[www....]
MJ
Re: Staniči u Omiše
26. 06. 2006 15:17
Tereza - k těm apartmánům pod silnicí se sice zajet dá, ale je to sešup jako kráva, tzn. nech si před cestou zkontrolovat brzdy a spojku
Tereza
Re: Staniči u Omiše
27. 06. 2006 07:09
....žádný strach auto prošlo řádnou kontrolou.....chorvatsko je kopcovité...ale to neva už se těším,a Ty jsi byl přímo tam???
Jan_
Re: Staniči u Omiše
27. 06. 2006 10:25
My taky jedeme do Staniči, ale ubytování nad magistrálou, majitel uvádí 150m od moře, tak jsem zvědavej, nemáte někdo fotky ze Staniči? Dá se magistrála podcházet, nebo se musí prejít?
Koukal jsem, že ve Staniči je hotel a je přímo u silnice cca 10m, tak ono to s tou magistrálou nebude tak hrozné, když si tam dovolej postavit hotel.
Ingrid
Re: Staniči u Omiše
27. 06. 2006 12:09
My jedeme do Staniči do apartmámu Vakušič, je to také nad magistrálou. Taky jsme tam nikdy nebyli, takže uvidíme. Nebyl jste nikdo v tomto apartmánu?
Jan_
Re: Staniči u Omiše
27. 06. 2006 12:52
Tak to vypadá, že to je někde poblíž toho našeho "TOMIČ"
MJ
Re: Staniči u Omiše
27. 06. 2006 20:00
Tereza a další - byl jsem tam s rodinou v loňském roce nad magistrálou, která se musí přecházet. K vodě je to přes 100 schodů. Ve Staniči jsou dva malé obchody, lepší je dojet nakoupit do Omiše, kde je supermarket Studenac. Pobyt ve Staniči nebyl špatný, ale letos jedeme do Malé Duby. Pokud máte někdo zájem mohu poslat nějaké fotky, piště na mjan@volny.cz
Re: Staniči u Omiše
02. 07. 2006 21:12
Já jsem měl ve Staniči apartman 40 metrů od moře, ale pak na místě zjistil, že musím kus z kopce a ten byl takový, že když do zatáčky jelo auto tak vnitřní zadní kolo bylo 20 cm nad asfaltem a potom jsem musel jít po 135 betonových schodech ( a to si pamatuji úplně přesně ) a ty byly tak jak jim to vyšlo a to i 30 cm vysoký a třeba 10 cm široký, takže s věcmi k vodě záběr a myslím pro někoho kdo se bojí výšek i velký problém.
Re: Staniči u Omiše
04. 07. 2006 13:57
pro Terezu Kdy tam jedete?Ja tam jedu taky.31.7. máme nástup !!
Re: Staniči u Omiše
04. 07. 2006 16:15
několik let jezdíme na stejné místo pod magistrálu.Projdeme zahradou majitelky a po 10 schodech jsme na pláži.Chodíme jen v plavkách a osušce.Kolem je několik podobných apartmánů a na pláži jsme sami .Známí byli dál u centrální pláže a ti chodili po 130 schodech a se vším.Když mám žízen,jdu na pokoj.Děti chodí samy dle jejich potřeby.Z balkonu vidím na ně v moři.
Irena
Re: Staniči u Omiše
04. 07. 2006 20:31
...pro Aldu...jedeme s rodinou do Staniči-Vela Luka app.Milan...už se moc těšíme i když jedeme poprvé....loudím zde nějaké info,vy jezdíte někam poblíž???díkysmiling smiley
Re: Staniči u Omiše
05. 07. 2006 21:09
Zdravím,podle mapky Stanici jsem se dívala,že Vaše ubytování je hned na začátku vesnice.My bydlíme pár desítek metrů dál.Ve Vašem prostoru je několik apartmánů kolem a jsou tam schody.Pláž je klidná,večery klidné i v místním plážovém baru...Noční život nic moc,žádné promenády.Chodili jsme na magistrálu do obchůdků,jinak do Omiše.
Léňa
Re: Staniči u Omiše
05. 07. 2006 21:45
...Ahoj všichni mi jedem taky s rodinou do satniči app.Milan...Ireno kdy jedete???app.je pod magistrálou....už se těšíme budem večer řádně popíjet pivko a vínko tak dejte vědět kdo tam byl nějaké info...a kolik schodů budem šlapat k moři????smileys with beer
Irena
Re: Staniči u Omiše
05. 07. 2006 21:47
pro Léňu....no mi jedem 19.8....tak budem asi ve stejném app.jestli jedete také tak se uvidíme drinking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.