Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist - Vila Marko

Autor karkulka 
Re: Brist - Vila Marko
05. 05. 2006 09:05
O.K. Vracím se 2.7.06, tak ti pak pisnu, jak bylo.
eva111
Re: Brist - Vila Marko
24. 05. 2006 09:41
ahoj já jedu taky na MARKO A vůbec se nebojím!!!!!!!!!!!!!!!mějte se pěkně všichni.EVa
Ann
Re: Brist - Vila Marko
25. 05. 2006 12:28
Loni jsme byli v Zaostrogu-dvě rodiny se čtyřmi dětmi a bylo to super!Co se týče hygieny,nebylo co vytknout,čisté moře i pláže a to se musím přiznat,že patřím mezi netykavky!Byla to úžasná dovolená!
Letos se chystáme na blint Brist nebo Podaca v cervenci,co mi doporučíte,prosím? Mnohokrát děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 12:38).
Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 11:44
No, já do Bristu vyrážím taky - na přelomu července a srpna. Tak jsem zvědav. Doufám, že se není čeho bát, dal jsem Bristu přednost před Gradacem právě kvůli tomu, že mi paní domácí Brist doporučila - prý větší klid než v Gradacu. Pokud v Bristu/Gradacu nekdo byl, piste prosim postřehy - docela mě zajímá jaké to tam je a z tohoto fóra to není moc jednoznačné...yawning smiley
Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 12:21
Podaca je vesnice, což je Brist sice taky, ale aspon je hned vedle Gradacu. Když budeš něco shánět v Podace, začni v těch apartmánech až u moře (kolem pošty dolu), tam jsou pěkný baráky za dobrý peníze.
avatar Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 17:57
To Childeater:
Není se dle mého čeho bát. Do Chorvatska jezdím-jak jsem již uváděl dříve 8 sezon po sobě a z toho polovinu jsem dal přednost Bristu. Každý si tu najde to své. Malá vesnice,ale má svého mistra na míchané drinky-držitele ocenění mistra světa z Karlových Varů,jen nevím který rok po roce 2000 to byl-asi 2003.[magazin.mattoni.cz] Má svůj podnik v centru obce. Výletní lodě tu taktéž přistávají a do Gradacu na super pizzu do Pizzerie Gustina jen 30 min-pizza dělaná na dřevě-super i cenově a gramáží



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (28. 05. 2006 21:16).
Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 19:41
Jirko, to tam asi necháš za ty nápoje pěknej balík, ne ? thumbs up smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 20:15
To:jirkaK
Víš že ani ne? Nedá se to pít celý večer a pokaždé jiný drink-to bych ráno mohl vytvářet nechutnou duhu.... smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (28. 05. 2006 20:16).
Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 20:20
budu tam muset taky zajít smileys with beer
avatar Re: Brist - Vila Marko
28. 05. 2006 20:31
Ještě mohu poradit i posezení při západu slunce na terase Hotelu RIVA-mají tam dobré vínko Prošek (a nejen to) A západ slunce nad majákem na ostrově Hvar je super.Hotel Riva je u přístavního mola pro lodě na izlety
Jo a ten vítěz MATTONI GRAND DRINK 2003 je pan Marušič z Bristu -viz [magazin.mattoni.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jir-Ka (28. 05. 2006 21:00).
ann
Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 12:59
Childeater napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No, já do Bristu vyrážím taky - na přelomu
> července a srpna. Tak jsem zvědav. Doufám, že se
> není čeho bát, dal jsem Bristu přednost před
> Gradacem právě kvůli tomu, že mi paní domácí Brist
> doporučila - prý větší klid než v Gradacu. Pokud v
> Bristu/Gradacu nekdo byl, piste prosim postřehy -
> docela mě zajímá jaké to tam je a z tohoto fóra to
> není moc jednoznačné...


Tak to se možná potkáme,vyrážíme 24.7. Díky za rady všem,zvolíme asi taky Brist.Všem super dovču!
Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 14:08
Ja budu v Bristu 16.7.-30.7. :-) Takze sraz u michaneho napoje?
Ann
Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 14:14
Super!Drž palečky s ubytováním!
avatar Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 15:23
Taky bych rád jel opět na přelomu července a srpna,ale žena chce letos Chorvatsko vynechat,děcka jet chtějí,tak to nechám asi na náhlém rozhodnutí(zabalte,jedeme).
avatar Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 15:33
To: Raadek

No v tom termínu jak uvádíš tam bývá dobrá akce. Nevím jak se to správně nazývá,ale má to něco společného patrně se Sv. Magdalenou nebo tak nějak-pečené ryby pro turisty i domorodce,sudové víno,vloni soutěž o celou šrutku pršutu,umístěného nad mořem na konci 5-metrové hladké navazelínované klády atd.
Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 16:59
jak jde o žrádlo, tak bych to asi vyhrál grinning smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 17:12
No vyhrál to nějaký klučina z ČR stylem snowborďáka-rozběhl se jak na klouzačku a pak jen udržoval rovnováhu až na konec a pršut byl jeho. Sklidil po dvou hodinách marných pokusů obrovské ovace davu turistů
Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 17:21
zásada je držet nohy u sebe. Jak se kláda dostane mezi ně, je po chuti nejen na Pršut grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 17:30
Re: Brist - Vila Marko
29. 05. 2006 19:03
jirkaK: thumbs up smiley
Vloni tam na tu festu byla zena s dcerou a tchyni angry smiley Ja prijel az po ni. Tak se letos tesim. Pry to bylo fajn.
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 09:42
Ježiš, prima - na společnej drink se těším, doufám že to klapne!...smileys with beer
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 16:01
Tak paní z cestovky mi potvrdila, že do Gradacu je to z našeho apartmánu cca 15 minut pěšky. Super, těším se že tam budu chodit na pivo. Nevíte, jestli se tam dá dojít po pláži? Z Bristu, teda...drinking smiley
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 16:19
Childeater: Jestli myslis primo po plazi, tak ne. Je to tam sama mala plazicka a skalnata zatoka. Cca 300m pred centrem Geadacu zacina oblazkova plaz po ktere tam dojdes. Ale jinak vede kolem more chodnik z Podace pres Brist az do Gradacu. Vecer osviceny a uprostred cesty prima hospudka (jsou tam casto diskoteky). Jinak z Vila Marko do Gradace bych tipoval tak dobrych 20 minut, ale treba si rychly chodec. Mi vloni jezdili s kocarkem :-)
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 16:26
Prima, to vůbec neva. Že je chodník, to úplně stačí. Chutná Vám místní pivo? A kolikpak v té hospodůdce mimochodem to pivko vlastně stojí?...smiling smiley
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 16:44
Myslim ze tam bylo o fous drazsi (13 nebo 14KN), ale jinak v Gradacu i za 10 (karlovacko, Starobrno, Gambrinus) :-) Me osobne nejvic smakuje Ozujsko :-)
Jinak tady je link na tu hospudku. Jmenuje se Pineta - [www.pineta.hr]
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 17:13
Hmm...hospudka vypada moc hezky!...Už se těším, až si tam natáhnu nohy a objednám pivko...cool smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 18:04
To Childeater
Jestli náhodou jezdíš na kolečkových bruslích nebo někdo z rodiny-využiješ je na cestu do Gradacu právě po tom betonovém chodníku. Ideální ráno zajet nebo někoho poslat do pekárny pro koblihy atd thumbs up
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 19:04
Ježiš, to je výbornej nápad, díky za tip. Jedeme tři chlapi - kolegové z práce. Zřejmě budeme losovat o to, kdo tam ráno pomaže...grinning smiley
avatar Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 19:28
grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley na smileys with beer ale raději pěšky hot smiley
Re: Brist - Vila Marko
01. 06. 2006 19:42
Svatá pravda, nerad bych si rozbil hubu po pivu na kolobotách...thumbs up smiley...Dá se z toho chodníku po cestě slézt na nějakou pláž a vykoupat se tam? Ale předpokládám že jo, když jsem viděl fotky tý hospůdky na půli cesty...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.