Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

internetové adresy

Autor Anonymní návštěvník 
Re: internetové adresy
27. 06. 2006 21:38
Mám dobrý tip na ubytování v Chorvatsku. Jedná se o Seget-Vranjici, klidnou lokalitu a velkého soukromí. Výhodou jsou vily/apartmány vzdálené 10 až 50 metrů od moře. V případě zájmu zašlu kontak na www stránky.
Re: internetové adresy
28. 06. 2006 11:38
Mohl byste mi je prosím poslat na email. Diky
Re: internetové adresy
28. 06. 2006 12:28
Já bych taky poprosila...díky....
Re: internetové adresy
28. 06. 2006 14:07
Ahoj nemáte někdo kontakt na nějaké ubytování na Istrii Pula Banjole. Jedeme v září s 18měs dítětem. Děkuji za ochotu.
den
Re: internetové adresy
30. 06. 2006 20:06
ahojte,

proim, prosim, mozem aj ja dostať tie internetové adresy s ubytovanim v chorvatsku?
dakujem
Re: internetové adresy
01. 07. 2006 10:00
zasílám kontakt na ubytování www.volny.cz/vranjica
v některých apartmánech je ještě volno
Tracy
Re: internetové adresy
03. 07. 2006 10:50
Mohl bych taky poprosit o zaslaní..díky
cip.cipich@seznam.cz
Re: internetové adresy
03. 07. 2006 11:50
Kontakt na ubytovani na Hvaru - Ivan Dolac. www.smoki.hr/liba nebo www,gothic.cz/hvar
Re: internetové adresy
04. 07. 2006 12:46
Velmi slušné ubytování u starší paní . www.... Ražanac/ kraj Zadar/ Blaženka Perkovič . Sezona 10euro/osoba. Bližší info na email jhutecka@seznam.cz Vrátil jsem se 2.7.07 všechno v pohodě.
Re: internetové adresy
05. 07. 2006 15:24
Apartmán se soukromou pláží,50m od moře, Privlaka - cca 25 km západně od Zadaru.
Kontakt+foto: [dovolena.artinzert.cz]
Re: internetové adresy
10. 07. 2006 16:16
taky bych prosil o nějaké odkazy na ubytování pro rodinu s dítětem,díky cosby@centrum.cz
Prosím také o nějaké stránky s ubytováním v chorvatsku pro dvě rodiny.
Moc děkuji Miky
Sorry zapomnel jsem adresu miky74@atlas.cz Dík
Re: internetové adresy
09. 03. 2007 13:06
Dobrý den všichni, jsme dvě rodiny celkem tedy 8 lidí a rádi bychom jeli také do nějakého pěkného apartmánu v Chorvatsku blízko pláže. Rádi bychom do aparztmánu společného s dvěmi nebo třemi pokoji a kuchyní. Jestli někdo víte typ-prosím zašlete internet. adresu na mail - beno@centrum.cz Předem moc děkuji.
Re: internetové adresy
18. 03. 2007 16:11
Ahoj, nevíte prosím vás o něčem pro 10 - 12 lidí s terasou? Díky
Re: internetové adresy
03. 04. 2007 19:47
Mate někdo zkušenost s objednáváním ubytování u agentury ,,ubytovanivchorvatsku "?
Re: internetové adresy
03. 04. 2007 22:07
Loni jsme zajišťovali dovolenou přes "ubytování v chorvatsku". Veškerá komunikace probíhala e-mailem přímo s majitelem objektu. Požadovali zaplacení zálohy na účet ve výši 50 EUR, což přes naše banky (pokud člověk nemá internetbanking a podobné služby) není nejjjednodušší. To co měli uvedeno v nabídce v podstatě splnili, ale vždy je lepší požadovat další doplňující informace. My jsme byli např. pouze cca 80 m od moře s pěknou terasou, ale pohled pouze do ulice, takže výhled na moře, kterého si vždy velmi vážíme, nebyl žádný.
Re: internetové adresy
04. 04. 2007 21:08
Zálohy ZÁSADNĚ neplatím. Jak jim dáš prachy, tak s tebou mohou vorat.
Re: internetové adresy
10. 05. 2007 16:14
www.drasnice.cz
Re: internetové adresy
16. 08. 2007 13:47
prosim o zaslání kontaktu na www.stránky-ubytování Seget-Vranjica
Re: internetové adresy
19. 08. 2007 11:52
Biograd na Moru - Apartmány Rončević se nachazi v krásném turistickém mistě v Biogradu na More, kde je mnoho možnosti k odpočinku na dovolené.
Rodinný dům se nachází v klidné ulici asi 200 metrů od pláže Bošana a nabízí ubytování celkem ve 3 apartmánech pro 4 až 9 osob.
www....
Re: internetové adresy
04. 01. 2008 21:19
Prosím o internetové adresy na ubytování v Biogradu na moru.
Případně nějaké zkušenosti. Děkuji
j.fila@email.cz
avatar Re: internetové adresy
04. 01. 2008 21:50
Mont:mrkni na ... je tam toho z Biogradu hafo.
Re: internetové adresy
05. 01. 2008 00:05
Mont - zadej si do vyhledávače (třeba GOOGLE) "Biograd na Moru". Zobrazeným množstvím odkazů a adres se neprohrabeš ani do dovolené (abys ji nezmeškal !!! grinning smiley ). Jinak adresy na APP tady nečekej - admin je maže jako reklamu a dobře dělá, za chvíli by to tu bylo zaprasené reklamou. Hodně štěstí v hledání !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: internetové adresy
10. 01. 2008 16:02
Prosím také o nějaké kontakty na ubytování.Předem díky.
avatar Re: internetové adresy
12. 01. 2008 07:36
Také bych moc prosil o adresy hlavně samoty přímo u moře. slofik1@seznam.cz děkuju
avatar Re: internetové adresy
12. 01. 2008 11:17
Hopkirk:...maže,ale jak komu.Holt,všichni jsme si rovni,ale někteří jsou si rovnější.Během minuty ti tady na foru najdu "kýbl" reklamy.Jinak díky za tu červenou,sice jsem toho názoru,že jsem žádnou reklamu nedělal,ale i tak díkythumbs up Čau Michal
Re: internetové adresy
12. 01. 2008 13:05
michalu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hopkirk:... Jinak díky za tu
> červenou,sice jsem toho názoru,že jsem žádnou
> reklamu nedělal,ale i tak díkythumbs up Čau Michal

Jsem sorry, ale tu červenou nemáš ode mne - na důkaz ti to mojí zelenou odmazávám.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: internetové adresy
12. 01. 2008 15:33
Hopkirk:Omlouvám se,nebylo to mířené konkrétně proti tobě(i když to tak možná vyznělo),ale proti tomu "červenáčkovi".yawning smiley
Re: internetové adresy
13. 01. 2008 17:58
Díky za odpověď ale já jsem měl na mysli konkrétní doporučení o obytování.
Do chorvatska jezdím od roku 1992 autem a vždy do soukromí. Od ruku 2002 jsem začal vyhledávat ubytování na internetu a zatím se mi vždy podařilo najít vhodné a levné ubytování. Můj problém je vtom že jsme dvě dospělé osoby + malý pejsek, to co jsem dosud našel bylo v 99% apartmány a ty se pohybujou v cenách 40EU výše.
A když náhodou najdu něco levnějšího tak buď za pejska chtějí 5EU/den, anebo pejska neberou. Už si dopisuji i s cestovkami v Biogradu kde mi nabízejí ubytování od 33 do 45EU za noc a k tomu mi dávají slevu 7% z celkové ceny.
Ale není nad doporučení těch kteří už tam byli a mají nějaké zkušenosti.
Ještě jsem se nedověděl jestli je tam naturistická pláž.
Dopisujisi s jedním domorodcem je ochotný ale má jenom 4 a 6 lůžkové apartmány, a odkazuje mně na nudistickou pláž na ostrově Pašman u města Tkon a pláž Hawaii.
Tam ale musíme plout trajektem.
Předem dík za každou informaci - není problém odepsat na můj email.
Fila
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.