Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradač-penzion Posejdon

Autor FFF 
FFF
Gradač-penzion Posejdon
20. 04. 2006 18:45
Dobrý den, nevíte jaký je to v tomto penzionu?
Máme polopenzi- vaří tam dobře a jak pokoje?
A co Gradač- je kam chodit a neni to zase moc rušné?
Napište prosim, dik.
Roman
Re: Gradač-penzion Posejdon
25. 04. 2006 08:33
Nebydleli jsme přímo v poseidonu, jen jsme se tam stravovali. Střídá se tam mnoho lidí i ubytovacích kapacit v okolí, posadit se dá v podstatě vždy, někdy je třeba pár minut počkat, měli jsme problémy s čistotou ubrusů na stolech, nějak to při tom obratu zapomínali vyměňovat. Snídaně: plátkový sýr, šunka, marmeláda, paštika, jogurt, müsli, salát, džus, káva čáj, mléko, pečivo pořád dokola, věčeře výběr ze tří jídel, objednávka den dopředu, šlo to, jedno z jídel pravidelně ryba
Re: Gradač-penzion Posejdon
25. 04. 2006 08:54
Dobrý den nevíte někdo jak je to s ubytováním v penzionu když máme dvě děti?V loni jsme se tam stravovali a bylo to tam pěkný ubytovaný jsme byli ve vile Caldera a tam se mnám moc nelíbilo Děkujigrinning smiley
Re: Gradač-penzion Posejdon
26. 04. 2006 12:25
Jako Chorvat zase musim reagovat na vašy chybu: totiž neni GradaČ ale GradaC.. Nevim kde berete te nazvy, taky jako v pripade Podace...
A ted o samem meste.. Gradac ma jednu z nejdluhšych promenad na Makarske Riviere.
Ale vecer je v sezone dost rušne.. Je to jedno z oblibenych mest "domacih turistu z BiH" ktery jsou taky hlasitejši a chovaji se jako doma.. Zvlašt v kavarnach grinning smiley
Jinak pekne oblazkove plaže,akorad ne moc dlouhe (myslim na delku od schodu z promenady do more)...
fff
Re: Gradač-penzion Posejdon
28. 04. 2006 09:38
Gradač píšou i v cestovkách a ta tvoje čeština také nic moc.
Slovo NEJDLUHŠYCH neznám. Tak si nehrajme na dokonalé.
Re: Gradač-penzion Posejdon
28. 04. 2006 10:14
fff: myslim, ze bys mel radeji ocenit informace co nam tu Damir dava, nez utocit na jeho cestinu. Umis chorvatsky jako on cesky?
fff
Re: Gradač-penzion Posejdon
29. 04. 2006 09:43
Dobře,beru zpět.Nechtěl jsem nikoho urazit.
kol
Re: Gradač-penzion Posejdon
26. 06. 2006 01:49
BEZVADNĚ POLOŽEN NA KONCI Gradace u pěkne pláže ,nedaleko od autobusové zastavky směrem na Dubrovník či Makarskou.Příjemní majitel a číšník v baru co rozumí česky.K vodě je to 10m.Ubytování novější ale male pokoje,lepší si připlatir balkon směr moře.
JirkaD
Re: Gradač-penzion Posejdon
05. 07. 2006 12:45
Prosím někoho, kdo byl v penzionu Posejdon - je pro hosty penzionu k dispozici
lednice? a jak to vypadá s jídlem? Děkuji předem za odpověď, tento pátek - 7.7.
odjíždím rád bych tedy věděl jak to tam je. Díky Jirka
Re: Gradač-penzion Posejdon
05. 07. 2006 14:45
-> fff: uvažujem kritiku. Klidne me upozornete když udelam chybu. Tak se človek uči... akorad prosim na PP aby tu nebylo offtopic... Ja jsem musel reagovat protože šlo o nazev mesta ktere mužete videt na tabuli, proto se divim kde lidi to Č videli. Ja jsem nebyl v česke zakladni škole, tak nevim kde ma byt Y a kde I,ale myslim že i tak ne delam moc chyb. Pozdrav
Re: Gradač-penzion Posejdon
06. 07. 2006 13:33
Chtěl bych umět chorvatsky jako ty česky.Jinak dle mých zkušeností je v Gradacu přes týden klidno a o víkendech rušno.Hosté z BiH jsou opravdu dost hluční a bohužel také nepořádní,takže večer bývá na plážích pěkný svinčík.
JirkaD
Re: Gradač-penzion Posejdon
17. 07. 2006 21:36
Sice mi nikdo neodpověděl, ale pro ty kteří do Posejdonu ještš letos pojedou
mám tyto čerstvé informace: ubytování skutečně velmi dobré, na pokoji lednička
o obsahu cca 20 l., každý den se pokoje uklízejí, dvakrát za týden čisté ručníky, slabinou je zde ovšem jídlo. CK KELLNER uvádí ve své nabídce snídaně formou
švédských stolů a večeři výběr z 2-3 jídel. Skutečnost je taková, že snídaně jsou
výběrem velmi chudé a celý týdem téměř bez vyjímky beze změny, večeře je výběr pouze
ze 2 jídel. Na pláž je to 10 m., ale hlava na hlavě. Jirka
Re: Gradač-penzion Posejdon
17. 07. 2006 22:59
prosim tě nevíš náhodou jestli je tam ten stejnej barman jako v loni?My jsme se snídaněma taky nebyly moc spokojený ale dalo se to vydržet za 11 dní odjíždíme opět do Gradacu akorát je změna v ubytování letos to vyhrála vila Goran tak jsem na to zvědavá.V Caldeře se nám v loni nelíbilo a bylo to docela daleko do Posejdonu na jídlo to měli děcka vždy keců.Ahoj Andreagrinning smileygrinning smileygrinning smiley
JirkaD
Re: Gradač-penzion Posejdon
18. 07. 2006 21:07
Vloni jsem v Posejdonu nebyl, ale pravděpodobně je tam stejný barman jako
vloni, mluví celkem dobře česky, bylo to docela zajímavé, já na něj mluvil
chorvtsky (za dvanáct let dovolené v Chorvatsku člověk něco pochytí) a on
na mě česky. Pokud se namýlím tak vila Goran je hned naproti Posejdonu.
Ahoj Jirka přeji hezký pobyt
Re: Gradač-penzion Posejdon
19. 07. 2006 14:23
ano je to hned na proti tak jsem zvědavá jaký to tam bude,ale jestli je tam ten barman tak to bude supr je sním docela sranda thumbs up smiley
JirkaD
Re: Gradač-penzion Posejdon
19. 07. 2006 20:16
Ubytování je v Posejdonu velmi dobré, většina pokojů s výhledem na moře, ale
je tam poněkud tepleji, protože jsou vyhřáté sluníčkem, jídlo jsem již komentoval v předchozím příspěvku. Barman je určitě ten, ktrého máte na mysli. Jirka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.