Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Porec - Apartmány ASTRA

Autor Didi 
Porec - Apartmány ASTRA
20. 05. 2006 16:35
Ahoj, znáte nekdo?

údajne mají být kompletne zrenovovvané, ale zacínám mít pochybnosti. Cetla jsem bohuzel az ted na nemeckém fóru docela ostrou kritiku, ale je to z r. 2003.
Tak mozná je to vsechno uz dneska jinak?smoking smiley

Díky predem
Re: Porec - Apartmány ASTRA
03. 08. 2006 21:53
Ahoj

Taky mám namířeno do stejného zařízení. Už jste tam byli?
Pepík
Re: Porec - Apartmány ASTRA
04. 08. 2006 10:44
V aprtmánech Astra jsme byli ubytováni v letošním roce. Je to obyčejný apartmán, žádný luxus, ale na běžné bydlení na týden to jde. Nádobí přesně spočítané, talíře prasklé. Nemohu porovnávat s jiným apartmánem např. v soukromí. Pouze s Biogradem , kde byl partmán jako byt zařízený v jednoduchém stylu sice bez televize, ale i levnější a líbíl se nám více. Záleží asi na názoru a nárocích každého. Přeji hezkou dovolenou.
Re: Porec - Apartmány ASTRA
05. 08. 2006 10:25
Mohl by jste mi napsat něco ohledně koupání? Čistota moře a vzdálenost k lepší pláži? Máme polopenzi a tak potřebuji nádobí maximálně na ohřátí vody na kafe.
Re: Porec - Apartmány ASTRA
05. 09. 2006 09:43
Nedávno jsem se vrátil. Apartmány Astra jsou velmi dobré. Polopenze v hotelu Delfín byla taky skvělá. Moře čisté mohu jen doporučit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 178
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.