Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Primosten-soukromi apartman

Autor jrn 
jrn
Primosten-soukromi apartman
18. 04. 2006 21:25
MATE NEKDO TELEFON NA OSVEDCENY APARTMAN S KUCHYNKOU V PRIMOSTENU?
KOLIK TAK CENOVE V CERVNU ? DIK.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (18. 04. 2006 21:29).
Re: Primosten-soukromi apartman
18. 04. 2006 22:19
Mohu dat kontakt na ubytovani v přímořském domku 6km oo Primoštenu.
Podrobnosti e-mailem.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Nekane (18. 04. 2006 22:25).
Re: Primosten-soukromi apartman
18. 04. 2006 22:29
Není to nějak moc? Jestli dobře počítám, tak ve čtyřech to máme 8 360 na noc
a to je i v sezoně dostsmiling smiley Nemá to být trochu jinak? To by ta dovča vyšla dost draho. Že by překlep?winking smiley
Re: Primosten-soukromi apartman
19. 04. 2006 10:48
ta cena byla za osobu na tyden vcetne pobyt.taxi a luzkovin.smoking smiley
jrn
Re: Primosten-soukromi apartman
19. 04. 2006 14:44
Chtel bych primo v primostenu prosim.
jrn
Re: Primosten-soukromi apartman
19. 04. 2006 20:12
Tolik lidi bylo v Primostenu a nikdo nema nejaky kontakt na dobry apartman?

Jedeme se 4letou dcerou koncem cervna. Prosim poslete na jaroslavfichtl@seznam.cz

Dekuji
Re: Primosten-soukromi apartman
19. 04. 2006 21:47
V Primoštenu jsme byli- je tam krásně- ale ubytovaání jsme měli v Rogoznici. Můj šéf jezdí přímo do Primoštenu tak se ho zeptám ale teď je mimo tak jestli vydržíte týden.?smiling smiley
jrn
Re: Primosten-soukromi apartman
20. 04. 2006 17:53
Pro Evik2-Az se vrati vas sef, tak me prosim dejte vedet nejaky ten kontakt ohledne ubytovani. Dik.
Re: Primosten-soukromi apartman
21. 04. 2006 13:54
Nějaký ten kontakt by se mi taky hodil.
Děkuji
Re: Primosten-soukromi apartman
22. 04. 2006 10:31
Loni jsme byli v Primoštenu, přijeli jsme na náměstí do centra, v první agentuře (DALMATOURS) jsme se zeptali na ubytování, za pět minut si pro nás přišla majitelka domu, šli jsme na prohlídku a už zůstali. Cena i s rekreačním poplatkem cca 12 EUR na osobu - v sezoně (srpen) a ubytování v centru Primoštěnu. K moři asi 5 minut cesty. Jo a byli jsme strašně přejezení fíků (chorvatsky smokve) paní majitelka nám jich pořád nosila plné mísy smiling smiley
Takže není problém sehnat ubytování až na místě.
Znama ma apartman v Primoštenu. Jestli mate zajem o detaily, napište na mail.
Chystáme se koncem června - poslední týden v červnu do Chorvatska a prosím o nějaký dobrý tip na ubytování v apartmánu blízko pláže v Primoštenu nebo blízkém okolí. Máme dvě malé děti. prosím jestli mi můžete poslat odkaz na e-mail? Bohužel se sem moc nedostanu. Děkuji
Poprosím o bližší info.
->Jan Prašek: Jestli otazka byla pro me, tak ten apartman je 100m od more,a oblazkova plaz je asi 100m dal. Apartman je pro 6 lidi, a jestli mate zajem napiste na mail, protoze jste Vas mail neuvedly tady.. Pozdrav
Neví někdo o kontaktu na majitel apartmánu přímo v Primoštejnu poblíž nějaké pláže?
Ahoj, taky bychom letos někam poblíž Primoštejnu, ale raději dále od rušného centra, blízko moře, ap. pro 6lidiček s výhledem na otevřené moře. Hledám na netu, ale připadá mi to marné. Prosím o kontakt, případně info a foto. Díky moc.
Re: Primosten-soukromi apartman
18. 02. 2007 22:49
šári, nejdřív si ujasněte kam vlastně chcete: Rogoznica, Primosten, nebo Pag?yawning smiley
Máme jasno, jedem na 14dní na 2 místa. Týden hledáme v okolí Rogoznice a Primoštejnu a 2.týden na Pagu. O.K.?
Re: Primosten-soukromi apartman
17. 04. 2007 15:34
Taky poprosím o zaslání info o ubytování, pokud možno i foto na e-mail . Chystáme se jet cca začátkem července, 4dosp. +1 malé dítěyawning smiley.
Díky
Re: Primosten-soukromi apartman
18. 04. 2007 09:32
Alenxa: Hoďte mi do soukromé zprávy mailovou adresu, pošlu Vám kontakt na apartmán v Primoštenu kde jsme byli minulý rok + nějaké fotky. Cena v červenci byla 50 €, velikost: dvě ložnice s přistýlkami, pokoj s pohovkou + SAT TV, kuchyně, koupelna, terasa. Nevýhoda: bez klimatizace a kousek nad magistrálou, výhoda, blízko do centra města a k moři.
DDobrý den, můžete mi prosím dát kontakt na to ubytování. Můžete mi prosím něco bližšího sdělit. Jsme 4 dospělí a dvě děti. Chceme ubytování blízko moře. Za kolik to je. Nemáte foto? Moc děkuji Neugebauerová
Re: Primosten-soukromi apartman
20. 06. 2007 14:06
spinning smiley sticking its tongue outDobrý den, mám nyní stejný problém. Loni jsem byla na výletě v Primoštenu a vzala si v několika apartmánech vizitky.V jednom jsme měli rezervaci přímo u vody už od března, ale teď nám napsali, že nám ji ruší, že jiný host si rezervoval celý měsíc, tak mu dali přednost.Chtěla bych ve starém městě pod hřbitovem na západní straně.Nevím, zda to máme zkoušet na " blint " bez zajištění? je nás 6 dospělých, 3x2 os.Kdybyste někdo věděl, budu ráda.smileys with beer
Anonymní návštěvník
Re: Primosten-soukromi apartman
22. 06. 2007 08:14
---



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sasenka (23. 06. 2007 22:35).
kik
Re: Primosten-soukromi apartman
28. 06. 2007 20:36
Loni jsem byl 14 dni v Primostenu v zari a platili jsem cca 35 EUR/den. Byl to krasny velky apartman s vyhledem na more, ale bohuzel primo na magistrale. Letos jedeme do jineho, ktery je pod magistralou smerem k mori a platime v srpnu 65 EUR/den. Jsou to dva samostatne pokoje s kuchyni, balkonem a mistem na parkovani. Cena je vcetne pobytove taxy, pokoje jsou s klimatizaci. Je to cca 10 minut chuze do stareho mesta, samozrejme s vyhledem na more. Meli jsem vyhlednute neco jineho, ale to bohuzel nevyslo. Problem v Primostenu casto je to, ze spousta lidi mluvi pouze chorvatsky a byva obtizne se s nimi domluvit. Pokud bude nekdo chtit, mohu poskytnout kontakt.
Re: Primosten-soukromi apartman
07. 07. 2007 10:19
ahojky,jezdim do Primostenu 2x rocne,mame apartman ve starem meste,s balkonem a hned u more.Domaci jsou super,mlady lidi.Jedinej problem je dostat se na pstrov je to omezeny casem a taky velikoti auta,jinak parkovaci misto tam maji.Jeli jsme Alfou 166 a bylo to na centymetry ale projeli.Fota mam a i na netu je video.kontakt na domaci taky,tak pisnete na email.Preju krasnou dovolenou.
avatar Re: Primosten-soukromi apartman
04. 04. 2009 12:59
Ahoj, máte někdo typ na ubytování v Primoštenu? Staré město nechci. Jsme čtyři, dva páry ale máme rádi prostor. Tak klidně dva malý apartmány. Dík
Re: Primosten-soukromi apartman
07. 04. 2009 15:29
To Stenly.stenly

Bohužel, chtěla jsem pomoci,eye rolling smiley obvolala jsem pár kamarádek, ale v tuto dobu....mají v Primoštenu vše již na sezónu obsazené.sad smiley

Přeji hodně štěstí a krásnou dovolenou.smiling smiley
avatar Re: Primosten-soukromi apartman
07. 04. 2009 19:57
Nekane napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Stenly.stenly
>
> Bohužel, chtěla jsem pomoci,eye rolling smiley obvolala jsem pár
> kamarádek, ale v tuto dobu....mají v Primoštenu
> vše již na sezónu obsazené.sad smiley
>
> Přeji hodně štěstí a krásnou dovolenou.smiling smiley


Dík. Dnes mi napsaly z jedné turistické agentury v Primoštenu a už jsem zablokoval dva apartmány. Podle fotek to vypadá že se nám povedlo sehnat to co jsme chtěly. Loni jsem byl v Orebiči a mám vše nastudované, také mám dobrý typ na ubytko tak kdybys chtěla poradit tak napiš.

Už se nemohu dočkat. V HR jsem byl už několikrát, ale tadle oblast bude premiéra.

Dík Standa
Re: Primosten-soukromi apartman
08. 04. 2009 12:06
To Stenly.stenly

Tak to je super, já ale myslela, že přes agenturu jezdit moc nikdo nechce.eye rolling smiley Mají to dost cenově natáhlé.
Jinak.... Primošten je nádherný, záleží také na jaké straně je ubytko. Úžasné bydlení je za starým městem.
Můj šálek kávy to sice není......ale je zde vše při ruce.
Já jezdím do Primoštenu často..... do banky (nejlepší kurz v okolí) nebo s dětmi na atrakce a do konob.....jsou zde romantická posezení při víně.
Také určitě ochutnej místní GIRICE, jsou výborné.

Děkuji za nabídku s pomocí. Já jsem s rodinou po celé léto ve svém, tak se v Primoštenu určitě někde potkáme.smileys with beer

Přeji krásné léto a dovolenou.
avatar Re: Primosten-soukromi apartman
10. 04. 2009 07:06
S těma cena nevím. Ale za dvoulůžkovej apartmán 30éček. Uvidíme jak to bude zařízený. Jinak přes agenturu se mi to také moc nezamlouvá. Ale situace je taková že letos jedem s rodičema a ty jedou porvé na vlastní pěst. Tak jedna z jejich podmínek byla zajistit ubytování z čech. Jinak kdyby jsme s manželkou jeli samy tak určitě na blind.
Také bych se zeptal co to jsou ty GIRICE? S manželkou rádi objevujem a ochutnáváme, ale toto jsme ještě neslyšely.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.