Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tučepi

Autor pjantar 
Tučepi
15. 05. 2006 09:41
ahojky,nevíte někdo jak to vypadá v tučepi-apartmán-Mileva Viskovic
jedu poprvé s dětma
Pavel
Re: Tučepi
15. 05. 2006 12:17
tady je pár obrázků
www..../chorvatsko_ubytovani.php?page=zaznam&r=41&z=144
je to Kamena ulice a tam je to v pohodě, je to hned sousední barák toho kde jsem byl loni, je tam jenom problém s tím, že pláž je tak 1-1.5m pod úrovní chodníku a pro děti je to nebezpečné
celkově je barák a zahrada trochu neudržovaný, ale nevím jak to vypadá uvnitř



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (15. 05. 2006 12:22).
Re: Tučepi
15. 05. 2006 12:20
bohužel link je ihned adminem zdecimován, tak mi napiš na e-mail a já ti ho pošlu a mohu ti poslat i nějaké fotky z pláže a pod.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (15. 05. 2006 12:26).
Re: Tučepi
15. 05. 2006 12:42
zkusil jsem ti to poslat do soukromých zpráv
Re: Tučepi
15. 05. 2006 15:36
zkus to znovu přeposlat,stale to nejde otevřít
Re: Tučepi
15. 05. 2006 15:40
dík,tyto fotky jsem už viděl,něco podrobněji nevíš,
Re: Tučepi
15. 05. 2006 20:32
Fakt jinak podrobnosti nevím, bydlel jsem vedle a měl jsem balkona zrovna na tu stranu. Obecně o tomhle konci Tučep ti toho řeknu dost, ale vnitřek baráku neznám.
Nevím ani kde se tam parkuje, zepředu určitě ne, ale vzadu byl betonový dvorek, tak možná tam.
Re: Tučepi
16. 05. 2006 07:19
U Viskovicu jsme byli předloni. Už jsem to tu někde psal - barák 5m od vody na konci Tučepi směrem k Podgoře, takže i v sezóně je tu relativní klid a děti netřeba až tak hlídat. V domě je asi 7-8 pokojů, mající dohromady 2 sociálky a kuchyňku na přízemí s oknem na stíněnou terasu. Na ní je báječné posezení v poledních vedrech - přeběhneš pješačku, dáš si na zahradě sprchu, z lednice melouna a kafe a zase startuješ na pláž. Jen starej Viskovič je trochu divnej - nemá moc místa na parkování (za barákem, jak napsal atnarfus) a ještě chce dodržovat přísnej parkovací pořádek - jak zaparkuješ na jiným fleku, už tě tahá z pláže, ať to napravíš. Taky měl snahu určovat, kam si lidi lehnou na pláži podle pokojů, ale to jsme mu hóóódně rychle rozmluvili. Prostě takovej ředitel zeměkoule. Jinak jsou ti lidé ale bezvadní a pokud ti nevadí společné sociálky, je to pro mě polohou jedno z nejlepších bydlení v Tučepi - teráska asi 200m, obchod taky a centrum asi 400m procházkou podél pláže. Příští rok tam chci jet zase.
Anonymní návštěvník
Re: Tučepi
16. 05. 2006 17:01
nazdárek forum!thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 02:07).
Re: Tučepi
16. 05. 2006 18:14
Bydlel jsem hned vedle u Šimičů a tam je to teda paráda. Nově opravený barák, klimatizace v ceně. Ale cena je dost vysoká, tak letos hledám něco levnějšího. Myslím, že loni to bylo tak 60-70euro za den za čtyři osoby.
Obecně je ale tenhle konec Tučep fakt dobrej.
Re: Tučepi
16. 05. 2006 23:09
ještě máme čas na rozmyšlenou,to okolí moc neznáme,ještě se poptám
Re: Tučepi
16. 05. 2006 23:24
7 - 8 pokojů na dvě wc ?! tak to jede asi na černo, páč to by mu opčina zatrhla.
Re: Tučepi
17. 05. 2006 02:26
-> Alda: Vy mu platite divokou cenu za pokoje a este Vam tam šefuje a otravuje Vas na plaži? No teda grinning smiley co to je za blbouna? Ja bych ho poslal do (misto ne mužu napsat na tomto foru, nebylo by slušne winking smiley ) chtel prachy zpet a jel u jineho... A Vy mu se,jestli jsem dobre rozumel, dokonce tam vratite?!?
8 pokoju na 2 wc? No teda fakt.. Když človek nabydne slušne ubytovani a normalniho majitele za takovou cenu (jestli je 60EUR/apartman u toho souseda tak je to v sezone a prime u plaže docela slušna cena, 70 EUR už je dost) tak se to lidem nelibi... A potom jdu u takoveho... Nekdy lidem fakt nerozumim...
Re: Tučepi
18. 05. 2006 07:53
Asi jsem to napsal blbě, na patrech byly skutečně jedny sociálky a 3-4 pokoje, ale teď jsem mluvil se ségrou, která tam také byla a měla sprchu+WC na pokoji, takže některé ubytování je včetně. Nicméně platila to samé (18 EUR/os.) jako my, takže příště si rozhodně vyberu. Nechtěl jsem poskytovat zavádějící info, to se omlouvám, ale já ležím celý den na pláži a tak je mi jedno (a nesleduji), kolik lidí připadá na jednu koupelnu. Mně se prostě líbí ta poloha a když nám ten "generál" ugriloval ryby, udobřil si mě docela. Možná jsem ho trochu karikaturizoval, ale dnes se tomu jen smějeme a fakt pojedem zas.
Irena
Re: Tučepi
18. 05. 2006 09:56
Damire nabídni nám nějaké slušné ubytování na pláži za slušnou cenu. Jseš z chorvatska ne???
Re: Tučepi
19. 05. 2006 01:56
Ano.. Ale v Tučepi zatim znam jen jednou pani, ktera ma ubytovani v sezone za 10EUR/osoba/noc.. Bohužel ale ta cena ma svuj duvod, jelikož je jeji dum primo u hlavni silnice sad smiley Ostatnich nepoznam, ale to mesto je oblibene letovalište Nemcu a je spolu s Brelamy predražene... Ja bych Vam nemohl nabizet (doporučit) neco co stoji vic než takovych 15EUR/osobu.. Za to bych se stidel, a radši bych Vam o tom premlčel winking smiley Na Makarske riviere mam kontakty v mestech kde jsem se pohyboval když jsem pracoval v hotelech jako čišnik nebo delegat, a to v: Podgore,Baške Vode,Drveniku.. Ešte poznam nejake z Promajny, Podace, Zaostrogu, Živogošče atd...
Jak se tady žadne nabydky nemaji davat, tak kdo ma zajem, radši na mail...
Akorad napominka, že žadny majitel nechce abych mu doporučoval nekoho v obdobi mezi 15.7-15.8 V tom terminu je to prervane, žadaji rezervačni zalohu,a muže naplnit i sam,a po ešte viššych cenach...

dedy
Re: Tučepi
19. 05. 2006 12:49
no damire lenze v tomto termine chcu asi vsetci ist na dovoleku
Re: Tučepi
19. 05. 2006 12:59
Ano,ale potom neni realne očekavat ceny od 10EUR/osobu/noc... zvlašt u ubytovani primo u more... To je tak podobne jako kdybych ja uprosted ližarske sezony chtel apartman primo u lyžovalište za nejakou smešnou cenu grinning smiley Když jsem potreboval ubytovani na Slovensku, tak jsem v soukromi pod 600Skk/noc nic nenasel, a prumerna cena byla 800-1200Skk/noc co je daleko vic než 10EUR... Akorad ubytovne, ale za tych 5-8EUR, to bylo na katastrofalne urovni...
dedy
Re: Tučepi
19. 05. 2006 13:26
nechcem ubytovanie priamo pri mori a dam aj 15eur ale mam dovolenku zrovna v tom termine co pises teda od 28.7. ak mas nejaky kontakt daj vediet cmcem ist na 10 dni pre 4 osoby
dedy
Re: Tučepi
19. 05. 2006 13:33
damire mam ubytovanie v tom termine za 10 eur ale uz som tam bol 4x a chcem ist teraz inam nejake okolie makarske tucepi podgora a nizsie je to v centre makarskej ale daleko od mora
Re: Tučepi
19. 05. 2006 18:00
Ano tech 10 eur i možno min je obvykle pro ubytovani daleko od more a NAD MAGISTRALOU... i když ten prechod magistraly v Makarske neni takovy problem, protože je tam normalni križovatka s semaforem co neni pripad v ostatnich mestech...Ta sama Makarska jinak neni moc pritaživa pro vetšinu lidi na pobyt, protože je dost rušna a plaže jsou narvane...
Mam nekolik kontaktu v Podgore, ale musim zjistit jestli maji volno, pak vam dam vedet...

dedy1
Re: Tučepi
20. 05. 2006 14:18
Damir ak mozes daj vediet podgoru by som bral, ale ma makarska ja vyhodu oproti tichym dedinam, ze vecer je kam ist neni tam nuda ako ked som bol v Bibinje pri Zadare tam po 20. 00 h nebolo kam ist. Mam radsej rusne strediska aj koli detom maju po veceroch co robit a ta magistrala na Makarskej ozaj neni problem chodime na plaz cez podchod ale tie plaze su tam ozaj narvane. Dik
Re: Tučepi
20. 05. 2006 20:42
Podgora je sice menši mesto než Makarska, ale neni až zas taka dedina že neexistuje žadne mesto pro zabavu... A nakonec i kdyby Vam se vyber nelibil, vždy se večer mužete odvezt 10min autem do Makarske, užit si nočni život a vratit se zpatky do apartmanu v Podgore...
Re: Tučepi
20. 05. 2006 20:46
Podgora neni zrovna zapomenutá vesnička, žije to tam slušně.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.