Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zkušenosti s Adriatic.hr

Autor HonzaST220 
Zkušenosti s Adriatic.hr
30. 04. 2016 12:57
Zdravím, jaké máte zkušenosti s výběrem a následnou rezervací a poslání zálohy? Komunikace je přímo s majitelem objektu?Děkuji
avatar
mdr
Re: Zkušenosti s Adriatic.hr
01. 05. 2016 18:18
Zkušenosti veskrze pozitivní. Mají nejlépe propracované stránky, o každém objektu podrobné údaje i s přesnou polohou. Kontakt na majitele dostaneš po zaplacení zálohy.
Když jim napíšeš svoje představy o ubytování (klidně česky, mají i české a slovenské zaměstnanace), navrhnou ti co by z jejich nabídky mohlo nejvíc vyhovovat.

Mně osobně chybí přesné údaje o možnostech koupání bez plavek, ale to je problém u všech agentur, navíc se hlavně u neoficiálních nudapláží údaje často mění, pláže vznikají a zanikají.
Vadí mi také, že při platbě kartou nepoužívají zabezpečené spojení, co je nebezpečné. Dá se ale platit převodem na účet, mají i účet v eurech na Slovensku, takže já jim zálohu platím jako vnitrostátní převod. Jestli mají účet i v ČR, to nevím.
Jednou mě trošku naštvali, když jsme chtěli co největší samotu a navrhli nám domek na ostrvě Lavdara s tím, že nejbližší sousedé jsou vzdáleni asi 50 m, ale nebyla to pravda. Inu, na každém je kaňka.
Re: Zkušenosti s Adriatic.hr
01. 05. 2016 22:28
tak s touto agenturou sme trávili už 4 dovolenky pri Jadrane
max. spokojnosť, výborná komunikácia a aj nejakú zľavu už tam máme smiling smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Zkušenosti s Adriatic.hr
02. 05. 2016 07:40
S Adriatic.hr jsme byli opakovaně, info vždy odpovídalo realitě, komunikace bez problémů, dokonce nám refundovali dálniční poplatky z předchozího roku. Slušná cestovka!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 82
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.