Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

robinsonáda Gordana

Autor saber 
robinsonáda Gordana
18. 01. 2006 09:54
Chci se zeptat na ostrov Brač na Gordanu .Neznáte ji někdo?Jedeme tam v srpnu.Jaké je ubytování a moře?Jedeme s rodinkou a pejskem.Jaké jsou možnosti nákupů atd.Díkyhot smileyhot smiley
Re: robinsonáda Gordana
20. 02. 2011 10:41
Zdárek lidičky,já sice nemám zkušenost s tímto místem v Chorvatsku,ale chci se zeptat, Jaké místo jste vybrali ? Mám typ od zákaznice na odlehlý domeček ,naprostém soukromí na Hvaru..jakého máte pejska ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radka a Shara (20. 02. 2011 10:42).
Re: robinsonáda Gordana
20. 02. 2011 10:51
Ahojky,tohle jsem psala před 5 lety.Nyní do Chorvatska již nejezdíme,nebot bydlíme trvale ve Španělsku.Ale Chorvatsko je krásné,nejraději jsme měli ostrov Brač.Tam nebyl problém ani s pejskem.
Re: robinsonáda Gordana
26. 06. 2012 17:19
Dobrý den, jen jsem se chtěl zeptat, zda-li ještě stále máte kontakt na ubytování na Hvaru.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.