Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ivan Dolac

Autor petra.k 
Ivan Dolac
30. 06. 2019 08:06
Dobrý den, ráda bych Vás požádala o zkušenosti s ubytováním v Ivan Dolac. Máme možnost ubytování v září vdomu STJEPKA nebo apartmány Plaza. Nebyl jste někdo v posledních letech v těchto apartmánech. Díky
avatar Re: Ivan Dolac
30. 06. 2019 13:51
Vše o Hvaru a ID smiling smiley

Jinak doporučuji nejprve hledat, pročíst a pak se teprve dotazovat. yawning smiley
Re: Ivan Dolac
30. 06. 2019 17:50
Děkuji Vám za doporučení, samozřejmě jsem téměř vše přečetla ale o Stjepce jsem našla informace 10 let staré a o Plaza žádné. Proto jsem tu dotaz položila.:-)
avatar Re: Ivan Dolac
30. 06. 2019 18:33
Petro, zkus soukromou zprávu - kvetaca nebo Bessy. Určitě Ti pomohou nebo nasměrují na někoho jiného. smiling smiley
Re: Ivan Dolac
30. 06. 2019 19:11
Re: Ivan Dolac
30. 06. 2019 23:28
Zkušenost s ubytováním nemám, ale vybral bych app. Stjepka. Je to o pár metrů dál od pláže, ale na pěkném místě s výhledem na moře, chodili jsme okolo a dům se mi líbil i pěkně upravené okolí. Apartmány Plaža je takový nižší domek naproti pekárně, za Slávinkou, schovaný mezi ostatními domy takže bez výhledu.
Re: Ivan Dolac
04. 07. 2019 13:37
V app. Stjepka jsme před lety bydleli, 2 roky po sobě. Malé app. mají vstup do kuchyně přes terasu, jídelní stůl jenom na terase, výhled hezký, společné prostory ve dvoře krásné - k dispozici posezení, krb. Velké v patře nevím, my byli v malém. Trochu problém je, že nejde otevřít do průvanu při vedrech - má vstupní dveře do společné chodby a pak jenom balkonové dveře. V době, kdy jsme tam byli nedisponovaly klimatizací - jestli už je tomu jinak, nevím. Ale v to září by tohle problém být nemusel.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.