Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??

Autor leninka 
To: Tomislav Vojnović
Nechci Vam upirat snahu o propagaci vlastni CK, Vase ceny jsou celkem lidove. Chci jenom upozornit na jednu vec, ze na tomto foru si od pocatku registrace delate vlastni reklamu a to sam, bez pricineni jinych. Vlastni web adresu mate uvedenou v registraci, v kazdem vlaknu, kde se objevi neco ohledne ubytovani, davate nezavaznou nabidku. Vase prispevky na tomto vlakne jsou o tom, ze jste nejlepsi, nejlevnejsi, nejcestnejsi a proste nej, nej nej.....
Myslim, ze toto forum neni o tom, ze Vy nekde ve sklepe nalevate potencionalni zajemce orahovacem. Na Vasich strankach neni zadny reklamni banner odkazujici na toto forum. Tak jak Vy zijete z cestovniho ruchu, tak admistrator techto stranek zije castecne z placene reklamy. V pripade, ze jste solidni firma, tak si reklamu zaplatte a nedelejte zde obycejneho "ucastnika zajezdu". Tady se doporucuje ubytovani gratis.
Omlouvam se vsem fandum pana Vojnovice, ale uz mi to jeho "uprimne" vychloubani lezlo na nervy.thumbs up smiley
VZKAZ VSEM NEKOMERCNIM CEKATELUM NA TEPLE LETO:" AT MATE K VANOCNIM DARKUM I HREJIVY POCIT, ZE UZ ZA POUHYCH 4512 HODIN BUDOU PRAZDNINY."smileys with beer
avatar Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
20. 12. 2006 10:42
Já jen doplním k tomu, co napsal Podgoranin. Toto fórum z žádné reklamy nežije a byl bych rád, kdyby to všichni respektovali. Jeho přínos je i pro nás v informacích, které se tu objevují.

Michal
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
20. 12. 2006 14:34
To podgoranin:
Ja mam uvedenou svoji e-mailovou adresu, ty mas primo sve www stranky na konkretni ubytovaci zarizeni, tak proto ne chapu co mi tedy vycitavas ?
Nikde jsem neuvadel nazev sve CK, snazim se psat nekonkretne a vseobecne. A uz vubec o sobe netvrdim ze jsem same nej, konkretne jak pises nejcestnejsi.

Tady lide pisi www stranky na konkretni CK, na konkretni ubyvalete a to nikomu nevadi. Ty sam pises cenu sveho apartmanu i kdyz kyzdy vidi ze mas uvedene sve www stranky.

Uz vubec ne chapu proc mne jmenujete, ja take ne uvadim Vase jmeno a prijmeni.
Chapu ale ze i takovy zlomyslni lide jsou mezi nami. Kazdy si muze vybrat dovolenu dle sveho gusta. Pokud mi chcete vynadat tak mi napiste na soukromy e-mail a nekazte tento sympaticky forum takovyma recma. Pokud jste opravdu Chorvat, tak se musim opravdu stydet za takoveho "krajana". Z Vaseho prispevku je citit smrad zavisti. Ja Vas ale nebudu tak urazet, kazdy at si udela obrazek sam.
Vy take nemate na svych strankach link na Chorvatsko.cz, tak proc to vycitavate mne ?
Na zaver bych uvedl ze klientum nalevam orechovici ve sklepe. Tuto ubohost musim uvest na spravnoumiru ze nalevam v kancelari. Blizi se svatky klidu, a nemeli by jsme po sobe hazet spinu. Je spousta lokalit v Chorvatsku a nemusi vsichni do Podgory nebo na Hvar
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
20. 12. 2006 14:40
Dekuji za tato slova. O svem skutecnem jmenu nebudu preci lhat, ale uvadim soukromy email. Nikoho nevyzivam a ani nebudu vyzivat a podnecovat aby vyuzival mych sluzeb. Ja bych i dal link nebo banner ... na sve stranky , ale tim bych nedelal reklamu chorvatsku cz ale firme ktera prave tvrdi ze je nejlepsi na chorvatsko. Skoda. Rikam znovu, kdy by forum byl samostatny, bez te konkretni CK, tak bych ho i dal na sve stranky
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
20. 12. 2006 18:56
Tomo,

ad smlouvači: dovoluji si tvrdit, že Italové jsou horší. A pokud by jezdili do privátů Izraelci, tak o těch ani nemluvě.


Podgoranine,

Tomislav nalévá orahovicu, ne orahovac yawning smiley
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
21. 12. 2006 10:55
To souhlasim. Zidovske smlouvani je povestne. Ale ohledne Italu-ne vim, ne vim. V restauracich v Chorvatsku si je nemuzou vynachvalit. Maji vydrancovanou svoji pulku Jadranu, nemaji moc ryb, jedine co si chyti na nasi strane a pak si objednavaji ty nejlepsidelikatesi a jsou nejlepsimi zakazniky, tak ze si je v aspon restauracich nemuzou vynachvalit a vedle Nemcu jsou to nejlepsimi zakazniky.

Apropos orahovice- , to mne nenapadlo ohledne Podgoranina - pise orahovac a tak dobre pise Cesky, mnohem lepe nez li ja.....
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
21. 12. 2006 17:38
Italové utrácejí, ale když přijdou do domu, kde jsou apartmány k pronajmutí nebo si chtějí koupit výlet, tak se snaží smlouvat mnohem víc než Češi. A dělají to např.i v turistických obchodech v Praze.
Máte někdo zkušenosti s Dalmaciatourem?
Většiná dotazů na ubytování v poslední době končí odpovědí od Tomislava který zde maskuje vlastní CK Dalmacijatour. Jeho nepoctivé jednání naznačuje pravděpodobnou úroveň zmíněné CK.thumbs down
Chtěla jsem konkrétní zkušenosti.To,že si hledá na fóru zákazníky mi nevadí.Ale chci vědět,jestli se na něj můžu spolehnout. confused smiley
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
28. 12. 2006 22:14
Romanka - Dalmacijatour je "kamenná" cestovka, takže bude asi větší jistota.

S internetovým zprostředkovatelem ubytovnání mám zkušenost jednoduchou - navýšení ceny více než 30%!!!!! Ale co se týče spolehlivosti, nema problema.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
29. 12. 2006 12:05
Vazeny Rone,
ja mam uvedeny soukromy e-mail a kdyz nekoho oslovuji , tak mu pisi at mne kontaktuje na soukromem e-mailu aby to tady nekoho neprovokovalo a kazdemu pisi na jeho e-mail. Ale jak vidim vadi ti to. Proc ti nevadi treba podgoranin ktery porad reklamuje sve ubytovaci zarizeni ? Neni registrovan jako CK a ne vim zda a jak plati dane. Je to jeho vec. Ja platim i dane i DPH.
Reklamuje se tady treba i CA Koucka atd. Proc to nikomu nevadi ? Nevadi nikomu ruzne agentury ktere ani nejsou pojistene proti upadku.
Ja jsem CK, ale neprezentuji se a neuvadim nazev CK.
Pojisten jsem proti upadku, navic 5 let jsem nemenil ceny,kazdy klient dostane automapu Chorvatska a prospekty zdarma. Proc by to melo nekomu vadit ? Pokud klient usetri nejakou korunu oproti nektere z velkych CK ktere maji az 50 % vysi ceny, lide by meli byt radi.
Moc by mne zajimalo na zaklade ceho tvrdis ze mam nepoctive jednani ?
Ja si netroufnu kritizovattebe ktereho ne znam a ty ne znas mne a presto mne kritizujes. "Klobouk dolu" ale to svedci ze spis ty mas nejaky problem a ne ja.
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
29. 12. 2006 14:07
Romanko,
muzete se kdykolliv stavit, nebo mi poslat e-mail a na miste zjistite zda jsem poctiva CK nebo ne. Nabidnu Vam chorvatskou orechovici, travarici a prosek a zazijete chorvatskou pohostinost. Vsichni jste take srdecne zvany. Ty ktery pisi normalni prispevky a dokonce i ty ktery mne urazeji.

Na www.babinet.cz vedu forum o Chorvatsku. Tam je mozne se zeptat mne na cokolliv ohledne Chorvatska.
nazdárek forum!thumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 01:58).
avatar
XXX
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
29. 12. 2006 21:04
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:46).
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 10:02
To mate pravdu, ale nikde se nezminuji ve svych clancich o nazvu kancelare a za svym jmenem si stojim na rozdil od Vas ktery jste anonimni.
Tady na strankach bude vzdy reklama. At uz chtena nebo nechtena. Kdyz nekdo doporucuje nejakou ceskou CK/CA, tak je to v poradku a nikomu to nevadi. A to je reklama na tu a tu doticnou CK/CA.
Kdyz nekdo napise kontakt na nejekeho majitele, tak je to reklama na toho majitele, cili take je to reklama.
Ja jsem porad nekomu v zaludku. To ne chapu.
Kdyz mam dobry ceny, proc by se lide to nemeli dozvedet ? Konkretni anbidky jim pisi soukrome, cili nikoho tim ne obtezuji.
Kydz nekdo vi o nekom kdo ma apartman za vybornou cenu, proc by se to lide nemeli dozvedet ?
Myslel jsem si ze aspon v tom novem roce by melo byt vice tolerance, mene utoku ,a hlavne lide - PREJME A BUDE NAM PRANO ( asi tak nejak zni to prislovi ) ?
Vzdyt proc by nekdo kdo nema moc prostredku nemel moznost usetrit nejakou korunu a podelit se o to s nami ?
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 10:09
Tak to pred Vami Podgoranine musim smeknout. Nadherne stranky, nadherne sluzby a to vse zdarma.
Vite, to byl muj sen, a Vam se splnil - delat neco zdarma, jen pro poteseni. Jenze u mne je takova kruta realita ze nedelam jinou praci ale jen tu CK. Urcite mate neco od tech majitelu objektu ale to je jina vec, to ne chci rozebirat.
Tak budte rad ze delate sluzbu zdarma a zivi Vas to. Vzdyt kdo si to dnes muze dovolit ? Tak mne proto hned nezatracujte. Ja radne platim dane, DPH odvadim a pokud Vy delate zdarma a zivi Vas to, tak Vam to preji z celeho srdce.
Vzdyt Vy se zamerujete jen na Podgoru a ja ne. Tak proc by jsme meli byt na sebe zly ? Je novy rok, otocme novou stranku a divejme se na to co nas spojuje:
CHORVATSKO.
Preji hodne stesti a uspechu v roce 2007
avatar
XXX
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 11:15
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:45).
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 13:22
Vy ani neuvadite sve jmeno a jen napadate. Svou spatnou naladu muzete sirit na jinych mistech. Toto je forum o Chorvatsku. Napiste radsi nejaky zazitek nebo dotaz ohledne Cghorvatska a velice rad Vam ho navzdor temto neustalym utokum odpovim nebo poradim. Tady lide pisi a doporucuji ruzne CK/CA a nikdo je nepeskuje kvuli tomu. Ne vim proc Vam tak vadim ja osobne.
Pokud nemuzeme vychazet jako slusny lide ( chovani z Vasi strany ), tak bude nejlepsi kdyz si jeden druheho nebudeme vsimat.
Nekazte tento forum takovymi vypady.

NAPISTE MI SOUKROMOU ZPRAVU A ZUSTANTE KLIDNE ANONIMNI ABYCH VAS NEPOZNAL. POKUD MATE URCITE VYHRADY VUCI MNE OSOBNE, NEPLETTE DO TOHO CELY FORUM. LIDE SI NA TOMUTO FORU NEZASLOUZI TAKOVE SLOVNI PRESTRELKY A VYSTRELKY yawning smiley
avatar Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 13:41
Ježíšmarja už toho nechte.moody smiley Sice jezdím vždy na blind a přes cestovku bych nikdy nejel,ale někoho napadat za to,že tu cestovku má mi přijde ujeté.Nevšiml jsem si,že by tady někomu něco vnucoval,na to tady byli jiní experti.Tak přestaň me být malicherní a bavme se radši o našem chorvatskusmoking smileyhot smiley
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 15:09
Dekuji za ta slova. Tento forum ma byt informativni a vesely drinking smiley a ne angry smiley
Vsechno ma sva pro a proti.Kdo chce jet na blint at si jde. Kdo ma treba moznost od zamestnavatele vyuzit fondy FKSP a prispevky na dovolenou, zvoli CK.
Respektujme se na vzajem a nase nazory a tesme se na leto............
avatar
XXX
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
02. 01. 2007 15:13
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:45).
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
03. 01. 2007 12:01
Rad bych vedel v cem nepisi pravdu, protoze bych nerad byl tady za lhare ? confused smiley
Jinak, posilam Vam pane xxx soukromou zpravu, protoze ne chcise tady verejne dohadovat. Preji vsem dobrou naladu yawning smiley a dobrou spolecnost smileys with beer
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
29. 01. 2007 14:44
Potřeboval bych zajistit ubytování někde v horní polovině Chorvatska(třeba v blízkosti ostrova Krk),pro 2 osoby,na nějakém odlehlém,ale romantickém místě,na 4 noci. Samozřejmě že v letních měsících.Za informaci děkuji. Martin
smiling smileyRe: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
29. 01. 2007 15:23
Horní polovina Chorvatska se jmenuje Slavonie, Baranja, Zagorje,... Krk tam není yawning smiley

Jak moc odlehlé misto to má být? Jestli úplně, tak jedině do vnitrozemí ostrova. Jinak zkus Starou Bašku, Vrbnik nebo oblast zvanou "Šotovento" - cca mezi Poratem u Malinské a přístavem trajektů Valbiska
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
22. 02. 2007 13:58
Nemáte někdo zkušenost s ubytováním přes agenturu na www.online.lotoscroatia.com? Dá se na ně spolehnout?
avatar Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
22. 02. 2007 15:04
Pravidla pro používání fóra: bod 5 sad smiley

Michal
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
22. 02. 2007 17:56
Michale, nějak to nechápu. Kinguše se ptá na zkušenost z určitou firmou, stejně jako se ptají jiní na zkušenosti s určitým hotelem, restaurací, CK apod. Co je na tom špatně?
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
22. 02. 2007 18:54
To jsem taky nepochopila.To snad není žádná komerce,ne?Jen chci vědět,zda je to solidní firma a nemusíme se bát,že když tam přijedem,tak že námi objednané a předem zaplacené (záloha) ubytování budeme skutečně mít.
Globík dík za zastání.
Re: Zkušenosti s internetovým chorvatským zprostředkovatelem ubytovnání ??
22. 02. 2007 19:23
Mimochodem,pane administrátore,tak jsem koukala do příspěvků tohoto fóra a takový dotazů,jaký jsem měla já,je tu několik a nikdy jste na to nereagoval.Tak teda opravdu nechápu,co v tom vidíte jiného než u ostatní.
Zkusím tedy podat dotaz,zda má někdo zkušenost s CA Lotos Croatia!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 256
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.