Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Primosten-soukromi apartman

Autor jrn 
Re: Primosten-soukromi apartman
10. 04. 2009 10:42
Ahoj Stenly, girice jsou takové ty smažené malé rybičky, s citronem a čerstvým chlebem...ach jo, ať už jsme tam yawning smiley
Re: Primosten-soukromi apartman
10. 04. 2009 12:52
Girice - jsou malé pražené rybky lehce poprášené moukou a osolené, podávané s místním pečivem.
Nejlepší připravují právě u zmiňované banky....na promenádě pod schody.
Připravují je tzv.s sebou na tácku. V Primoštenu je mají v nabídce na dosti místech, ale jen zde (u zmiň. banky) jsou ty nejlepší. smiling smiley
avatar Re: Primosten-soukromi apartman
10. 04. 2009 17:21
To jsem v HR viděl prodávat. Ale nikdy jsme si to nedaly. Letos to určitě ochutnáme. Dík
Re: Primosten-soukromi apartman
14. 06. 2009 19:09
Dobrý den, mohu poprosit o bližší informace? Děkuji, Mirek
Re: Primosten-soukromi apartman
21. 06. 2009 23:08
Dobrý den všem,

byl bych vděčný za jakýkoli tip na ubytování (stránky na ubytování, hlavně ne agenturu) v Primoštěnu pro 4 lidi plus přistýlka (pokud možno dvě ložnice). Preferoval bych centrum, ale ne blízko magistrály. Cenu co nejnižší :-), max. 65Eur/apartmán/noc.

odpovědi prosím na mail: KubecVojtech@seznam.cz

termín: 15.8.2009-22.8.2009



Předem díky,

V.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vovas (21. 06. 2009 23:09).
Re: Primosten-soukromi apartman na blind
10. 08. 2009 22:38
ahoj tak jak bylo lidi letos v Primoštenu??? já tam jedu v pátek na blind tak doufam že seženu do těch třicetí éček apartmán pro dva...
Re: Primosten-soukromi apartman
19. 08. 2009 14:51
Dobrý den, prosím Vás o informaci ohledně městečka Primošten. Je možné sehnat ubytování na blind koncem srpna, je v Primoštenu nějaká možnost koupit rybu nebo zeleninu na trhu.
Díky za informaci.
Re: Primosten-soukromi apartman
21. 08. 2009 21:32
Na konci srpna nebude problém, v nejhorším v okolí Primoštenu ubytování seženete vždy.
Pokud neporadí někdo znalejší - mám pocit že v Primoštenu trh není, jen obchody, kde zeleninu mají. Ryby možná v přístavu přímo od rybářů, ale to si také nejsem jistý.
Re: Primosten-soukromi apartman
21. 08. 2009 23:31
Pravě jsem se vrátil z Primoštenu, jeli jsme na blind 2 rodiny, ubytování jsme sehnali v mistních agenturach , na začátku Primoštenu po pravé straně jsou 2 a vcentru další 2, přijeli jsme v deset a tak už byly apartrmány dost probrané poláky atd. Ubytovat se pro jednu rodinu nebyl problém, chtěli jsme však bydlet v jednom domě, tak jsme si mohli vybrat jen ze 2domů s 2apartmány, ale i tak spokojenost. Trh se zeleninou a ovocem je v centru perfektně zásoben, jsou tam 3trhovci hned vedle sebe, taktéž rybí trh funguje dobře (vedle disco Legend Public Clubu), funguje po ránu chodil jsem tam mezi 7-8.30, výběr ryb takový střed, cca 10druhů-Makrela, Orada, Brancin, a další, taky uhoři, Zubatac nebyl.
Koncem srpna bych si s ubytováním nedělal starosti, určitě se tam něco najde!



Upraveno 2krát. Naposledy upravil rendys (21. 08. 2009 23:35).
Re: Primosten-soukromi apartman
20. 02. 2010 17:34
Prosím,pokud někdo máte zajímavý a cenové přijatelný tip na ubytování v okolí Primoštenu- Trogiru na přelom července/srpna pro tři rodiny s dětmi, jeslti by jste mi neposlali informace na mail
m1b1@seznam.cz.
Moc díky!
Re: Primosten-soukromi apartman
25. 02. 2010 17:30
Také prosím o kontakt: sháním ubytování v Primoštěnu blízko moře pro 2 rodinky (2+2, 3+1). Díky předem. Email: miriass@volny.cz
Re: Primosten-soukromi apartman
01. 03. 2010 14:01
Dobrý den,i já vybírám dovolenou,něco už mám,ale osvědčený super tip by se mi hodil.smiling smiley
Chceme Primošten,apartmán,max.100m od moře(super by byla písčitá pláž),
pro 6 osob(4dospělý a 2 děti-2 a 5let).
Nejlépe v jednom privatě s 2 ložnicemi.
Cheme na 10 nocí od 3.-13.7.2010.
Prosím posílejte kontakty na mům email barnova.radka@seznam.cz
předem moooc děkuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 164
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.